41 Kumalak, o comunitate despre Kazahstan pe viziunea ta

Astăzi este sâmbătă, dar nu vreau să lucrez deloc. Sunt multe lucrări și chiar duminică am planuri. Lucrând în probleme de timp, observați că nu doriți să vă odihniți deloc. Probabil că am format deja un obicei de lucru, iar obiceiul este format de 21 de zile







În mod surprinzător, am început să-mi plac scrierea. Eu scriu repede și structura textului se formează de la sine. Știu, am multe greșeli în texte și poate că textul pare puțin străin, nu în stilul limbii ruse. Toate acestea se datorează faptului că la un moment dat am crezut că nu în limba rusă și nici măcar în kazah. Uneori pur și simplu nu există timp pentru a corecta testul. În reviste este bine, acolo toate articolele verifică corectorii

Învăț pe oameni bine și pot învăța modelarea financiară timp de 10 zile de la orice student sau pot dezvălui capacitățile unei persoane. Problema este că mă tem de publicitate, iar antrenorul de la mine nu va ieși. Poate în timp, voi rezolva această problemă

Vroiam să scriu despre ghicirea kazahă a 41 de kumalaki. Am cunoscut această avere din copilarie, deoarece bunica mea a fost ghicitul oamenilor. Copii și adulți tratați și, în general, a fost popular deoarece a fost deschis și pozitiv. Pentru munca ei, bunica nu a luat un ban și a făcut-o pentru plăcerea ei.

Având în vedere istoria familiei noastre, unul dintre noi ar fi trebuit să moștenească abilități extrasenzoriale, dar, din păcate, din fericire nu sa întâmplat. Cu toate acestea, unii dintre noi văd lucrurile ca niște vise. Și asta e rar

41 kumalak poate fi reprezentat ca un joc matematic. Totul este descompus în nivele și există o ordine matematică definită. În funcție de ceea ce se întâmplă, puteți interpreta situația în mod diferit.

Cu kumalak pot învăța îndeplinite sau nu îndeplinite dorința, vei avea avere în familie sau plus, dacă mănânci undeva sau până la ședere la domiciliu, dacă aveți dureri de inimă (dacă aveți) sau capul este umplut cu provocări, cum ar fi face afaceri cu afacerile și aveți perspective

Puteți chiar să deschideți un kumalak pe o persoană care este departe de dvs. și chiar dacă nu aveți o rudă. Aflați cum sunt lucrurile cu șeful, rivalii sau oricine, principalul lucru este dorința ta

A crede sau a nu crede este alegerea ta. Pentru mine, acesta este un instrument pentru a scuti de stres și, în plus, rareori o fac, și de aceea

Odată am fost extrem de popular. Nu în rândul populației de sex masculin și nu ca o femeie, ci ca un ghicitor. Asta mi sa întâmplat în captivitate. Nu am luat bani, eu doar ascundeam de oameni și nu puteam rămâne singur, pentru că oriunde aș fi fost înconjurat de o mulțime de oameni. De atunci, mă tem de publicitate și trăiesc în izolare totală. Nu văd oameni, dar sunt fericit pentru că iubesc natura și trăiesc în armonie cu ea.

După părerea mea, nu am un dar, dar oamenii așteaptă un miracol și, uneori, se întâmplă un miracol. Poate că acest lucru poate explica teoria probabilității

Deci, de la început, când eram student la sărbătorirea noului an, am decis să mă îmbrac ca pe un țigan. Pentru a se potrivi cu imaginea am capturat cu un kumalak 41 (în cazul meu 41 de boabe) și se întreba în jurul lovind oameni de pe braț și pe fasole. Nu-mi amintesc ce am prezis, dar numai bun și pozitiv







Cred că un expert de bună credință nu ar trebui să prezică lucruri rele.

Considerând că poate lansa un program de auto-distrugere. O persoană este slabă, el sau ea se transformă în aventurieri sau psihic într-o situație dificilă de viață și psihicul lor este mobil. Prin urmare, oamenii se programează, vizualizând problema și fixând-o.

De exemplu, dacă un avertiser a prezis că o persoană va avea doi copii, el va avea doi copii de când schema funcționează la un nivel subconștient

Există multe alte exemple. De exemplu, un șofer de taxi mi-a spus o poveste. O femeie în vârstă stătea în mașină și prezise că fiica sa se va naște în curând și ar trebui să o sune pe Altynai. Și sa întâmplat. Avea o fiică și îi dădea numele de Altynai

Să ne întoarcem la povestea mea.

A trecut un nou an și eu, spre uimirea mea, am fost la înălțimea de popularitate. Se pare că majoritatea oamenilor, cărora le-am prezis toate predicțiile, devin realitate. Experimentul este curat, fiindcă acolo era o fată și am avut o neplăcere reciprocă. Aici, la toate acestea, sa realizat cu exactitate

Indiferent cât de mult le explic oamenilor că nu am nici un dar, nimeni nu ma crezut și nu a rămas în urma mea până nu am obținut rezultatul. În curând, mi-am dat seama că nu era bine

Din experiența mea, am fost convins că nu merită să ghicim o mulțime de oameni. Aveam un sentiment ciudat când ghicesc o mulțime de oameni. Ca și cum energia mă părăsește și eram grozav de rece când eram într-o audiență caldă.

Îți voi spune o poveste interesantă. Am fost un student excelent la Universitatea. Doar o dată mi-a fost dat un triplu în chimia organică. Pentru asta, un profesor în chimie organică îmi place să-mi distrugă performanțele academice pe care nu le cunosc.

Poate că de fapt nu știam bine subiectul, dar nu poate fi pentru că am fost tâmpit și amintindu-mi o mulțime de text. Îmi amintesc capitolele cărții din memorie.

În școală, când am spus ceva, băieții mi-au verificat povestea cu textul din carte și nu am ratat un singur cuvânt și nu am schimbat ordinea cuvintelor

Din nou puțin cam distras. Alți colegi de clasă au primit note bune de la ea, dar nu și mine. Într-o zi ma sunat în camera ei. Am fost foarte surprins și pregătit pentru o conversație neplăcută.

Spre uimirea mea, ea - doctor în științe chimice a spus această frază pe care tocmai l-am omorât „am întrebat personalul departamentului pe care le-am cerut să-i spun averi pentru noi toți.“ I-am spus imediat că aceasta este o minciună și nu am nici un dar. Am doar un talent. Pot vedea doar o persoană compun portretul său psihologic și totul, nimic mai mult "

Iar acest talent mi-a ajutat uneori. Odată, m-am dus să lucrez într-o companie unde exista un grup de stagiari. În mod literal, la trei zile după ce am venit la serviciu, mi sa cerut să nominalizez pe unul dintre cursanți pentru titlul de "intern al anului".

Am numit numele stagiarului. Toți ceilalți angajați au fost supărați, deoarece, în opinia lor, au existat mai mulți stagiari demni în companie care au lucrat pentru companie mai mult decât stagiarul nominalizat.

Cu siguranță nu am fost mulțumit, dar alegerea a fost deja făcută. Un an mai târziu, așteptările mele au fost confirmate când doar un intern nominalizat a obținut un loc de muncă în companie. Capul chiar și-a amintit această poveste la una dintre partide și a spus că inițial a fost surprins de alegerea mea

În general, m-am legat de avere. Numai după ce mi-am rupt regula și am trădat oameni într-o altă țară. A fost o distracție interesantă pentru ei.

Mulțumită acestui caz, am aflat de la un tip din Brazilia că sunt fie indieni, fie aborigani, doar ghicind la fasole ca mine. Este surprinzător faptul că această divinație există independent una de alta pe diferite continente

Uneori am aranjat 41 kumalaks pentru mine și pentru membrii familiei mele. Există o aliniere bună, uneori nu atât de mult pentru că viața trupei este albă și neagră, există șmecheri și coborâșuri

Ei bine, ce a mai rămas de bunica mea, iar acum copilul meu poate urmări aspecte kumalak și aceste cunoștințe sau abilitatea de a merge la el - și a salvat cunoștințele și tradițiile kazahi

În vremurile vechi, kazahii au trecut cunoștințele prin cuvânt. Unele dintre povești, legende ale povestilor se pierd atunci când o generație uită să transmită cunoștințele în altul sau nu le acordă importanță

Suntem din ce în ce mai departe de rădăcinile noastre. Câte povești și abilități interesante sunt pierdute.

La urma urmei, în cazul în care, de exemplu, mama mea ca un copil a ascultat cu atenție mama lui, atunci când ea ia spus unde a ascuns lingouri de aur și astăzi alte prețioase am putea găsi acest loc. Acum, această poveste va intra în categoria legendelor familiei noastre și se va scufunda în aer







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: