Vladimir Klichko de top-10 cele mai bune knock-out de la campionul ucrainean, rbk ukrainian

Vladimir Klichko (Colajul RBC-Ucraina)

Legendarul boxer ucrainean a decis să se retragă

Wladimir Klitschko își completează cariera de box. Acest lucru este scris de RBC-Ucraina.

boxer in varsta de 41 de ani, a avut loc 69 de lupte în ring profesional, care a obținut 64 de victorii (53 prin knock-out) și a suferit cinci infrangeri. El este campion olimpic și campion mondial de campion la categoria grea WBO, IBF, WBA.

Styler sugerează să reamintească cele zece cele mai bune knockouts efectuate de gruparile legendare ucrainene.

Victoria Klitschko a fost exemplară - un knockout curat timp de 12 secunde înainte de sfârșitul luptei.

În mijlocul etapei a 11 Thompson a încercat să atace, dar a fugit într-un contor de drept drept Klitschko, după care americanul sa prăbușit pe podeaua ringului.

Nigerianul sa prăbușit pe podea în runda a zecea după o combinație prelungită a campionului ucrainean.

Klitschko a apărat cu succes titlurile campionului mondial prin versiunile IBF și IBO, obținând o victorie rapidă asupra americanilor. Pentru a câștiga atletul nostru a luat doar două runde.

În ciuda antecedentelor pozitive american nu a fost în măsură să ofere o rezistență decente la ucraineni, care au câștigat prin KO în prima rundă.

Atletul bulgar Klitschko și-a doborât coroana la etapa a cincea.

În lupta împotriva american Klitschko cu succes a apărat campionatul sub versiunea IBF, trimiterea Brock knock-out în a șaptea rundă.

In primul tur american a fost în măsură să conducă o luptă mai mult sau mai puțin egale, dar mai aproape de mijlocul luptei Brock vizibil ofilită și concede în a șaptea rundă de împunsătură Klitschko la bărbie - era pe podeaua ringului.

Primul titlu de luptă în cariera lui Klitschko - pentru centura vacantă a WBC International. Două runde de lovitură ucraineană la un american, iar în al treilea rând, Mclntyre a fost copleșit.

Accident în Harkov: au apărut detalii despre accidentul care a lovit Zaitseva acum 10 ani

Nu dați copii grădinii: părinții din Kiev au sunat din cauza izbucnirii unei boli mortale

"Pe aceștia păstrează pacea": un orfan de 19 ani, care a fost torturat de teroriști, și-a dat toate economiile pentru armata ucraineană

Aplicatorii legii au efectuat experimentul de investigație Zaitseva pe site-ul unui accident rutier teribil