14 aprilie dk concert amar

Deci se pare că e mai bine să mergi să asculți rahatul muzicii pop și, fără a te strânge, te consideri un rock-n-roller. Și atunci când dintr-o dată într-o sesiune normală pentru a merge departe este necesar - bine bine dracu '. Și dacă au spus că sunetul a fost prost - atunci "mulțumesc ouăle, că eu-așa-minunat pentru această sesiune nu a mers". Puteți ieși din această situație. Dar el este și mi-a lipsit conversația a doi "adevărați donatori de partid din Donețk" pe care știm cu toții.







De ce toată această agitație. În acest moment sunetul a fost într-adevăr, sincer, rău. Dar, cu toate astea, oamenii, din anumite motive, stăteau și ascultaseră cântece, ascultaseră muzică, indiferent de ce era. Deoarece energia se mișca de pe scenă, și-a unit toate. Tipii de la "Zona Twilight" au pus combinații pentru repetiții și s-au oferit să le joace pe alții. Toată lumea a fost - pentru! Pentru că este distractiv să jucați pe dispozitivele încărcate - dar le-ați lovit pe ele - și buchetele plutesc în buzunar! Deoarece aparatul înmormântat este numai în taverna burgheză, și suge cel mai mult din voi, suge sufletul și sufletul. Nu te joci, îți faci afacerea! Și în Palatul Culturii, oamenii au venit să joace și să-și stăpânească afacerile, să-l trimită complet, cu toate principalele sale. Trimiteți versuri, trimiteți prin prețul biletelor, trimiteți-l cu prezența, trimiteți-l cu creativitatea la păsărică!







Nu vreau să scriu mai multe despre rockeri debilitante și muzicieni corupți. Jam.

Multe mulțumiri celor care au făcut ședința. Nimic, că prima pancake a ieșit în bucăți. Am făcut-o să-l deranjez, iar din ea ceva viu și real a ieșit în sfârșit! Mulțumită lui Volen și anarhiștilor, care au contribuit la organizarea concertului. Mulțumită muzicienilor care au fost slăbiți:

1. Mișcarea rezistenței
2. Mai mult
3. Zona Amurg
4. Kin Dza Dza
5. Gap-iarba
6. La urma urmei

Și, bineînțeles, o mulțumire deosebită ascultătorilor care nu au sufocat-o pe canapeaua moale, dar a venit și a participat la concert.

Așteptați pentru noi seyshenov. Ascuți cuțitele, colectează gloanțe. Vor fi utile pentru noi.

FACEȚI-L!







Trimiteți-le prietenilor: