2 Pisica din apartament - ce trebuie sa faceti pentru a ridica de la intrarea pisoarului, dar nu este nici o dorinta sa o lasati

Oameni buni, sfătuiți, plz. Astăzi, a plecat de la intrare, iar în sala ascensorului stătea o pisică cu părul roșcat de o frumusețe incredibilă și, în mod clar, nimeni. Spălarea ei, curată și prețul pe care nu-l va face - nu vor mai vorbi. Dar, am deja un blubber (Brit, 4 ani, castrat). Aici stau la lucru și mă tem să mă duc acasă: inima mea simte că dacă pisica nu dispare de la intrare sau dacă altcineva nu o va lua, o voi lua acasă. Care vor fi consecințele acestui "impuls emoțional"? Vom rămâne (eu, soțul și noua pisică) sunt în viață? Vor exista cataclisme globale într-o familie cu ziduri sfâșiate, colțuri marcate etc.? Vă mulțumesc că ați citit "strigătul sufletului" :). Shl: oh, mă vor scoate cu această pisică de acasă.







De fapt, cleanAnd teoretic heterosexual →

Pisicul este de 5 luni. Ieri nu m-am uitat la apartamentul pisoiului, fereastra era deschisă, etajul al treilea. Pisicul este de 5 luni. Ei bine, o pisică și o pisică, adesea avem pisici la intrare. Câinii, pisicile, alte animale vor mânca mâncarea din stânga și, în același timp, pisoiul.

Pisicile și pisicile trăiesc perfect în mediul rural, fără supravegherea unei persoane stricte. ca, evident, odată ce a adus un pisoi, atunci a fost necesar, apoi, să ia cu ei, și altfel de ce au ales. House galoși :-) în apartament și la cabana. părăsiți pisicile singure în țară.







pisica a dispărut. în apartament. Pisica trage pisicile in pat. Dar dimineața (la ora 4), deja încearcă în acea noapte să-i pună pe fiul său pe canapea pe toată lumea. Ne este teamă că dintr-o dată nu va simți pisoiul de lângă el.

Lasă o reședință de vară, dar să se angajeze în măsura dorinței și a posibilităților, fără fapte? Aș pleca, totul vine cu experiență. House galoși :-) în apartament și la cabana. Salutări!

Seara au căutat apartamentul, pisicile nu au fost găsite. Pisica se comportă ca de obicei, nu-și face griji, face totul ca de obicei. Vecinii au fost chestionați pe verandă și în curte, croitorii care lucrează în subsolul nostru (intrarea este și prin intrarea noastră), nimeni nu a văzut pisica noastră nici la intrare, nici la.

și dacă nu este o pisică și un copil. Scrie că va face o mizerie a întregului apartament, va rupe perdele frumoase, va scrie parchetul, va zgâria copilul, va rupe întreaga tricotare pe care o las nesupravegheată pe masă și voi devora toate firele care nu sunt sezon acum.

Două pisoi mici, aruncați la intrare, orb, cordon ombilical proaspăt, etc. Și pentru noi toți, ascultați repede, dacă totuși ați decis să o părăsiți pentru moment, cel puțin pentru o prelungire! Sau "ce să fac"? Săptămâna trecută, Murzya mea a dat naștere la cinci pisoi. Ce faci ceva?

Unde merg pisicile. Prompt. Vrem foarte mult un pisoi, sotul protestează în principal din cauza faptului că o dată pe an plecăm timp de 2-3 săptămâni pe mare și apare întrebarea unde să punem pisica. Îmi las pisicile în apartament, cheile și ochiurile.

Secțiunea: Pisici. lasa sau da pisica? Acum 5 ani, soțul meu a primit o pisică persană, nu fără a trăi într-un apartament cu o cameră, acum sunt în a 7-a lună de sarcină. Apoi, cu ajutorul pisicilor, copiii își dau seama rapid că nu este necesar să rănești animalele.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: