3 modalități de a pierde în greutate în vacanță

3 modalități de a pierde în greutate în vacanță
Un prieten de-al meu lucrează la școală. Fiecare fată începe vacanța cu cuvintele "acum voi pierde cu siguranță în greutate!". Orice merge - improvizații Dieta în țară, se execută 12 kilometri prin pădure, cu un rucsac, invenția de feluri de mâncare cu conținut caloric scăzut, Bodyflex pe lac, împachetări cu nămol acolo. Pentru a trăi ar fi atât de bucuros să plece în 56 de zile, dar în loc de armonie și sănătate a fetei, din păcate, ia în greutate în plus și o dorință puternică de a sugruma discipolii săi chiar în ziua de cunoaștere, astfel încât să nu sufere întregul an cu acest loc de muncă al naibii. Situația seamănă cu clasicul "energia voastră ar fi, da într-un canal pașnic"!







La școală, am fost, de asemenea, iubit de pierderea în greutate de vacanță, dar nu a venit nimic bun din ea. Prea multe „tensiune“ provocat defalcări regulate, iar apoi am fugit în mod activ și a mâncat mere, apoi situată într-un hamac și cookie-urile munched. Bineînțeles, nu am putut pierde în greutate în acest fel. Cu toate acestea, spre deosebire de familiar, deși am putea lupta suficient pe pauza, in scadere agresiune, și, în același timp, pokolachivaya cei care se numesc nume la fete complete zhirtrest. Este cu adevărat imposibil să piardă în greutate în concediu, spun scepticii? Nu, prindeți-mi experiența personală pe această temă.

Calea unui războinic sau a unui bushido

Cerințe pentru participant: dragostea extremă a divertismentului, aventurismului și prezența unei prietene care poate scoate pisica de pe cârlig.

Cum: vom deschide un director de sit al orașului și vom găsi acolo un club de turism. Cu șase luni înainte de începerea "în vacanță", participăm cu ușurință la cursuri, învățăm să strângem noduri, să punem corturi, să ronțăm într-un caiac, să împachetăm lucrurile într-un rucsac. Mergem pe drumeții în week-end, și gândurile despre dieta și alte bucurii de pierdere în greutate, cu grijă aruncate. Sarcina principală este să învățați cum să mergeți într-un ritm bun, cu o greutate bună pe spate. Descoperim treptat această afacere și trăim în parcul cel mai apropiat. Noi ne facem prieteni pentru viata, iar in vacanta ne indreptam spre drumetii sau excursii cu caiace. În ciuda cerealelor de carbohidrați și nu a laptelui condensat dietetic, ajungem la un țânțar odihnit, slab, fericit și mușcat.

Câți. kilograme 6 per antrenament, kilograme 5-7 pentru o trecere de două săptămâni.

Calea discipolului sau a stilului yoga

Cum: din nou deschidem un site de director și căutăm pentru "Hatha Yoga Studio" sau "Ayengar Yoga Studio". Niciun fel de fitness și alte callanetice nu vor funcționa, pentru că nu vă veți rupe de carte. Apelam la templele de yoga găsite pentru a afla cine efectuează seminarii de vară de vară. Cumparam un cort si un sac de dormit, invatam sa punem primul si sa dormim in cel de-al doilea. Vă scriem pentru yoga de 2 ori pe săptămână, vizitați în mod regulat, de dragul următorului Godard retrospectiv, nu omiteți. Începem operațiunea cu aproximativ 3 luni înainte de sărbătoare, care trebuie să coincidă cu seminarul de vară. Simțiți-vă liber să vă înscrieți pentru un eveniment de excursie, beneficiul cortului și sacului de dormit pe care îl avem deja și un repellent, o pungă de fasole și o pungă de orez pe care o puteți cumpăra în orice supermarket. În ziua stabilită, mergem "yozhimsya", învățăm să gătim 9 mâncăruri vegane diferite, de la 4 ingrediente la miez, veniți flexibili, subțiri, fericiți și liniștiți.







Cât de mult: depinde de karma totală. Am avut minus 2 pentru pregătire și minus 6 pentru seminar, ținând cont de faptul că greutatea se încadra în norma medicală. Mi-am văzut mătușa cu ochii mei, care sa dovedit a fi "minus diabetul și minus 12 kg".

Modul de petrecere a petrecerilor sau glamour de fitness

la cerințele statului membru: capacitatea de a distinge fals „Vuitona“ de aceasta, prezența a cel puțin una din ea-sac sau vise despre ura ei de tot ceea ce unfashionable și depășite, reticența de a închide în jurul valorii de la cabana vacanța întreaga meritată

Cât de mult: cu cât te apleci mai activ pe antrenament și alergi de la cocktail-uri alcoolice, cu atât mai bine. În același timp, învățați cum să vă petreceți în mod corespunzător, astfel încât să puteți obține plăcere și să vă îmbunătățiți o figură. În medie, minus 3-5 kg ​​plus o dorință constantă nu numai să fie înregistrată într-un club de fitness, dar și să meargă în mod regulat acolo.

Nutriția corectă este o garanție a sănătății și a longevității

3 modalități de a pierde în greutate în vacanță

Proteina-leguma dieta timp de 20 de zile este un mod usor de perfectiune a formelor

3 modalități de a pierde în greutate în vacanță

Hrana din hrișcă cu chefir - pierdem greutatea cu ajutorul celor mai utile produse

3 modalități de a pierde în greutate în vacanță

Dieta hrivna pentru pierderea in greutate - 3 metode eficiente

3 modalități de a pierde în greutate în vacanță

Meniu și sfaturi de dieta Ducane de zile

3 modalități de a pierde în greutate în vacanță

Toate secretele unei diete cu conținut scăzut de carbohidrați

3 modalități de a pierde în greutate în vacanță

Ușoară și ușoară pierdere în greutate timp de șapte zile cu o dietă cu apă

3 modalități de a pierde în greutate în vacanță

Pierdeti rapid greutatea cu o dieta grapefruit pentru pierderea in greutate

3 modalități de a pierde în greutate în vacanță

Cea mai buna dieta de supa pentru pierderea in greutate

3 modalități de a pierde în greutate în vacanță

Avantajele unei diete pe cereale: un sistem de alimentare cu 6 porii - minus 4 cm de talie

Greșeala noastră pe site? Selectați-l și apăsați pe Ctrl + Enter







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: