10 motive pentru a cumpăra un iphone sau ipad, - știri din lumea mărului

10 motive pentru a cumpăra un iphone sau ipad, - știri din lumea mărului

1. Designul și calitatea materialelor

2. Posibilitatea de a vinde în mod profitabil obiectul gadget folosit

3. Actualizări și suport continuu al dispozitivelor

Cum se actualizează dispozitivele pe Android? E greu de spus. Fiecare brand are propriul său sistem și propriile caracteristici. Și despre versiunea de Android, mulți pur și simplu nu știu. Apple este strict. Actualizarea lansată cade pe întregul dispozitiv, adesea nu aduce doar modificări invizibile și funcționalitate îmbunătățită. Și chiar și pentru dispozitivele mai vechi - utilizatorii iPhone 4S primesc aproape aceleași chifle ca și proprietarii iPhone 5S. Fără discriminare.







10 motive pentru a cumpăra un iphone sau ipad, - știri din lumea mărului

4. Reparatia nu este o problema

5. Calitatea aplicațiilor

Cele mai multe programe noi interesante ies acum atât pentru iOS cât și pentru Android. Cu siguranta iti amintesti povestea cu Instagram, pana la un moment dat aceasta utilitate populara era disponibila doar pentru iOS. Dar chiar dacă programul există imediat pentru două sisteme de operare, acesta funcționează adesea mai bine și arată exact pe iOS. Actualizările mai rapide, aspectul, fonturile în ceva pot fi mai interesante și funcționalitatea poate diferi. Acest moment poate fi important pentru cei cărora le place să instaleze totul nou și interesant, să primească actualizări printre primele.

6. Recuperarea convenabilă a datelor

10 motive pentru a cumpăra un iphone sau ipad, - știri din lumea mărului

7. Accesul la iTunes

8. Interfață ușor de utilizat

Nu sunteți familiarizați cu iOS? Nu știu de unde să încep? Urmați-vă intuiția, asta-i tot. Sistemul este la fel de simplu cât este posibil deloc. În ceea ce privește iOS, expresia "copes și copil" are o semnificație literală. Copiii cu aceasta sunt excelenți la coping, iar dacă vrei să-i înveți pe copilul tău să învețe tehnologie modernă, acest sistem de operare este cea mai bună alegere. Doar nu uitați de controlul parental.

9. Gamă largă de accesorii

Firește, nu este vorba despre cazuri - acest lucru este acum suficient pentru orice dispozitiv. Este vorba mai mult despre lucruri unice. Unele brățări sportive și obiecte gadget interesante funcționează numai cu iOS și nu există progrese în crearea programelor pentru Android. Vrei un exemplu? Vă rugăm, pentru utilitarul Bracelet Up pentru Android a apărut doar a doua zi. Și în vânzare este a treia generație de "sus". Dacă vă plac tot felul de lucruri interesante, atunci ar trebui să alegeți iOS.







10. Servicii de marcă Apple

Alăturați-vă pe Twitter. VKontakte. Facebook. Google+ sau prin RSS. pentru a fi conștienți de cele mai recente știri din lumea Apple, Microsoft și Google.

Ramparts, care cumpara sams pentru o suma de peste 30k. Probabil încă destul ca o experiență de viață pentru a alege ceea ce am nevoie, nu? Sunteți, domnule, aveți niște noțiuni foarte lumești despre oameni care nu au ales un iPhone din diverse motive. Și dacă nu știi, apoi în St. Petersburg, nu știu cum ai ajuns acolo în leșești, o mulțime de adolescenți și homelessly formează TP-nis merge cu nasul iPhone Zadran deasupra partea de sus a capului, uitând că acestea sunt acum sub împrumut

65%. Prezența unui iPhone, la fel ca absența acestuia, nu poate determina în niciun fel prosperitatea, la fel ca abilitățile intelectuale ale proprietarului dispozitivului. Și despre tine, pot spune doar un singur lucru: un alt măr care a călărit, dezbrăcat ca gîndul și își imaginează un dirijabil. IPhone-ul este un mijloc de comunicare, și nu un fel de divinitate, ia în considerare pentru viitor.

Nu, tipule, cei care cumpără gnusm de peste 30 de kilograme, desigur nu rascali, sunt niște idioți proști. Pentru că doar un idiot clinic va cumpăra această bucată de rahat de peste 30 de kilograme. Apropo, unde ați văzut astfel de etichete de preț? La Moscova vyser actual gnusmas 15k în valoare de ruble, dar la începutul vânzărilor sunt, de obicei fluctuează într-adevăr la o marcă de 30K, așa cum o face acum S5, dar nu este pentru mult timp, deoarece numărul de cretini îl cumpără pentru aceste bunicile, întotdeauna puternic ograricheno. Și este scris despre cerșetori, că ** pochtrol, relaxați-vă, am scris pentru o lungă perioadă de timp și vă voi trăda deja lenea 🙂

Nu, nu e deloc, idioti, cei care pentru iPhone este gata pentru a se potrivi în împrumut, vinde o pereche de rinichi, de a suge, pentru a salva 100 de ani, iar după aceea se consideră decât nepământean, deoarece se bucură de o balalaică de la Apple. Oamenii (cei mai mulți) cheltuie bani în mod inteligent și aleg ce-și pot permite, dar iPhone-urile - mulți își iau creditul - nu-i idiocă?
Și dacă nu sunt destui bani, de ce ar trebui să cumpăr un iPhone sau sunt un idiot? Nu am nevoie de zgomotul ăsta pe smochine, argumentul principal fiind că ecranul e superficial. Și mai mult despre idioți: o extravaganță impresionantă de idiotă atunci când unul dintre mării scrie că culorile pe corpul său de mere sunt naturale și pe alte tipuri nu este așa - CE? Culori. Tu pe editarea fotografiilor iPhone? Toate aceste dansuri în jurul iPhone-ului nu sunt altceva decât prostia oamenilor care trăiesc prin restricții artificiale. Și în cele din urmă, nu mai este nimic de mândru, decât 🙂 Nu-mi place acest dispozitiv, nu folosiți o găleată sau o nokla, dar doar tu țipi că tot ceea ce nu este fecale de mere, iar restul de noi @ t 🙂

Mulțumesc, Vital, tocmai mi-ai deschis ochii! Întotdeauna am crezut că singura cale de ieșire este eliberarea de accesorii, efectuând o comandă foarte gustoasă a Apple, datorită căreia își poate permite să elibereze orice fecale mobile. Și cum voi ști? Vă mulțumim că ați trimis aceste informații cu mine! Sincer a crezut că chiar și cei slabi nu au dat astfel de argumente că iPhone-ul este cuplat cu gnummas! 😉 en nu ... Țara rusă este renumită pentru talentele sale 😉

Sunt de acord cu pozele de mere kanesh o *** 🙁 Sper că vom auzi groaza noastră și vom rezolva acest caz în versiuni noi de iOS

Te-ai dus la Apple? Din cauza unei asemenea panicii? Prokissyat apoi)))

Cine nu-i place iPhone, iPad, iPod sau doar un Mac! Deci, pur și simplu nu le-ați avut. Și sunteți mândri de govnodroidami dvs., fără sfârșit în glitches. Suficient de invidie. fraieri!))

Sunt de acord absolut, mai bine nu spuneți

Ești într-adevăr bolnav ... aveți complexe înșelătoare. apropo, cu ajutorul unui măr nu vor fi pierduți

Acum asteptam 10 motive pentru a nu cumpara iPhone ...: /

10 motive pentru a nu scrie articole despre 10 motive

Aceste 10 motive nu mai sunt relevante. Sistemul Android se aliniază la nivelul mărului, iar în unele parametri chiar depășește. Desenarea unui măr-mere, doar utilizatorii care nu doresc să perceapă realitatea. Și există dispozitive pe Android, care este mai abruptă decât Ipad și mai mult ... Deci, nu aburesc unitate.

Nu vreau mai abrupt, vreau mai convenabil;
sau mai degrabă aceeași comoditate ca și iPhone-ul







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: