7 Mamma masthavs de pe căile navigabile ale Alenei

7 Mamma masthavs de pe căile navigabile ale Alenei

"Instagram" de Alena Vodonaeva poate fi numit in siguranta un sfat util pentru mame. Dar am avut noroc de două ori. Un binecunoscut prezentator TV, mama lui Bogdan, de 6 ani, a dat un interviu exclusiv cititorilor "Letidor". Desigur, cu recomandările mega-Mamma.







Resursabilitatea și creativitatea Alena Vodonaeva nu este de acord. Acest lucru se aplică nu numai la momentele de lucru, ci și la cele personale. Prezentatorul TV știe cu toții cât de greu este să surprindă, să uimească și să captiveze un copil modern și cât de important este ca un copil să nu fie doar părinte, ci și prieten.

Dar ce fel de Mamma masthava am găsit în Instagram Alena Vodonaeva.

Porridge este forța noastră

7 Mamma masthavs de pe căile navigabile ale Alenei






Zmeură tradițională pentru micul dejun și desene animate de sâmbătă 😋😊💭 Sunt pe set 🎥 Bogdan cu tatăl său în pădure, schiuri 🎿 Ziua bună pe care o sigiliți ❤️ Apropo, ce vă place pentru micul dejun? Întotdeauna avem fulgi de ovăz pe apă. În timpul iernii, se poate adăuga miere sau gem, iar în timpul verii fructe de padure proaspete ☕️🍓 Dar syrniki și clătite, de asemenea, uneori se întâmplă dimineața 😉 Răsfățați-vă încă nimeni nu a anulat ☝️️

Aparent, Alena trăiește pe principiul englez "Nu ridicați copii, ei vor fi tot ca tine. Educați-vă. Ea este un fan al stilurilor de viață sănătoase cu toate consecințele. Nu este surprinzător faptul că Bogdan împărtășește dependențele mamei față de mâncarea folositoare. Cel puțin dimineața băiatului începe cu fulgi de ovăz.

Nu o zi fără sport

7 Mamma masthavs de pe căile navigabile ale Alenei

Weekend corect 🎿 Nu înțeleg diferența în dragostea fiului pentru schiurile montane și cross-country 🤗 Muntele este o pasiune dreaptă a acestuia. Iubeste, conduce de la 4 ani pe pante. Dar cursele nu erau foarte entuziaști. În aceste zile, gheața a început. Și în zilele de sâmbătă și duminică am călătorit cu plăcere "

Păstrați amintiri

7 Mamma masthavs de pe căile navigabile ale Alenei

Fotografia pe pagina principală: Instagram @ alenavodonaeva







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: