8 Întâlniri

Am fost deja convins că spaniolii sunt capabili să filmeze drame, melodrame și bioptică istorică. Este timpul să vă faceți o mică pauză și să vedeți ce fac ei cu filmul distractiv. Am ales pentru această comedie romantică, formată din opt pantaloni scurți, uniți pe o temă. Și această temă se numește dragoste.







Data 1: Dacă dragostea # 151; acesta este răspunsul, care este întrebarea atunci?

Această poveste este un vânzător timid de ziare care este îndrăgostit de vecinul său. O să plece și nu poate decide să-i dezvăluie sentimentele. Foarte frumos schiță, a cărei încheiere vă va face cu siguranță să zâmbiți.

Rendezvous N2: Dragoste. De acum încolo, totul va fi mai bun.

Acesta este cel mai amuzant episod, după părerea mea. El și ea sa trezit dimineața în același pat. Pare a fi un fenomen obișnuit pentru tineretul modern, dar nu se grăbește să părăsească rapid apartamentul altcuiva, dar recunoaște că este îndrăgostit. Se poate simți un sentiment peste noapte?

Data 3: Bărbații aflați la întâlniri se întreabă dacă sunt norocoși sau nu. Și femeile știu întotdeauna asta în avans.

Aceasta este a doua oară pentru el și pentru ea. Dar nu știe ce se va termina. Este, de asemenea, o schiță destul de amuzantă cu utilizarea vederilor masculine și feminine ale situației. Îmi plac astfel de trucuri în cinema. Și ce povestiri despre relațiile anterioare le-au spus protagonistului acestui episod # 133; E simplu.







Data N4: La începutul relației trebuie să te lupți cu toată lumea, cu excepția familiei.

El vine la o cină de familie pentru ao întâlni. Familia Adams se odihnește. E doar o grămadă de ciudați. Și ce sfârșit! Personajul principal se va alătura foarte bine acestei familii. Este amuzant, deși este prea exagerat.

Data N5: Căsătorie # 151; acesta este primul pas spre divorț.

Acesta este unul dintre cele mai bune episoade, în opinia mea. Un cuplu căsătorit, aflat constant în relația cu ceilalți, a decis să se relaxeze în salonul spa. Numai acest salon pentru swingers. Va salva această căsătorie? Există dialoguri foarte amuzante, când eroii hotărăsc ce să facă: mergeți sau încercați. Etapa originală.

Data N6: Gelozia. Amintiți-vă: înainte de a vă întotdeauna, mereu a fost cineva. Ex-ul ei.

Episodul cel mai dramatic. La aceeași masă, au existat două cupluri căsătorite și un tip care a avut o relație cu una dintre doamnele prezente. Sufletul companiei se dă de mâncare la masă și se simte confortabil în centrul atenției. Dar unii oameni sunt gelos de femeia lor la prima. Da # 133; Răbdarea mea nu ar fi de ajuns.

Rendezvous N7: Ceea ce nu putem face singuri, putem face împreună.

El încearcă să-l uite pe fostul său și se duce cu prietenii la un club de noapte pentru a lipi o fată acolo. Dar toate încercările lui nu aduc succes, iar singura fată care a atras atenția asupra lui nu era în gustul lui. Acest episod mi-a plăcut cel mai puțin. Dar toate schițele sunt scurte, așa că nu a avut timp să strică impresia filmului.

Rendezvous N8: Întâlnirea a doua șansă sau totul este bine că se termină bine.

Acest episod va reuni toți eroii povestirilor anterioare. Unii dintre ei își vor întâlni vechea iubire și vor încerca să-și reînnoiască relația. Deși etudul mi-a fost amintit încă un moment. Un tip de la cea de-a 4-a întâlnire a dat un astfel de lucru: "Ce frumos copaci! În afara orașului atât de bine! Vă puteți imagina ce înseamnă să fii păstor, să ai o turmă de oi, să trăiești în munți # 133; Ai putea sa-i tragi unul? "Tocmai m-am despartit de fraza asta.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: