4 Rechemarea medicului astra de la Saratov, Dl Enthusiasts Avenue, 30

Uzystka - hamka, care nu este interesată de îndeplinirea calității sarcinilor lor, comunică indiferent. Do uzi pentru sarcină exact 1 minut, au spus că totul este bine, și apoi întrebarea: veți întrerupe sau pleca? De ce face asta? Nu este clar.







A fost la o recepție cu medicul de ochi Lutsenko Galina Vitalievna, a fost necesar să ridice ochelari pentru a lucra la calculator. Am o vedere complexă, iar medicii îmi iau întotdeauna ochelari pentru mult timp. Și apoi, în 5 minute, am fost eliberat absolut o rețetă greșită pentru distanța, deși am spus în repetate rânduri că am nevoie de ochelari pentru computer. Ca rezultat, m-am întors la un alt oculist, care a scris corect rețeta. Sincer, prima dată când am întâlnit această clinică cu un astfel de analfabetism al medicului. Dacă aveți o vedere complicată - nu contactați acest medic.







A venit pe uzi, a pus sarcina la 4 săptămâni! Foarte fericit, testul a fost negativ! O săptămână mai târziu încă o dată. Din nou negativ! Sa dus la alt spital pe uzi, sarcina nu este prezentă, foarte mult a fost supărat! Un doctor din Astra Medica ma asigurat că sarcina, am întrebat dacă o să plec sau nu! Aceștia sunt doctorii!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: