86 Opinii luminoase la adresa: Moscova, беговой, ленинградский проспект, 32

Acum o săptămână au luat cina la restaurantul Yar! Este ceva dezgustător! Am prismoterl acest loc pentru mine pentru o lungă perioadă de timp pentru a face o propunere de prietena lui, am decis să merg pentru explorare, dar a fost o astfel de perturbație care întoarce mai mult acolo nu se va! Mâncarea a fost gustoasă, dar a venit și sa așezat pe rumegă, este foarte neplăcut, abia otskrob, tot serviciul chelner a fost nepoliticos și se uită la timp, jumătate din feluri de mâncare nu a fost meniu, la fel lucrează acolo este managerul absolut prost! Când am făcut pretenții față de el, a zâmbit. Data viitoare ›







Aspectul restaurantului, desigur, inspiră respect. Un urs umplute la intrare susține imaginea. Pe gramada de hrenovuhi la intrare - și în subiect, deși băutura în sine este înspăimântătoare. Fața reală a restaurantului este însoțitorul de vestiar. O persoană foarte drăguță, cu un aspect potrivit ideal pentru un restaurant cu o istorie. Cineva a scris deja că se pare că lucrează aici cu deschiderea restaurantului. Hostess-ul fată este, de asemenea, destul de frumos, doar pentru un motiv a fost foarte nervos. Dar apoi a fost prima surpriză. La început nu am înțeles de ce. Data viitoare ›

Bună ziua, dragi potențiali clienți ai sălii restaurantului Duncan Yar. Când aplici pentru un banchet, contactează-l pe Natalia Novikova, te va inspira cu calm și încredere în rezultatul pozitiv al evenimentului, dar fii pregătit pentru următoarele. 27.07.13 am sărbătorit nunta fiului nostru în sala Duncan, restaurantul Yar (dacă îl poți numi restaurant). Începutul banchetului la ora 18.00. Mă duc în hol în speranța de a vedea mesele frumos decorate și de a simți atmosfera de sărbătoare, dar apare vederea. Data viitoare ›

Bună ziua, doamnelor și domnilor, potențialii clienți ai acestei instituții! Când solicitați o comandă, contactați-o pe Natalia Novikova, ea vă va inspira cu calm și încredere în rezultatul pozitiv al evenimentului, dar fi pregătită pentru următoarele. În ziua de 27.07.13 am sărbătorit nunta fiului nostru în sala Duncan a complexului restaurant Yar (dacă se poate numi așa). Începutul banchetului este de 18.00. Procesul de servire și acoperire a meselor în etapa de concepție. Mă ridic în sală, în speranța de a vedea slujitorul frumos. Data viitoare ›

Au comandat o salată "Cezar cu pui", borsch, supă de ciuperci și câteva feluri de mâncare. Pentru toți aceștia au plătit 5000 r. pentru 3 persoane. Așa că în cele din urmă a rămas foame. Mai mult decât atât, mâncarea nu era gustos, „Cezar“, a fost un pui fierte si fierte nu a fost probabil în acea zi, dar a fost o mulțime de frunze, fără roșii, fără ouă. Supa era pe podeaua plăcii, pluteau niște bucăți mari de ciuperci. În general, așa.

O încăpere mare, nelocuită, a erei Brejnev. Pentru acele vremuri, probabil, acest restaurant era la înălțimea modei. Tinerii nu vor fi confortabili, totuși, vechea epocă. De la metrou pe jos este inconfortabil să meargă, deși într-o linie dreaptă.

Am crezut că în zilele noastre este deja imposibil să se confrunte cu un banchet atât de dezgustător. Competiția restaurantelor este minunată, iar restaurantul "Yar" este un restaurant cu o lungă istorie și tradiții. Dar acest lucru nu m-am întâlnit. În primul rând, banchetul pentru 25 de persoane a fost plătit în avans, 10% pentru serviciu, se presupunea că erau 2 chelneri. Până la ora 15.30 (și începutul sărbătorii era la ora 16.00), pe masă nu era ceva de genul snacks-uri, dar nu erau plăci, nici aparate, nici ochelari. Dupa repetare. Data viitoare ›







Ei au dat o mulțime de bani corporației, în cele din urmă - pe mese sos de curcan în cantități uriașe și șampanie "HOPE". Iată-l pe tine și pe Yar. Eu și colegii mei, când am văzut că ne-a servit doar a lovit partea de jos rock, ei bine, ce pot să spun, cocottes cu julienne va fi servit pe un platou cu nici o lingură, pune doar pe fata de masa, spun ei, zhrite, și așa va coborî. A fost mai devreme în Yar, impresiile au rămas pozitive, servicii, bucătărie. Ce sa întâmplat acum nu este clar. În restaurantele mici, în orașele mici, sunt servite capodopere, spre deosebire de Yar.

Am organizat o nuntă în acest restaurant! În primul rând, hotelul sovietic în sine este foarte frumos, deși un pic cam timid, dar fotografiile sunt super-duped. Restaurant Yar este pur și simplu magnific, tavane înalte, decor bogat. Afecată numai de scările de lângă scenă, trebuia să decorez toate defectele cu flori proaspete. Mâncarea este delicioasă, plină de inimă, toată lumea a fost mulțumită. Tortul a fost comandat acolo, toate solicitările noastre au fost luate în considerare, tortul a ieșit frumos și gustos. Irina Knyazeva a lucrat destul de bine. Lumină și sunet. Data viitoare ›

Aspectul restaurantului inspiră respect. Un urs umplute la intrare susține imaginea. Pe gramada de hrenovuhi la intrare - și în subiect, deși băutura în sine este înspăimântătoare. Fața reală a restaurantului este însoțitorul de vestiar. O persoană foarte drăguță cu aspect, în mod ideal, un restaurant potrivit cu o istorie. Cineva a scris deja că se pare că lucrează aici cu deschiderea restaurantului. Hostess-ul fată este destul de drăguț, doar din anumite motive era foarte nervos. Dar apoi a fost prima surpriză. La început nu am înțeles de ce ordinul era cu noi. Data viitoare ›

Un serviciu teribil, lent, urât într-o cafenea este chiar mai bun decât aici. Interiorul este rece, nu am văzut niciodată așa ceva. N-aș sărbători aici sărbători, date importante. Eu nu susțin că e curat, e frumos să fii, dar serviciul e oribil.

Am fost la restaurantul Yar, am decis să verific înainte de sărbătorirea nuntă de argint. Așa este. În sala principală există mese de vară cu găuri pentru copertine, acoperite cu o față de masă. Înțelegeți că nu puteți pune niște feluri de mâncare pe o suprafață neuniformă. În sala de lucru, doar patru mese erau ocupate, iar chelnerul trebuia să aștepte 15-20 de minute, iar acest lucru se întâmpla în ciuda faptului că vizitatorii nu erau deformați în jurul lor. Dar cel mai surprinzător lucru este că la acest restaurant, Două puncte sunt posibile, a fost un chelner, dar pe astfel de. Data viitoare ›

Calculare pentru o singură dată. A fost o sarcină: să sărbătorim aniversarea cu o companie de vârste diferite și că nimeni nu sa plictisit. Gândit mult și a ales "Yar" - încă o legendă cu o istorie veche de secole, există o cabaret, un stil înalt. În general, toată lumea a plăcut totul, sarcina a fost finalizată. Dar mă voi gândi serios dacă să mă duc din nou acolo. Impresiile din restaurant sunt clar împărțite în "spectacol" și "restaurant". Despre fiecare parte trebuie să fie spus separat: Arată: Arată "Faberge". Costumele și peisajul strălucitor au fost plăcut surprinse. Caracter. Data viitoare ›

Am petrecut în „Yar“ Nunta, continuând tradiția de familie (servirea mesei, a fost sora lui, părinții sarbatorit ziua de nastere, nunta frate petrecut). Am avut o Sala Oglinzilor - imprejurimi superbe, mese aranjate rotund și plăcut, aer condiționat în modul normal pentru a face față cu căldură de 35 de grade, pentru oaspeții pe verandă la fântână. Masa era foarte frumoasă și bogată, mâncarea nu se spunea a fi orgasmică, la un gust clasic. Bucătarii sunt oameni buni și experți în domeniu. DAR! Oh, groază și. Data viitoare ›

Yar - un anturaj foarte calitativ creat dintr-un loc șic, o vacanță elegantă, o zi elegantă. În același timp, în ciuda pomposității inerente în orice loc al unui astfel de nivel, există o atmosferă de confort, odihnă și odihnă în Yar. Perfect perfect pentru o sărbătoare importantă a sălii de banchet. Pot spune că toți aceiași chelneri nu se "ține" la nivelul declarat (viteza, "înțelegerea" situației, cunoașterea seriei de vinuri); absente duminica sommelier - de asemenea, nu picteaza putin. Data viitoare ›

Manager absolut dezgustător! Se comportă arogant, dă drumul unor bancuri stupide, fără a sugera în mod transparent sfaturi bune în schimbul unui serviciu demn. Și altfel un restaurant bun cu un spectacol grozav. Este doar o încântare!

Vizitat cu restaurant de familie Yar a fost pur și simplu uimit de manager de persistență, care nu ne-a lăsat în pace (probabil mizând pe mare vârful, nu ezitați să părul gri!)

În restaurant, totul este bine, cu excepția celor care se ocupă de pază, cad nu sunt cultivate, indiferent de ceaiul insolent. Nu am nici o dorință să merg acolo.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: