20 de ani fără soția lui Belousov

20 de ani fără soția lui Belousov

Fapte necunoscute despre interpretul hitului "My Blue-Eyed Girl"

20 de ani fără soția lui Belousov

1. Fiica cântăreței Christina a fost de 10 ani, când tatăl a murit, tânăra femeie este acum în vârstă de 30 de ani, ea a avut o treabă bună - lucrează ca traducător la o companie mare. Frumoasa cu părul roșu a lucrat într-o agenție de modelare, a absolvit școala de muzică, dar nu a vrut să practice muzică profesională. A absolvit Facultatea de Psihologie a Universității Medicale, vorbind fluent engleză și spaniolă. Prieteni, colegi, cunoștințe, Christina nu mi-a spus niciodată ce fiică este. Fata produce impresii ale unei persoane modeste, serioase și intenționate.







- Sentimentul că tatăl meu este încă acolo, - a spus Christina Belousova în programul "Live". - Ceea ce știu despre Papă - el a fost întotdeauna interesat de filosofie, religie, psihologie. Și eu fac e interesant ... Nu încerc să mă gândesc la moartea papei, durerea, încerc să mă gândesc la ceea ce a trăit pentru viață destul de luminos, el o mulțime de care a dat oamenii din jurul lui, inclusiv eu ... eu nu vreau să Am etichetat fiica unei persoane celebre.

20 de ani fără soția lui Belousov

Christina trăiește într-un apartament cu trei camere din Moscova, pe care a moștenit-o de la faimosul papă. Eugene a divorțat mama fiicei sale, când fetița avea 7 ani, dar a ajutat întotdeauna familia. Și cu fiul său nelegitim, Roma Belousov a vorbit, deși mama lui nu sa căsătorit.

Fiul lui Belousov Roman 24 de ani. Mama sa - Oksana Shidlovskaya (fostă tastatură în grupul Zhenya Belousova). Soția lui Evgheni Belousov Elena Khudik (mama lui Christina) ia divorțat atunci când a aflat că soțul ei are un fiu nelegitim. Acum femeile comunică, ambele aranjate o viață personală. Romanul iubește să conducă o motocicletă, a învățat să fie un sudor, va deschide un serviciu de mașini. Îmi cunosc sora, dar nu suport relația. Băiatul devine intenționat, sufletul companiei, ca și tatăl său.

20 de ani fără soția lui Belousov






EVGENIE BELOUSOV CU SONUL ROMANULUI. FOTOGRAFII: ARHIVA

Copiii cântăreței nu s-au dus cu muzică, dar nepotul său (fiul fratelui gemene Alexander Belousov) este un muzician profesionist. Apropo, el este, de asemenea, numit Eugene.

2. Mama cântăreței Nona Pavlovna a murit acum trei ani. Într-un interviu recent, ea a amintit cum fiul grijulie a fost Eugene: mama de multe ori a venit de la Kursk a fiului său de la Moscova, el a luat-o la restaurante, cumpararea de cadouri, uneori chiar pe tururi, a ajutat financiar. Mama și fiul meu au avut o relație strânsă. "Dorința pentru muzica de la Zhenya a apărut în copilărie, l-am dat imediat unei școli de muzică", a amintit Nonna Pavlovna. - Când soția a fost de zece ani, el a fost lovit de o mașină, el a fost foarte mult lovit la cap câteva zile a fost în pragul morții ... „Prin Belousov Kursk a vizitat nepoții, și ea însăși după moartea lui Eugene a fost la Moscova vizita fiul ei Sasha. "Roman a venit la mine, foarte asemănător cu Zhenya, doar caracteristici mai mici, el nu are prea multe studii cu studiile sale - tatăl său! Christina este psiholog, predă limbi străine, are o pasiune pentru diete de la Zhenya. El a spulberat nebun - el se slăbise, până când sănătatea lui a fost distrusă. Am fost surprins - am venit și am văzut că Eugene nu mănâncă nimic timp de zece zile, doar bea ceai. Și apoi, la un banchet, vor vărsa ceva în el - asta e pancreasul și e inflamat! Prima dată când nu se simțea bine, el însuși a ajuns la Sklif. Dar are un turneu, deci o zi mai târziu a fugit din salon. A doua oară când am fost la spital când a fost prea târziu. A băut atâtea medicamente, iar presiunea intracraniană a crescut. Pentru Zhenya, a fost periculos periculos.

Evgeny Belousov admise la spital cu o criza de pancreatita acuta, dupa ceva timp a avut o accidentare la cap, rezultând un copil - a avut un accident vascular cerebral. Două luni mai târziu, cântăreața populară a murit.


3. Evgeny Belousov a fost căsătorită cu Natalia Vetlitskaya timp de nouă zile. "În timp ce era în turneu, Natalia a început o relație romantică. Amoroasă o astfel de fată a fost - să devină o soție. Dar ea la părăsit, iar Zhenya era foarte îngrijorată ", a reamintit producătorul de solist Lyubov Voropayeva. După divorț, Zhenya sa căsătorit cu Elena Khudik, care deja a dat naștere fiicei sale, Christina, în acel moment. Lena este prima sa dragoste din Kursk.

4. În ultimii ani, Belousov a fost foarte aproape de Alexander Lyubimov, gazda TV sprijinindu-i pe Evgeny. Prietenia lui Belousov și a lui Lyubimov cu unii a fost de neînțeles: Lyubimov a fost intelectual, iar Belousov a crescut pe străzile din Kursk, a absolvit școala profesională.

5. Prietenul lui Belousov Igor Sandler în programul "Live" a spus: "Zhenya este un mare muzician de jazz, compozitor. Dar a trebuit să cânta "Fetița mea are ochi albaștri". El a fost extrem de nemulțumit de el însuși. Mi-a pus noile aranjamente, CD-uri, a fost o înregistrare a jazz-rock-ului progresiv. Și a spus în același timp: "Doamne ferește că aceste discuri vor auzi fanii mei! Apoi sunt mort! "El a experimentat în mod profund adânc în sufletul său că el nu se poate realiza ca un muzician".

6. Producător Dragostea Voropaeva a reamintit că Belousov cântând la coloana sonoră, ca și cu echipamentul în acei ani, a fost dificil, mai ales pe stadioane, în zone deschise, unde au jucat de multe ori artist. După ce Eugene a părăsit show-ul, a început să facă afaceri - a început să vândă alcool.

7. Voropayeva a spus povestea despre crearea hitului principal "My Blue-Eyed Girl". Era neașteptat. Poetul, producătorul Zhenya Belousova, a dedicat piesa computerei compozitorului soțului său, Viktor Dorokhin. Dorokhin ședea ore întregi la calculator, pe care-l numea "fata cu ochi albastri".

Și acum videoclipul cu piesa "My Girl Blue-Eyed":







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: