2 zile în tren - foarte greu și cum există cu igiena

În general, eu nu simt nici o dificultate în tren, cel puțin o săptămână pentru a fi acolo :) Mașinile pot veni peste noi, confortabil :) Mai ales cu situația de igienă este bine, totul depinde de femeia toate la fel;)







O dată pe an călătoresc stabil. Dar drumul durează 1,5 zile. Sunt bine, chiar am ceva în ea), dar încerc să iau bilete pentru ca noapte-noapte-noapte este pe drum. În ceea ce privește igiena - dinții curățiți, spălați fără probleme. Pentru igiena intimă folosiți șervețele umede și de zi cu zi. În acel moment cu lunar, a fost îngrozitor. În general, dacă trenul este marcat, atunci în general, frumusețea, toaletele sunt normale, paturi, aer condiționat

Am călătorit timp de 1,5 zile. Rezervați, priviți din fereastră, pivasik. Frumusețe.

Elis_Ko. 19.03.14 12:53 (răspunsul la: Ancheta a fost efectuată ..)

* Afacerea Kolbasa * a scris: (a) Aceasta este pentru mine caaaaaaaaaaayf sa calatoresc cu trenul - un ritual special sau ceva de genul asta. Ador. mai ales noaptea în tren

Vă sfătuiesc imediat să mergeți la masina de luat masa, există cel puțin o aparență de viață normală. Dacă barmanul nu este fag, el va sta fără ordin. Iar în termeni de igienă, în zilele critice, poți să stai.

cel mai simplu lucru este un șervețel umed, întrebați dacă există un duș în tren și spălați-l pe cantină, cumpărați o sticlă de apă minerală și spălați-vă.







Acest lucru nu este foarte mult. Să vă spălați, să vă spălați dinții - nici o problemă. Dacă vă contraziceți, atunci, probabil, vă puteți spăla și voi.
Întotdeauna dorm în trenuri.

puternic. e mai bine să zbori cu avionul în orice sens. M-am dus cu trenul o dată. cu o ședere peste noapte. Pe impresii - un bug într-o cutie și asta este

2 zile de normă. M-am agitat o săptămână. Slavă Domnului, îmi place trenurile. arata natura, liniștitor liniștit.

Am mers cu un tip într-un loc rezervat sud, timp de 2,5 zile. Și regimentele într-o singură direcție au luat doar cele superioare, în partea de jos - două bunicii mormăi. PPC merge în vară. Căldura și umplutura sunt insuportabile, chiar și locurile au ajuns - unde cocoșul de oprire, adică acolo fereastra nu se deschide. Situată pe partea de sus și care curge în jurul valorii de, uitam cum praful zboară. Cina este, în general, nu este de dorit (plus cel puțin din aceasta că toaleta mai rar de mers pe jos) Referindu-ne într-adevăr cosmetice nimic pe fața ei și părul curat! A șters umiditatea. servetele la fiecare 15 minute. A fost dracu. Și așa, plictisitor, desigur. Cărți, muzică, găsiți tovarischa-chatterbox - ieșirea. La fiecare stație, au ieșit din tren - doar pentru a înghiți aer curat. Pentru mine, oroarea era încă - părul de la constanta minciună și transpirație sa transformat în gheață, să fie. Femeile cu o tuns scurt au reușit să iasă la stații și să-și spele capetele pe platformă, spălând șamponul din cutie. Despre igiena -. Ei bine servetele antibakter lichid tona, pentru a observa toate la fel ca și în cazul în care ziua ehat..Mytsya, desigur, în nici un fel, așa că am ezhednevki menyala.Esli tren de brand, atunci totul va fi în regulă, dacă nu - atunci sfârșitul a 2-a zi va exista un PPC în toaletă.

dacă nu fierbinte, probabil, bine, m-am dus in vara, caldura aproape a murit condus aproape de soț și soție, guzzled vodca si orice bacon-ou de pui, asa ca peregarishe a fost o groază pur și simplu, am avut sentimentul că am fost acest rânced înmuiate toate , plus este imposibil de a fi pictat într-un tren, toate fluxurile de machiaj și bastonul de praf. Nu am încercat două zile, poate cândva. dar nu și în vară

două zile - este încă normal, deși absența tulpinilor sufletești, șervețele mai umede iau)







Trimiteți-le prietenilor: