10 Recenzii de a fi mireasă la москва, люблино, Судакова улица, 10

Ziua de naștere a mamei este în curând, ea căuta ce să-i dea și a găsit o lenjerie corectă inteligentă în salon. Să fie mireasă în Crystal. Nici măcar n-aș fi crezut că o poți cumpăra într-un salon de nunți. Mi sa ajutat să aleg mărimea potrivită și am livrat-o într-o cutie de cadouri frumoasă. Am cumpărat o rochie combinată și sutienă Silk Way, mama mea a fost mulțumită. Vă mulțumim că sunteți foarte atent la clienți.







Salon, în care și-a găsit rochia! A trebuit să arăt foarte mult timp pentru o rochie, pentru că nu sunt proprietarul unei figuri subțiri. Când am intrat, în multe saloane de la mine părea că s-au scapat, au vorbit foarte brutal, că nu există mari dimensiuni. În salonul "To Be Bride" din Sudakova, am luat două rochii de mireasă încântătoare, pentru cel mai important eveniment din viața mea! Mulțumită vânzătorilor salonului, m-am simțit ca o frumoasă mireasă dintr-un basm. Fetele s-au bucurat să mă ajute să-mi iau accesorii. Data viitoare ›







Foarte bucuros că am ajuns la salonul de a fi mireasă pe Ulansky Lane. O vizită la acest salon mi-a ajutat să găsesc rochia în care m-am simțit ca o regină. În acest salon puteți simți atmosfera salonului european. Foarte frumos serviciu ușor și curtenitor pentru angajații salonului. Vreau să exprim mulțumiri speciale consultantului Svetlana, pentru că, cu ajutorul ei, mi-am găsit rochia de mireasă. Mă voi întoarce în mod sigur la acest salon și de mai multe ori. Multumesc pentru tine)))

Vă mulțumesc foarte mult! Mi-am găsit rochia de mireasă de lux de dimensiunea 58 în salonul de pe strada Sudakova, 10! Este incredibil! Am fost în multe saloane, dar nu am nici o dimensiune! De la salon și de la fetele prietenoase și simpatice care lucrează acolo, sunt doar încântat! Vă mulțumim pentru atenția, răbdarea și atitudinea umană simplă.

Am o dimensiune de 52 și găsesc o rochie frumoasă de seară de această dimensiune este foarte dificilă. În curând, sora mea va avea o nuntă și mi-a luat prima rochie de seară în viața mea. În salonul de a fi mireasa prin accident, a trecut cu mașina și a decis să se oprească. Sunt incredibil de norocoasă - în acest salon sunt mai mult de 100 de rochii de seară pentru fete luxuriante! Fetele, toți care se consideră a fi frumoși și, în același timp, nu au 42 de dimensiuni - toți aici! O alegere excelentă, toate rochiile sunt foarte frumoase și de bună calitate.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: