4 Rechemarea megastomului la moscow, central chertanovo, str. Kirovograd, 11

Am aplicat la Megastom pe Kutuzovsky Prospekt. Cutia Serghei Mihailovici a pus coroanele, și am devenit foarte mulțumit. Am fost convins să-l strâng și doctorul "Poarta Roșie" Maltseva Oksana a făcut o mulțime de bani. Ei au greșit și întotdeauna am avut probleme. Ca urmare, am călătorit în jurul a trei clinici stomatologice diferite și am spus că trebuie să trag și să reinstalați urgent. Din păcate, plângerile către Sharin Alexei Nikolaevich nu au ajutat. Nu sfătuiesc pe nimeni la "Megastom".







Am aplicat la Megastom pe Kutuzovsky Prospekt. Cutia Serghei Mihailovici a pus coroanele, și am devenit foarte mulțumit. Am fost convins să-l strâng și doctorul "Poarta Roșie" Maltseva Oksana a făcut o mulțime de bani. Ei au greșit și întotdeauna am avut probleme. Ca urmare, am călătorit în jurul a trei clinici stomatologice diferite și am spus că trebuie să trag și să reinstalați urgent. Din păcate, plângerile către Sharin Alexei Nikolaevich nu au ajutat. Nu sfătuiesc pe nimeni la "Megastom".







Clinica este bună, chiar mai mult decât. Suntem tratați de întreaga familie. Copiii merg cu plăcere la tratament la terapeutul Dolgovoy P. Toate în Megastom! Prețurile sunt acceptabile. Sănătatea este mai scumpă! Calificarea medicilor este foarte mare.

Clinica este super. Le-am vizitat de mai bine de 15 ani. Aplicați implanturile astfel încât să uitați că nu este dinții voștri. Și bretele pe care le-au pus - rezultatul a depășit chiar așteptările. Scump, desigur. Dar, cu siguranță, fără să-l refaceți și chinul inutil. Profi, într-un cuvânt.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: