15 ani de aniversare 24

Intalnirea cu Urban Decay a avut loc relativ recent cu paletele Naked. Nu puteam să mă îndrăgostesc de calitate, atât produsul în sine, cât și modul în care a fost livrat consumatorului. Foarte frumos și rafinat. A doua mea achiziție a fost acest set de creioane. Și așa,







15 ani de aniversare 24

Destul de o traducere gratuită de pe site-ul producătorului:

15 ani, 15 creioane! Aceasta este a 15-a aniversare noastră, iar noi îl sărbătorim cu acest set de cincisprezece 24/7 Glide-On Creion pentru ochi ... inclusiv șase marca culori noi și o ascuțitoare!
... Urban Decay implineste 15 de ani în acest an, și, inclusiv șase culori de brand noi si o ascuțitoare pentru ao sărbători, am creat acest set superb de cincisprezece collectible 24/7 Glide-On Creion pentru ochi! Premiat, de înaltă calitate, nuanțe rezistente la apă sunt perfecte pentru femeile de orice varsta. Alunecare, persistente la nesfârșit, performante linii frumoase, luminoase. Fanii noștri nu pot trăi fără aceste creioane!
Gama de nuanțe include nuanțe tropicale luxuriante, adânci metalice și tonuri neobișnuit de luminoase neutre. Astfel ca favorite Zero, Bourbon și electrice sunt situate una lângă alta, cu șase nuanțe complet noi, cum ar fi asfixia, câine fără stăpân, și „antena principal»: Pervertirea - negricioasă decât negru. Fiecare creion este ștampilat "UD15". Intreaga colectie (cu ascutitoare!) Ambalat într-o cutie de argint cu modelul nostru «UD15». Cumparand separat, acest set costa 264 USD!

O vizualizare extinsă:
Este păcat că versiunea completă a pachetului nu a rămas, deoarece a fost o mulțime de lucruri - 1 cutie mare, în interiorul „fișierul“ cu descrierea, și este un miracol)) Cutia în sine este atât de frumos, încât mâna nu se ridică să-l arunce (deși este necesar, deoarece este nevoie de o mulțime de spațiu). Penelele sunt cu adevărat superbe. Foarte moale, alunecare, perfect pigmentată. Aceste creioane încăpățânașe pe care nu le aveam, e sigur! Experimentați o întreagă zi de lucru, instruire și piscină pentru 5 puncte. Când sunt aplicate, acestea nu sunt tipărite sau pliate. Adevărul faptului că înghețarea ochilor instantaneu, umbra trebuie imediat sau lăsați așa cum este (eu încă fac).
Ascuțitorul este super, ideal pentru ei. Nu a încercat să ascuțeze alte creioane.
Unele dintre nume merită! Am tradus-o cum puteam:

* Câine strident - strălucește maro închis
* Corupt - maro închis cu luciu metalic
* Bourbon (Bourbon) - Brown cu puțin strălucire aurie
* Cowboy de la miezul nopții (Cowboy la miezul nopții) - bej cu strălucire aurie
* Bronz - Bold Bold
* Stash - verde închis
* Mina (Deep) - verde adânc
* Perversiune (Perversiune) - carbon negru
* Electric (electric) - acvamarin luminos
* Binge (binge) - albastru închis






* Ransom - violet violet de curcubeu
* Asfixie - roz și violet
* Rockstar (Rockstar) - vinete întunecate
* Zero (zero) - complet negru
* Uzi - gri închis cu paiete

Favoritele mele pentru fiecare zi sunt câinele strident, corupt, bourbon, cowboy la miezul nopții, coapte, stash, mucegai. Pe scurt, întreaga parte stângă a setului. Nu am ajuns la mâna dreaptă, deși l-am folosit timp de o lună.

Swatch:
Creioane în ordinea descrierii lor:

Lumină electrică:

15 ani de aniversare 24

Flash:
15 ani de aniversare 24


Lumina luminii (aproape seara):

15 ani de aniversare 24

După apă:
15 ani de aniversare 24

Prețul acestei jucării de pe site-ul producătorului este de 92 $, dar pentru că nu este nicăieri să fie găsit în vânzare, ca o altă legendă Naked, a trebuit să cumpere pe ebee pentru 81 de lire sterline (aproximativ 4000 de ruble).

Dacă vă place UD, atunci este într-adevăr un element de colectie pe care vrei doar și asta e)) Selectați separat creioane imposibil, mai ales că numai descrierea (nu am putut, chiar dacă astfel de propuneri trebuie să ebee). Poate nu vor fi folosite toate creioanele. Deși ...;) Există încă una din umbrele lor palletka limitate de a 15-a aniversare, și totul poate fi ...
Evaluare: 5 +++

15 ani de aniversare 24

Perioada de testare: 1 lună

Sunt Katya, pentru mine pe tine))

Postări interesante de la bloguri

  • Clarins Joli Rouge nr. 742 Joli Rouge hidratant cu efect de lungă durată pe buze 11352
  • Neva Cosmetice Cremă de picioare Juniperus 3329
  • Icoane de frumusețe ale secolului XX: anii 1950 din 12203
  • Chilly Dash Brush - Este necesar? Nu este necesar? 4614
  • Îngrijirea pielii Ama Doris 1023
  • Esență Soft Contouring Lipliner 6138
  • Clinique Chubby în Nude Foundation Stick 02 alabastru abundent 5865
  • Două carcase din Estrade: Rock Diva Mascara și Brow Mania 5356
  • Noutatea acestei toamne este Fundația YSL All Hours Full Coverage Matte. Unitate de încercare și machiaj 8598
  • "Dați parfum bunicei mele" - colectăm cadouri pentru Anul Nou 9598
  • Peeling roll 3W Clinic colagen 3012
  • Dior Diorific Vernis Lac de unghii 809 Emerald 5708
  • Ser pentru albire, ton de nivelare Wherteimar Les Indispensables Concentré Hydraclair 3156
  • Juicy Essence Ultra Ultima 12520
  • Yves Saint Laurent Rouge Volupte Shine în umbră 61 9328
  • Nyx Liquid Suede mată metalică 34 Pure Society - prima mea mată metalică 9644
  • Șampon de curățare uscat 2722
  • Lure! Crema hidratantă pentru mâini cu unt de shea și D-panthenol 1831
  • Yohji Yamamoto Pour femme. Acuarelă japoneză pentru toamna confortabilă din 1820
  • Premium - duet pentru fata 3538
  • Lac de unghii confortabil și toamnă Artdeco Art Couture Lac de unghii în umbră # 707 Coroană roz 4541
  • Sos-Restaurare păr după clarificare. Partea 2 6432
  • Lady in Red Haute Fragrance Company - prima data 1260
  • Elegant I-Art Precision Liquid Eye Color. 3 bucăți 6640
  • Clinique Concentrat hidratant de supratensiune hidratant pentru supratensiuni 418
  • Fanghi d'Alga Guam Pancia e Girovita Masca de namol din alge Guam pentru abdomen si talie 3955
  • Dkny Nectar Dragoste Donna Karan - parfum floral al unei persoane sănătoase 3900
  • Dior Instant Eye Remover pentru machiaj 718
  • Elizavecca Îngrijirea feței Înghețarea porilor cu heliu Acid hialuronic 97% 7507
  • Decolteati machiajul cu A'Pieu de la The Black Cleansing Balm 3930

Mesaje interesante din comunitate

Cea mai bună zi din comunitate







Trimiteți-le prietenilor: