4 Spitalul Clinic Municipal

4 Spitalul Clinic Municipal numit după Nikolai Evseevich Savchenko este instituția medicală principală care furnizează servicii medicale în domeniul urologiei, nefrologiei, chirurgiei generale, vasculare și purulente, cardiologiei, chirurgiei plastice și estetice. Clinica utilizează cele mai recente echipamente de diagnosticare și metode avansate de desfășurare a operațiilor.







Evaluarea instituției 4 Spitalul Clinic Municipal. NE Savchenko

Instituția a fost evaluată de 5 persoane

de la 1 (oribil) la 10 (excelent)

Curățenie, reparații, confort 7

Eu doar, de asemenea, "vindecat"! Infirm! Atunci când este necesar - nu se taie și se lasă aceeași neuropatie. Silver VP - un chirurg vascular - un nihilist complet. Ia banii, iar după alți medici refuză perelechivat, pentru că este un caz complicat. Nu sfătuiesc pe nimeni.







Înainte de mine era alegerea, unde să producă flebectomie? Am ales 4 GKB ceea ce nu pentru un moment pozhalela.Kompetentnye, medicii, atent prietenos chirurgie vasculară, pur și simplu nu se poate aranja la sebe.Vsegda pe pozitiv, și să răspundă la orice dat notă vopros.Hochu doktorov- Pilkevich MV, S. Kalinin S.No pentru comentarii vecinii din episcopie (fiecare atribuit chirurgul opereaza) toti medicii doar super! asiguraţi-vă că pentru a lua un interes-fiind după operatsii.Tak, dacă există întrebări suplimentare puteți oricând la departmen Klimchuk i.p. (reacționează, răspunde, sfătui a) Nu este necesar pentru a merge la centrul medical privat, în primul rând - este mai ieftin, iar pe de altă parte - nu aruncați după 2 ore de la spital și externat a doua zi dupa operatie si bandajarea controlate doktora.Vsem-ar recomanda acest spital din 10 puncte am pus 10+.

Curățenie, reparații, confort







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: