5 moduri de a câștiga pe Internet, verificat de tine

Bine ați venit pe blogul meu :) Dacă sunteți începător și totuși nu știți cum să câștigați bani pe Internet, vă ofer o revizuire a metodelor testate pe experiența personală. Vă voi spune despre complexitatea fiecăruia dintre ele și, de asemenea, voi recomanda materiale didactice sensibile.







5 moduri reale de a face bani online

Scurtă hartă intelectuală la articol (crește cu clic)

1. Muncă de la distanță (freelancing). Implică executarea oricăror sarcini la comandă. La un moment dat, am început să scriu texte pentru site-uri web - am lucrat prin intermediul schimburilor de texte și eTXT. Apoi aveam clienți regulați. Schimburile în acest caz reprezintă o garanție că clientul nu vă va înșela și veți primi bani pentru munca depusă.

Apropo, textele mele de la bursă, scrise mai mult de 2 ani în urmă, sunt încă vândute:

Lucrul cu texte studiate cu Natalia Nesterenko (cursuri de perfecționare cu privire la gestionarea conținutului, și apoi, de asemenea, a lucrat în echipa ei), materiale netaxabile Arthur Budovsky, Natalia Kari, Serghei trubadur, Paul Berestneva și altele.

Pentru a afla ce servicii sunt în prezent relevante, este suficient să vizitați site-urile web ale persoanelor independente: Work-zilla, Freelance.ru, Fl.ru (acestea sunt cele mai renumite) și altele asemenea.

De exemplu, am făcut o captură de ecran a benzii ultimelor sarcini completate pe Workksilla. Pe aceasta putem judeca care sarcini sunt ordonate.

5 moduri de a câștiga pe Internet, verificat de tine

Puteți vedea pentru dvs. - nu sunt complicate și vă permit să obțineți bani reali pe Internet destul de repede.

Din cele mai recente capturi de ecran ale veniturilor partenere:

5 moduri de a câștiga pe Internet, verificat de tine

Pentru cei care doresc să stăpânească marketingul afiliat de la bază, vă voi sfătui cursul gratuit al lui Eugene Vergus "Cum să începeți să câștigați pe programe de afiliere". Dacă sunteți dispus să investească în formarea lor, precum și dreptul de a primi cuprinzătoare și rândul său, bazate pe sistemul de salarizare în afiliat de la zero la cele mai avansate chips-uri, și de a accelera rezultatele, te sfătuiesc să acorde o atenție la sistemul de „Matrix de vânzări afiliat.“ Instruire mai complexă, detaliată și practică în nișa partenerilor pe care nu i-am întâlnit.

3. Blogging. Dacă sunteți o persoană creativă, aveți ceva de spus altora, sunteți în continuă dezvoltare, învățați lucruri noi, atunci această sferă este pentru voi.

Am inceput blogul meu invatand de la Eugene Vergus. Faceți primii pași în această direcție vă va ajuta cu școala gratuită "Sunt un blogger".







Inițial a reprezentat un blog ca o platformă pe care va fi schimbul de experiențele lor de a câștiga on-line, face anchete și de a face recomandări materiale educaționale care m-au ajutat, precum și pentru a vorbi despre diversele servicii care folosesc ... Cu toate acestea, așa cum sa dovedit :).

Abilități anterioare în scrierea de texte, de asemenea, util. Mai târziu am decis să creez un alt blog cu temele femeilor.

Plus, blogging-ul este de asemenea în faptul că în curs de dezvoltare proiectul dvs., veți dobândi o varietate de abilități - și de a lucra cu texte, cu grafică, și cu partea tehnică, și cu trafic. Prin urmare, dacă doriți - toate aceste abilități pot fi, de asemenea, monedizate, oferind serviciile lor altor persoane. Sau, așa cum se întâmplă adesea, membrii dvs. de audiență, văzând progresul și experiența dvs., încep să vă contacteze pentru sfaturi și ajutor.

Infobiznes-urile într-o formă clasică vor aborda acei oameni care au deja ceva de expertiză. De exemplu, sunteți profesor de limba engleză, aveți o vastă experiență în repararea apartamentelor, în realizarea lucrărilor de mătase sau în ceea ce privește modul de a crea site-uri frumoase în Adobe Muse. În consecință, aveți ceva de învățat pe începători care doresc să învețe limba engleză, să repare un apartament cu propriile mâini, să învețe să craft sau să creeze site-uri web.

De exemplu, vă decideți să se angajeze în program de afiliere, ai mers bine, au existat chips-uri, cazuri - prin urmare, în paralel cu câștigurile de pe programe de afiliere, puteți crea propriile produse de informare și împărtăși cunoștințele acumulate cu noii veniți.

Dar există și un moment atât de important ca și partea tehnică a creării afacerii dvs. de informare, precum și a atragerii traficului (adică a acelor persoane cărora le va fi interesat infoproductul). În acest plan, nu am întâlnit Azamat Ushanov, un sistem de formare mai detaliat, pas cu pas și calitativ decât Infobusiness timp de 60 de zile. Prin urmare, o recomand tuturor celor care doresc să-și creeze propria afacere de informare de la zero și să o aducă până la capăt.

De obicei, aceste kituri sunt de asemenea prevăzute cu instrucțiuni pentru configurarea pentru începători - cum să încărcați aceste pagini pentru gazduire web (cum să cumpere cele mai multe acest web hosting și nume de domeniu pentru a-l), cum să modificați link-urile, setați primirea plății, formularul de subscriere, trimițând o serie de litere și așa mai departe. d. Și în cel mai bun caz - completează chiar și toate aceste informații cu privire la modul de a conduce vehicule de trafic și să colecteze abonați. De asemenea, pentru o taxă suplimentară este posibilă configurarea întregii părți tehnice pentru dvs.

Din produsele gata pe care le-am lucrat - cursul lui Andrei Tsygankov "Formula pentru câștigurile eficiente și rapide ale afiliaților". Până acum, vând prin Glopart, inclusiv parteneri.

5 moduri de a câștiga pe Internet, verificat de tine

De asemenea, am cumpărat un kit ieftin pentru Vitaly Timofeev pentru înscriere. În ea a existat o serie de scrisori cu vânzări încorporate de produse de plată Vitaly (pe link-ul meu de afiliat). Setul a plătit pentru sine și mi-a adus un profit suplimentar.

Dacă sunteți interesat de acest tip de câștiguri, vă pot recomanda truse gata făcute de Vitaly Timofeev - sunt produse calitativ, disponibile la un preț, sunt însoțite de instrucțiuni, iar Vitali are un sprijin bun. Oricum, când n-am avut nici un moment de instalat, am scris în sprijin și am fost prompt ajutat.

Aveți posibilitatea să alegeți dintre seturile potrivite pentru dvs. la un preț - auto-tuning, la cheie de configurare sau de ajustare completă cu aducerea la rezultat. Acesta este cel mai rapid mod de a vă începe afacerea pe Internet și începe să câștigați bani pe ea.

Deci, prieteni, am examinat 5 modalități reale de câștig pe Internet. Toți sunt interesați în felul lor, fiecare poate aduce un venit stabil. Și, dacă se dorește, pot fi combinate, deoarece unele dintre abilitățile obținute într-un caz sunt utile în altul. Principalul lucru este dorința ta de a învăța, de a dezvolta și de a acționa!

Cu sinceritate, Victoria Karpova

5 moduri de a câștiga pe Internet, verificat de tine







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: