5 Motive pentru a nu juca linia ii - linia ii - jocuri

În primul rând, eu însumi am petrecut aproximativ 2 ani în această realitate, cu mici pauze de somn și de studiu.

5 motive pentru a nu juca Lineage II

5 Motive pentru a nu juca linia ii - linia ii - jocuri
5 motive pentru a nu juca Lineage II







Începe să joace, nu observați modul în care acestea devin dependent de joc ---> creierul începe să se gândească în direcția „trebuie să se balanseze - trebuie să te îmbraci - în curând să fie în asediu, etc.“ Orice altceva devine o parte.

Din faptul că te joci 10-12 ore pe zi, prietenii și cunoscuții (cele care nu se joacă cu tine) întâlni, sunt divergente, filme de ceas, sport și, în general, mulțumiți de viața lor. Dar de ce toate astea, ești în S-grad aproape îmbrăcat.







5 motive pentru a nu juca Lineage II

5 Motive pentru a nu juca linia ii - linia ii - jocuri
5 motive pentru a nu juca Lineage II

Aspectul dvs. se va deteriora. deoarece sunteți atât de ocupat să spălați / să mâncați / să dormiți în timp (și de cele mai multe ori ciocniți toate cele trei puncte).

Învățați la universitate / școală și ați decis să vă puneți un conducător? Uitați de studiul sau despre joc.

Ai o prietena si ai inceput sa joci Domnitor? Iată ce vă așteaptă:

prima opțiune - ai arătat fetei jocul, îi plăcea și ea a devenit același zombie ca tine (citiți, în jocul pe care îl vedeți mai mult decât în ​​viața reală). Simt cu ea și cu tine :)

a doua opțiune - ai arătat încă o dată fata unui joc, ea nu-i plăcea, și ați lăsat pe pământ, „Dragă, eu nu pot merge cu tine, am asediu / Baium / Dragonica skrafchen aproape pare rău pentru ea de două ori, a pierdut iubirea lui ..

La aceste 5 poți adăuga încă 50 de părinți, care încep să-și facă griji pentru copilul lor, deoarece se uită la ecran încă un an, în care imaginea nu se schimbă :)

Primul post, vă rugăm să nu judecați strict.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: