2814 Comentarii reale - hotel de salut

"Micul dejun nu este destul de rău, locația hotelului este convenabilă. "

Micul dejun nu este destul de rău, locația hotelului este confortabilă, nu decorul rău al holului hotelului.

Numărul este în mod clar diferite de cele prezentate în fotografie reparații Buckingham în baie așa-așa, uscător de păr inconfortabil, fără sticle de apă în fiecare zi (numai în ziua sosirii), iar cele mai multe nu sunt confortabile, este o cameră de călcat (doar fier dezgustător, lipsa de apă distilată la început, în el, etc.)

"Tăcerea și curățenia în cameră"

tăcere și curățenie în cameră

Ora cina, ca restaurantul este inca inchis inainte de teatru, iar dupa o excursie la teatru nu mai ai cina si 500 de ruble da doar o masa uscata. Rude administrator în restaurant

"De multe ori locuiesc în hoteluri și am deja un astfel de hotel. "

De multe ori locuiesc în hoteluri și nu am întâlnit un astfel de hotel de foarte mult timp. Acest hotel este greu pentru două stele trage. Covoarele sunt șterse și învelite. pretutindeni totul este murdar și strâmb. În baie pentru a face un duș este necesar să-l păstrați cu o singură mână, deoarece nu este nicăieri să-l atârnați. Există mucegai pe marginea căzii. În timpul curățării, periuța de dinți nu a fost reînnoită și apa (care a fost umplută în sticlă de la robinet). Când au fost chemați la recepție, aceștia au spus că ar fi dat un set unic de o singură dată la sosire))))). Trebuia să mă duc în jos și să cer o carte plină de jalnică. Dintr-o dată personalul a decis că, în fiecare zi, ei dau un set unic. M-am dus la barul de la hotel pentru a-mi cumpăra apă simplă. Sa dovedit că nu existau bani pentru predarea casieriei. Mi-au oferit să iau 40 de ruble în monede de ruble! Mă voi plânge de statutul a patru stele ale acestui hotel. Fotografiile de pe site, apropo, nu coincid cu faptul că în viața reală se așteaptă. Am avut un număr de "confort".

Vă mulțumim pentru feedback și comentarii. Ne pare rău că nu sunteți mulțumiți de calitatea curățării și de starea camerei. În timp ce trăiești ... Mai mult # x25BE;

"Pentru o oprire pe termen scurt un hotel destul de decent. Apropierea de aeroportul Vnukovo este un plus clar. "

Cameră de familie cu un pat confortabil. E destul de curat. Există papuci de unică folosință. În baie există un set de materiale de igienă (periuță de dinți, pastă de dinți, săpun). La fiecare 30 de minute există un microbuz către stația de metrou Yugo-Zapadnaya. Dar dacă mergem pe jos (așa cum am făcut :), atunci sunt cam 10 minute. Transfer gratuit la și de la aeroport (am avansat la plecarea din hotel). Este recomandabil să o rezervați pentru o zi. Acest lucru se poate face pe site-ul hotelului sau la biroul de concierge de la etajul 1.

Vă mulțumim pentru feedback și comentarii. Sunt foarte multumit de faptul ca ti-a placut confortul camerei si serviciile de la hotel. Din păcate nu ... Mai mult # x25BE;

"Mulțumesc, dar a fost o greșeală"

S-au oprit numai în legătură cu împrejurările, astfel că era mai aproape de aeroport, exact 15 minute. Alegerea hotelului din partea de sud a Moscovei este mică, și din anumite motive în Vnukovo nu construiesc hoteluri de rețea ca în Sheremetyevo. Salute este unul dintre puținele hoteluri care pe hârtie îndeplinește mai mult sau mai puțin cerințele.

Ar fi mai bine să plecăm acasă. Pe drum înapoi în legătură cu circumstanțele va fi necesar să petreacă noaptea în hotel din nou, și am rezervat deja în centrul orașului. Dintre avantajele singura fată politicos la recepție, totul altceva este medie un hotel rusesc, astfel se află în Rostov-pe-Don, Volgograd, Ufa, Samara, oriunde. Pentru cele patru stele nu are nimic de a face deloc. Șase restaurante au fost declarate, dintre care numai unu a lucrat în barul din hol după 22 de ore. Am luat cea mai scumpa camera erau gândaci pe, și totul este curat, dar patul pe care copilul a fost adormit, scârțâind fără rușine, în ciuda greutății sale reduse. Toată noaptea, undeva în perete, sistemul de aer condiționat se zgâlțâia. Și ne-au spus că a fost norocos, pentru că în această seară hotelul nu era aproape nici un chinez. Probabil, pentru o noapte și pentru cei care nu au fost niciodată la Moscova, este o opțiune destul de potrivită, având prețuri rezonabile, dar, îmi pare rău, data viitoare trec.

"Pure, corespunde prețului."

Pur, corespunde prețului. Aproape de aeroport.

Sala este aranjată frumos.

Totul este foarte depășit. Chiuveta se mișcă, covoarele dau un miros specific (este timpul să se schimbe, cu mult timp în urmă)

Vă mulțumim pentru feedbackul dvs. În prezent, hotelul este renovat, în curând hotelul va va multumi oaspeții ... Mai mult # x25BE;

«Rezervare 27-28.10. numarul 0506 »

Baia este murdară. Blocul din baie este spart (lipsește). Suportul pentru duș este rupt. Pardoseala din cameră este oribilă.

Vă mulțumim pentru feedback și comentarii. Ne cerem scuze sincer pentru curățenia și defectarea în cameră. Mai mult ... Mai mult # x25BE;

"Excelent club de fitness, mic dejun delicios"

Excelent club de fitness, mic dejun delicios

"Personal curat, curat, foarte pozitiv. "

Personal curat, ordonat, foarte pozitiv, întotdeauna gata și fericit să vă ajute (atât la recepție cât și pe podea). Calitate excelentă a alimentelor - cu adevărat gustos. Vedere frumoasă a Academiei de la Ministerul Apărării al Federației Ruse și Leninsky Prospect, dar există nuanțe (vezi contra pentru etajele înalte). În general, un hotel bun, cu un astfel de "farmec post-sovietic".

Camera are nevoie de reparații. Nu vă sfătuiesc să luați etaje înalte, în timpul sosirii și plecării unui tur mare. grupuri (și acest lucru se întâmplă tot timpul), poate fi o lungă așteptare pentru un ascensor gratuit (în ciuda cantității lor de 5 bucăți, odată ce a fost mai ușor să meargă în jos de la etajul 20 decât să aștepte pentru lift).

"În timp ce citesc site-ul am citit recenzii."

În timp ce rezervați site-ul citiți recenzii. Sunt de acord cu evaluarea pozitivă a micului dejun.

Anterior, la rezervarea site-ului citiți că hotelul este foarte bun la internet. Acest lucru v-a permis să alegeți hotelul. De fapt, sa dovedit că viteza este slabă, Internetul funcționează foarte prost (a trăit la etajul 14). Funcționează bine numai la prima recepție. Mi sa oferit un alt număr, de asemenea la etajul 14 - Internetul este încă slab. Și totuși - fotografiile camerelor de pe site-ul hotelului (am trăit în standard) - nu corespund realității. De fapt, eo farsă. Dar poate că au vrut-o mai bine, sa dovedit, ca de obicei. Este necesar să schimbați fotografia.

"Costul nu corespunde calității."

1. Mic dejun foarte bun, variat, toată lumea poate alege ceea ce îi place. 2. În liniște și calm. 3. Transfer foarte bine organizat de la hotel la stația de metrou. Totul este clar, conform programului. Foarte frumos șoferi. 4. Locație excelentă (lângă metrou)

Vă mulțumim pentru feedback și comentarii. Este foarte frumos că ți-a plăcut calitatea preparatelor de mic dejun pe sistemul suedez ... Mai mult # x25BE;

"Voi începe în ordine: camera rece (etajul 15), aer condiționat. "

Voi începe în ordine: camera rece (etajul 15), instalația de aer condiționat funcționează pe încălzire prin timp, camera curățată numai pe suprafețele vizibile ale saltelei pot disloce cu ușurință praful. Timp de 4 zile, accesorii dentare pe a 2-a zi a trebuit să ceară cameriste (singur nu sunt actualizate), apă (potabilă) este prevăzută în valoare de 2 sticle de 0,5 și nu mai este actualizată (indiferent de timpul de rezidență), hotelul este grupuri supraîncărcat de la cer, utilizați liftul dimineața, limita visurilor, a trebuit să utilizeze scara negru (timpul de așteptare pentru ascensor - 20 de minute). Transferul la metrou, uneori absent (opțional, rezervat unei delegații), informațiile nu sunt disponibile oaspeților. Mic dejun - o plăcere dubioasă, de două ori a venit pe plăci murdare, mâncarea fără gust, singurul lucru care este destul de decent gust - clătite și produse de patiserie.

"O dată"

La 4 * nu trage. Pentru oaspeți ar putea face și parcare gratuită, este încă în aer liber. Cu curățenia camerelor, camerele fumate.

Micul dejun curat și gustos!

Curățați și savurați micul dejun!

Delegația chinezilor a fost imposibil să aștepte ascensoarele.

"Prețul nu corespunde cu adevărat calității."

prețul nu corespunde cu adevărat calității. camerele sunt curate, dar foarte de bază. 4500 pe cameră a-la "salut, Uniunea Sovietică", un kilometru de la Centura de la Moscova - este prea mult. în plus, micul dejun nu este foarte bun.

Vă mulțumim pentru feedback și comentarii. Ne ajutați în munca noastră pentru a îmbunătăți calitatea serviciilor și confortul de a trăi în ... Mai mult # x25BE;

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii 136 570 630 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț



















  • Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: