8 Opinii ale sciților la kopeisk g, Victory Avenue, 3

Am aplicat pentru implantare și asta înseamnă expresia "Tot ceea ce vrei pentru banii tăi" înseamnă. Ați examinat, ați desemnat sau ați desemnat o operațiune de instalare a unui implant fără să faceți nicio imagine așa cum se spune în ochi. Mă așteptam ca ziua stabilită să meargă la o altă clinică pe Golts, acolo au făcut o imagine și au văzut că am avut un chist pe următorul dinte și un implant nu ar trebui să fie plasat lângă o astfel de focar de infecție. Au sfătuit să se adreseze în munți. un policlinic pentru a îndepărta un chist, numai apoi la ei la implantare. Concluzie: Sunt în SKIF nu mai sunt cu piciorul meu.







supraviețuit Abia în seara asta, în timpul dinții sarcinii maruntita, în timp ce încerca să îndure, este teribil pentru că va fi un dentist la 8 luni, a născut prematur) în termen de 2 zile de dinte teribil de bolnavi, noaptea dureau atât de mult încât nu numai de somn, nu a vrut să trăiască . Mușchii au fost deja reduse. În dimineața am sunat SKIF cu o întrebare dacă era posibil să ajungă la dispunere. Ei au răspuns: "Vă rog, în ordinea primei viitoare". Cu o durere sălbatică am servit o oră și jumătate, am făcut o fotografie. Refuzat să șterge, spun ei, autoritățile cer. Data viitoare ›







Horror de un fel! Întreaga noapte am studiat cu o durere sălbatică, până la punctul în care mișcările mele s-au redus. Dimineața am sunat schif, cu întrebarea dacă să vină la îndepărtarea cutiei pe ceea ce am spus te rog, într-o coadă. A petrecut o oră acolo cu chin, a mers la birou, a luat o radiografie și a refuzat să o înlăture. Desigur, este mai profitabil pentru a trata pentru 4500 decât pentru 1200. șterge am spus că acum nu este de a trata mat permite statului Grove 4 luni copilul, a spus că acest lucru nu mai este un argument care trebuie tratat, dar locuri de azi. Data viitoare ›

Bună ziua! Doar ce breezing a vrut să meargă pentru o vizită la dentist pentru ca dintii lui au început să deranjeze, dar administratorul, care acum a lucrat, de altfel, că vorbește „prin buza“ în Skif (Kopeysk, Peremogy av., 3), și nu poate răspunde când poți ajunge la doctor! Administratorul este rău, insigna cu un nume lipsă, se plâng de serviciu pentru nimeni! Contestat la clinica 11/3 Sutyagin, o diferență izbitoare, toate face rapid cu un zâmbet și medici buni, nu sunt interesați de „pompare“ bani și sănătatea umană!

Copilul are 4 ani, ea a fost atât de frică de a merge la medic, astfel încât chiar și în timpul tratamentului doctorul Barbashova tocmai a țipat la ea: „Now'll conduci pentru a merge cu o gaură și lăsați-l doare dintele“ „O să aduc intepatura de mare, de conducere mama“ sau Și nici nu m-am deranjat că locuiam împreună cu copilul.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: