10 Motive pentru ura mea

Obțineți în centrul istoriei relații romantice și / sau sexuale între un bărbat și o femeie

rușine
personaje principale: Christopher Shistad (Chris), Eva Kvig Moon Peyring: Chris / Eva Evaluare: - fanfiction în care există scene de sex sau violență fără o descriere grafică detaliată „> R Gen: Romantic - SIF Moldova la relațiile blând și romantice în general .. , are un final fericit. "> Romance. Angst - emoții puternice, fizice, dar de caractere suferință mai spiritual în fanfic motive prezente depresive și a unor evenimente dramatice „> ANGST Dramă - .. eroi relații conflictuale cu societatea sau cu altele, tensionate și activi experiențe ale diferitelor conflicte interne sau externe Poate că atât o soluție fericită și tristă a conflictului. "> Drama. Zilnic - o descriere a rutinei obișnuite din viața de zi cu zi și situațiile de zi cu zi. „> Felie de viață AU -. O poveste în care eroii lumii canon se încadrează într-o altă lume sau în alte circumstanțe, în nici un fel cu canonul nu este conectat, poate fi, de asemenea, o altă furculiță în canonul evenimentelor ..“> AU . Experiment - experimente cu fanfiction limba, forma sau titlul acestuia (de exemplu, o fanfic a unor verbe sau fanfic în cazul în care toate cuvintele încep cu aceeași literă) „> Avertismente Experiment: -. În caracter,« nu în natură „- o situație în care caracterul ficatului se comportă destul de diferit decât se aștepta de la descrierea sa în canon. "> OOC. - prezența în profanitati fanfic (mat) "> Blasfemia Dimensiune: - mica dimensiune fanfic de la una la 20 de pagini dactilografiate ..."> Mini. 23 pagini, 7 bucati Stare: terminat






Premii din partea cititorilor:

Pentru mama mea frumoasă, care:
- Acesta este Chris dvs. în armată?
- în armată, nu kris, ci germană.
- mai exact?
: D


Publicarea altor resurse:

12. 02. 17.
№9 în partea de sus "Intră în genul Experiment"

21. 02. 17.
№4 în partea de sus "Intră în genul Experiment"

Astăzi nu vreau să vă salut. Nu starea de spirit, știi.

"Bună ziua" întotdeauna într-un pachet cu "la revedere".

Nu sunt gata să-ți spun la revedere ...

Duminică a fost o petrecere. Alcool, dansuri sălbatice, multe fete sexy - tot ce vă place.

Dar cum știu ce îți place foarte mult? Există doar teorii și presupuneri prostești. Uneori se pare că nu am fost niciodată familiarizați. Credeam că m-ai plăcut.

Esti un mister care nu poate fi rezolvat. Toate încercările mele sunt încorporate cu un eșec rușinos. Peste tot și oriunde am un accident. Poate o soarta? Dracu știe.

În dimineața următoare, după o adunare, m-am trezit complet, Chris.

La patru dimineața, Shistad.

M-am simțit așa de rece. Aproape că mi-am amintit imediat.

Dar pentru cine am mințit? Erai prima persoană pe care m-am gândit.

Serios, mi se pare mult timp că m-am pierdut. În gândurile mele, în viața mea, în tine.

Am fost târât într-un vas vâscos. Și mă înec. Vrei să te ajuți?

Nu am încercat niciodată să dezasamblez totul pe rafturi. Și ce crezi?







Ți-am găsit bluza de negru într-o tonă de cămăși ... și te-am acoperit din nou.

Îți păstrează încă mirosul, Chris. Mirosul dulce, dezgustător al corpului tău se află încă pe el. El a absorbit acest lucru la fel ca în foile mele la un moment dat.

Nu am ezitat o secundă și, după ce a pus, ghemuit și a dormit școală în condiții de siguranță, pentru că ea nu a vrut să plece pentru un moment făcut viața mea la fel. Am fost atât de obosit ... eram epuizat moral și fizic. Forța nu a fost chiar pe ea pentru a iesi din pat, și hanorac, ea, știi ... dacă am încheia, protejarea împotriva acestei lumi prost și provocările pe care-l așteaptă. Părea să fi apropiat. Adevărată auto-înșelăciune, nu ești de acord?

Dacă sunteți interesat, acum pot adormi doar în el. Îmi închid ochii și îmi închipui că mă îmbrățișezi.

A fi dependentă de cineva este înfricoșător. E o asemenea boală, nu? Nici un farmacist nu va ajuta ... Poate îmi poți spune ce pastile să cumpăr să te scot din cap?

Tu ești cea mai reală mizerie din ea, Shistad. Și nu găsesc timp să curăț. La dracu '.

Doamne, dacă ai zâmbit odată ... te voi lovi, sincer.

După ce ați plecat, ceva sa rupt în mine.

Bea cafea fără zahăr, Chris. Urăsc, dar beau. Ceva despre relația noastră cu ceva similar cu acest proces. Te-am urât pentru că ești un astfel de capră, dar a continuat să poală până ... lacomie În fiecare zi, o nouă porție de băutură fierbinte urât înghițire, senzație de arsură în gât ei. Am înghițit sufletul meu mai adânc de gust.

Te mai urăsc, dar nu pot să nu mă mai prind în nici un fel să fiu în jur. Chiar dacă dracu '.

Nu m-am interesat să mă distrez. Greață din muzică tare, fețe beat și companii mari. Fiecare ieșire se termină cu starea mea inconștientă. Se pare că nu mă voi opri niciodată în vodcă.

Râdeți, Shistad? Spui că nimic nu se schimbă? Da. Poate.

Dar prietenii mai devreme ai tuturor partidelor mele au fost alcool și sărută cu tine, iar acum sunt aproape singur. A fost o chestie de stânga. Mulțumesc și pe asta. Fără ea, aș fi murit.

Un sentiment rău. Sunt patetic, Shistad? Este o întrebare retorică dureroasă.

Scrierea, înțelegând că poate să nu fi citit prostii mea vreodată ... Ce, probabil, dacă aveți inima pentru a citi prima literă, doar va arde dracului de-al doilea. Și de aici vreau să scriu chiar mai mult, chiar mai sincer. Nu există teamă. Tot ce puteam, am pierdut deja.

Dar nu mi-ai aparținut niciodată.

Doamne, realizându-mi asta, îmi sparge literalmente oasele, Chris. Nu pot uita, ai auzit? I. FUCKING. NU. Eu pot. TU. UITA.

Cum să ne aruncăm din cap toate lucrurile care ne-au unit? Împărtășește rețeta pentru uitare, te rog. Aruncați mesajul, trimiteți-l prin poștă, trimiteți-l prin poștă poștală. Voi vinde-mi sufletul diavolului, dacă numai el va șterge din amintirile vieții mele despre tine.

Realitatea mea este atât de diferită de a ta, și, pentru că nu e amuzantă, ne apropie. Opozițiile atrag. O simți, Christopher. Aș vrea să simțiți legătura dintre noi. Nu este vizibil, dar este. Nu poate fi atins, dar dacă încercați, va fi posibil să vă atingeți cu inima.

Știu că nu l-ai învinuit încă. Am auzit cât de mult bate, fără a-și cruța coastele.

Când mă îmbrățișați, sărut. Când vă ating pe gât cu degetele, eu te sărut.

Nu a mers niciodată. De ce nu poți fi ca inima ta? De ce taci?

Ați fost întotdeauna atât de detașată și rece, dar m-ați încălzit mai bine decât orice pulover de lână.

Acum nu sunteți. Și nici un pulover de lână.

Ai furat toată căldura, Shistad. Mă tem că în curând nu va ajuta nici jacheta, nici cafeaua amară dezgustătoare. Chiar și alcoolul nu va salva. Sunt icy irevocabil.

Și acesta este al doilea motiv pentru care te urăsc.

Cu mânie și o inimă rigidă,
Eva.

- Ce ai acolo, Chris? Fată scrie? Tod a zâmbit și la uitat la băiat.

Cuvintele ei sunt încorporate în creier, arzând corpul. Luna are dreptate - este o capră adevărată, dar are o inimă care acum iese din piept ...

Eva are dreptate de tot. Și o greșeli.

Christopher Shistad nu a uitat-o, iar el însuși caută cu nerăbdare un tratament, care va ajuta la dracu 'șterge memoria: cea mai mică amintire a ei ... Bitch. Luna este încă o dracu 'de drog.

Își frecă ochii obosit, trăgând un zâmbet fals pe față.

- E doar un prost din școala mea.

Suntem răniți de Eva, dar ne luptăm cu toată puterea noastră. Esti cu noi?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: