8 comentarii despre președinte la moscow, care rulează, perspectiva leningradsky, 33-a

Eliminat vechiul dinte răsturnat. La recomandarea medicului nu a clătit, nu sa urcat, nu a atins limba. Potrivit medicului, senzațiile dureroase ar fi trebuit să treacă în a treia zi, dacă nu trec, va fi necesară repetarea tratamentului, probabil că au apărut complicații. Astăzi, în a treia zi, m-am simțit inegal în gaură. Ochii albi sunt vizibili cu ochiul liber. La o inspecție mai atentă au fost piese ale peretelui dintelui, aderând la gingie. Cred că acesta este motivul pentru care nu treci durerea și eventualele complicații. Data viitoare ›







Am căutat în motoarele de căutare pentru dynamo stomatologie și implantare la Moscova. Am dat peste clinica președintelui de lângă metroul Dinamo. Cea mai bună stomatologie de la Moscova, în care eram. Aproape de metrou, tratamentul sensibil al dinților fără durere și prețurile normale pentru tratament. Am făcut un zoom alb și am efectuat dinți protetic care aveau nevoie. Am fost, de asemenea, sfătuiți să eliminați dintele de înțelepciune. Cred că mă voi întoarce în curând. Medicii buni - datorită lor!







Mi-au lipsit 3 dinți inferiori, 2 pe o parte, 1 pe cealaltă. Gândește mult și alege între implanturi și pod. Am consultat cu mulți medici, ca întotdeauna - câți oameni, atâtea opinii ... Ca urmare, după ce l-am ascultat pe Andrei Nikolaevici de la președintele Dynamo, m-am oprit la implanturi. Da, este mult mai scump, dar pentru a pune podul, ar fi necesar să coaseți dinții sănătoși din apropiere. Pentru mine acest lucru este inacceptabil, deci după aceea am luat o decizie. În plus, cu îngrijirea corespunzătoare a implantului. Data viitoare ›

Am avut niște dinți complicați de înțelepciune, nu toți doctorii s-au angajat să facă, așa că nu erau pregătiți să garanteze că nu vor exista complicații. Când am venit aici, mi sa spus că ar face operațiunea, a explicat în detaliu ce să facă și de ce. Cu siguranta am spus ca nu este de ce sa-ti fie frica si am facut operatia in aceasta stomatologie. În cele din urmă, am petrecut 3 ore în fotoliu, dar nu a fost dureros, am ajuns la inspecții, totul a fost bine vindecat. Fără consecințe sau complicații.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: