10 Lucruri pe care le fac adevărații băieți - muzica primei

3% dintre fete cred că abilitatea tipului de a găti delicioase este foarte importantă! Prin urmare, aceste fete ar fi perfect potrivite pentru Artem Pindyura sau Anatoly Tsoy. Tema va fi capabilă să facă clatite minunate la micul dejun, și Tolya - beshbarmak, un vas tradițional de carne și făină de popoare vorbitoare de turci.







Pe locul 6 - "A fi autosuficient și obiectiv"

10 Lucruri pe care le fac adevărații băieți - muzica primei

Dacă este important pentru tine că tânărul este autosuficient și obiectiv, atunci tipii ca Timati - opțiunea ta. Fiți pregătiți pentru faptul că uneori răspunsurile la întrebările dvs. nu vor fi ceea ce vă așteptați. Și ce. Dar tipul tău gândește în mod obiectiv.

Pe locul 5 - "A avea un parfum plăcut de parfum"

10 Lucruri pe care le fac adevărații băieți - muzica primei

Desigur, orice fată acordă atenție parfumului parfumului omului. Dă băieților o brutalitate, bine, numai dacă nu este un miros floral. Ambianța proaspătă a lui Igor Pidzhakov este puțin probabil să vă lase indiferentă, iar dacă încă îi îmbrățișează și sărută, atunci cântăreața Hannah cântă: "Mi-am pierdut capul".

Pe locul 4 - "Kiss Goodbye"

10 Lucruri pe care le fac adevărații băieți - muzica primei






Așa cum sa dovedit, obiceiul bărbatului de a te aduna la revedere multor fete sa îndrăgostit. Dar numai romanticii adevarati sunt capabili de acest lucru. De exemplu, Nikita Kiose nu va lăsa fetița să se întoarcă acasă fără un sărut blând pe obraz.

În al treilea rând - "Pentru a putea spune:" M-am înșelat! „»

10 Lucruri pe care le fac adevărații băieți - muzica primei

Recunoașteți greșelile lor și dați vina chiar și pentru fete, ce putem spune despre băieți. Dar multe fete apreciază această calitate foarte mult. Hip-hopul cântăreț Moth în aproape fiecare cântec arată că în ceva nu era în fața fetei. Sunt de acord, e frumos când nu recunoști vinovăția, ci și cântecele despre asta.

Pe locul doi - "Arată inițiativa în relații"

10 Lucruri pe care le fac adevărații - muzica primului

Nu e de mirare că fetele îi plac când un tip face primul pas. Celebrul muzician Alexei Vorobiev crede în general că o fată nu poate fi niciodată inițiatorul.

Pe primul loc - "A fi responsabil pentru cuvintele și faptele voastre"

10 Lucruri pe care le fac adevărații băieți - muzica primei

Desigur, toată lumea vrea ca iubitul ei să-și dovedească dragostea nu numai cu cuvinte, ci și cu fapte. Un exemplar demn de "star" al unui astfel de tip de vis este Yegor Creed. Cântărețul este foarte serios în ceea ce privește relația și întotdeauna urmează ceea ce spune și face.

Muzica First speră că această evaluare te-a ajutat să faci o alegere!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: