24 de ore stomatologie «ars clinica» pe babushkinskaya

6 recenzie. o "Stomatologie 24 de ore" Clinica ARS la Babushkinskaya "

stomatologie excelenta, pentru prima dată aplicat aici când noapte durere de dinți, cunoscut foarte bine, vylechili.Potom au au aceeași proteză, impecabil, bine și doctor bun gramotno.Personal Gregory, în care am fost tratat foarte competent, face totul foarte cu precizie, în detaliu sfătuiește ca și kak.Tseny normal.







Multe mulțumiri medicului dentistului Grigory Armenovici! Foarte frică pentru a elimina un dinte înțelepciune, dar totul a mers bine și a luat cel mai putin timp, eu nici măcar nu a realizat după injectarea de anestezie, dintele a fost eliminat. Nu am regret să aleg această clinică! Succesuri și prosperitate!







Ieri am vizitat această minunată stomatologie la recomandarea prietenului meu și nu am regret pentru un minut! Foarte confortabil, curat, iar atmosfera însăși este foarte prietenoasă. Medicul află fără probleme o abordare a pacienților săi. Sunt foarte recunoscător pentru munca de calitate. Acum pot zâmbi cu încredere, deși am fost prea jenat să zâmbesc. Îi sfătuiesc pe toți. Mulțumesc!

Sursa de stomotologie din sala de clasă Îi sfătuiesc pe toți un medic excelent care va găsi împreună cu dvs. o limbă comună, Grigore Armenovici, vă mulțumesc.

Ieri am fost în această clinică din cauza durerii acute a dinților. Dintele a fost îndepărtat, așa că nu am observat nici măcar. Grigori Armenovici vă mulțumesc foarte mult pentru îndepărtarea cu îndemânare și fără durere.

Am căzut noaptea, dintele mi-a dat dureri, am smuls-o, toate matrițele au fost scoase rapid, proteza lui Kvadrotty ia mulțumit dr. Gregory.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: