2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj

Dragi vizitatori! Site-ul meu este în curs de o schimbare de proiectare epocală, așa că îmi cer scuze pentru unele neplăceri pe care le puteți observa în unele postări.





Curând o voi rezolva. Vă mulțumim pentru înțelegerea dvs.! 8)

Blush de la Chanel ocupă partea leului în colecția mea de blush. Practic, este copt faimos "kruglyashi", le iubesc pentru non-obișnuite, non-plate nuante, de înaltă calitate și aromă divină a trandafirului.

Dar de îndată ce fardul de cremă a ieșit, nu am putut refuza să le cumpăr. Pentru cunoștință a ales cea mai strălucitoare la acea vreme umbra - Affinite. Care, după cum sa dovedit, poate fi purtat nu numai ca o fard de obraz, ci și ca un ruj. Și cel mai important, cu ei fața mea gri-verde devine proaspătă și primăvară.







2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj

2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj

2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj
Ambalare cutie neagră laconică cu logo-ul. Foarte similar cu blush standard, dar puțin mai puțin.

Imagini comparative ale cremei roșii cu "kruglyashami":

2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj
Volum de fard de smântână Chanel 2,5 gr

Specificații:

2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj
Blush cremă Chanel Îmi place foarte mult. Pigmentare mare, acoperire netedă, umbrirea acestora poate fi foarte precisă, fără urme de urme sau urme de rupere. Luminozitatea culorii poate fi ajustată cu ușurință prin pene.

Principala pretenție față de crema roșie pe care o fac bloggeri este instabilitatea lor. Dar pentru mine 5-6 ore păstrează. Nu mai am deloc nimic, pentru că mereu mă ating de fața mea, nu pot să scap de acest obicei rău.

Datorită faptului că ele se estompează puțin odată cu timpul, le aplice inițial puțin mai strălucitoare decât cele uscate.

Sweat pe mână:

2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj
Umbra este foarte frumos de coral roz. Încă nu m-am hotărât dacă este rece sau cald. În opinia mea, este universal și va fi adaptat la machiajul care vă este deja pe față. Finisajul la roșu este absolut mat, uscat, fără strălucire.

Sweat pe fata:

Pentru a aplica fata, folosesc atat degetele, cat si beetibrenderul si pensula Perfect Foundation Brush Shiseido. Indiferent de ceea ce folosesc, acest lucru nu afectează calitatea penei.

Pentru început, ce arată fața mea în machiaj, dar fără ruj și ruj.

2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj

2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj

Sunt o matryoshka 8)

2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj

2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj

2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj

Îmi place aspectul proaspăt "înghețat" pe care mi-l dă acest rouge. Imediat apare luminozitatea în față, dar nu este niciodată inutilă.

Dar consultantul Chanel, am spus odată că aceste blushuri pot fi de asemenea folosite ca un ruj. Dacă poți, atunci ... Vom întări efectul ca să spunem așa.

Swotches pe buze:

2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj
Nu pot spune asta pe buze, această blush oferă o acoperire ideală. Cu toate acestea, pielea de pe obraji este mai fină, iar aceste flori tind să se agațe de toate pliurile pielii. Și pe buzele mele probabil că am un milion.
Dar, în general, este destul de acceptabil. Dar nu pot purta toate rujurile mat de foarte mult timp, pentru că nu-mi place senzația de buze uscate. Nu este ca aceste buze uscate buzele uscate, simt doar rujul mat pe buzele mele inconfortabil. Aceasta este problema mea aparentă.

Așa că am fost mai familiar și mai ușor de pus pe partea de sus a Rouge pe buze (sună ciudat, desigur, despre Rouge pe buze, dar ...) semi-lucios, cu o tentă liliac Shiseido Luminising Lip Gloss VI107. El a făcut cu siguranță tot ce curge fard de obraz în cutele buzelor și mai pronunțată, dar, de fapt, Dior strălucește pe buzele mele arata la fel. Dar a devenit mai confortabil, a apărut un volum suplimentar, iar umbra a atras note mai accentuate

Vedere generală:

2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj

Pentru acest machiaj am folosit:

2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj

Față: Cremă Minerală Prețioasă Etude House Bright Fit N02. Minerale Pudră Fundația Luminesee de Lumiere Cosmetics, strălucire iarna Silk de la Lumiere Cosmetics, hoola bronzer de beneficiu, crema de fard de obraz CHANEL Affinite.
Ochii: Concealer Missha Under Eye 01, umbra MAC Satin Brun. umbra SISLEY Silver Touch. dermatograf. Cerneală indiană CHANEL Le Vol negru.

Buze: blush cremă CHANEL Afinită și luciu de buze Shiseido Luminising Lip Gloss VI107

și Cercei Lawrence Vrba

De unde să cumpărați și cât costă:

Culoarea Affinite este inclusă în linia permanentă, astfel încât să o puteți cumpăra în toate magazinele de rețea. În "Riv Gosh", de exemplu, au costat acum 2033 ruble. (fără reducere).

Înscrieți-vă pentru actualizări pe site-ul meu, astfel încât să nu ratați postările noi: bloglovin. stare de nervozitate. Instagram

2-B-1 ca o rochie poate fi, de asemenea, ruj

Bine ai venit! Numele meu este Elena Chemezova și acesta este blogul meu personal.

Se pare că el este despre orașele și țările în care am vizitat și despre produsele cosmetice pe care le folosesc.

Dar nu! Blogul meu este despre frumusete. Despre locurile frumoase de pe planeta noastră și despre cum să devenim mai frumoase de tine. Pentru că frumusețea este armonie!

Pentru site-ul meu puteți urmări serviciul popular al lui Blaglavin

Susțineți site-ul meu!

Multumesc pentru citire!

Deci, veți avea acces la cele mai profitabile și de încredere oferte de bunuri și servicii, și acest lucru îmi va oferi ocazia de a-mi dezvolta blog-ul și o fac și mai bine. Vă mulțumim anticipat pentru sprijinul dvs.!







Trimiteți-le prietenilor: