78 Comentarii despre yakitoria la москва, кунцево, ярцевская улица, 34, стр.

Yakitoria are 100 de ani. Întotdeauna am crezut - ar trebui să scriem un sfat și apoi să ne întoarcem din Turcia - vârful hotelului a scris imediat și aici mă duc la Yakitoria de atâția ani și totul în orice fel). În general, vreau să spun cine nu a fost încă acolo - sfătuiesc foarte mult! Gustos, sufletesc, confortabil. O mulțime de acțiuni diferite, întotdeauna, există un bar excelent, meniul este foarte diferit - mi se pare că nu există nici o persoană care să nu găsească aici ceva care să vă placă. Îmi place mai ales sushi aici pentru a comanda.







În Yakitoria, există întotdeauna ceva de ales pentru a mânca. Și felurile de mâncare de o calitate excelentă, pe de altă parte și nu spun, nici măcar nu există nimic de înțeles. Rolls sunt gătite rapid, foarte frumos servit și la gustul ei sunt cool! O completare delicioasă în cantitate suficientă, orez bun, sosuri exact ce ar trebui să fie, totul este grozav! Manânca numai rapid, satisfăcând după tot felul de câte trei pary- destul de mult, dar încercați să mai pur și simplu nu au forțe), pentru că de fiecare dată când mergem și ordine ceva nou. Mulțumesc Yakitoria pentru o bucătărie bună!

O excursie la Yakitoria mi-a fost de ajuns să o apreciez. Decorul interior și interior este rezervat, liniștit, mi-a plăcut cu adevărat. Nu-mi place când încearcă să strângă excesul, când privesc deschis ornamentele. Cu toate acestea, curățenia și ordinea creează o atmosferă confortabilă și plăcută. Meniul are un număr mare de feluri de mâncare, designul meniului este excelent, arată apetisant. Atât în ​​exterior, cât și în gust, rulourile sunt excelente, cele mai delicioase, pe care am reușit să le încerc. Suntem acum. Data viitoare ›

Yakitoria a reusit, pentru prima oara, sa o "guste" literal si figurativ datorita livrarii bucatariei japoneze in casa. Prețurile păreau acceptabile pentru noi (comandă minimă de 990 de ruble), meniul a fost de asemenea mulțumit, iar comanda a fost livrată destul de repede. Calitatea produselor alimentare pentru cinci, bine, ce ai nevoie - face o notă de calitatea rețelei și apoi a venit să-l viziteze în seara într-una din zilele de week-end. Surprinși odată numărul de vizitatori, mesele erau ocupate complet. Mulțumit de serviciu. Data viitoare ›

Aceasta corespunde calității acelorași restaurante din Moscova. Mâncarea este delicioasă, porțiunile sunt de dimensiuni tradiționale. Minus - a durat mult timp pentru a aștepta o comandă, pentru că un mare aflux de oameni. Interiorul nu este original.

Decent restaurant cu bucătărie japoneză. Interiorul corespunzător, mai multe săli, există, în general, karaoke pentru fiecare gust. gustos, rapid, variat. În ceea ce privește prețurile, mi se păreau mai mari decât în ​​alte unități. Dar prețul se justifică. Trebuie să plătiți pentru calitate. Împotriva personalului de serviciu, de asemenea, nu am nimic împotriva. Am întâlnit numai chelneri îngrijiți și îngrijiți.

În loc de conținut caloric, vasele ar scrie greutate, sau ne vor păcăli. În orice mod, greutatea diferă de harta tehnologică. Am comandat rou picant și shakra rou. Porțiune de 6 bucăți. Diametrul ruloului este de 2 ruble. moneda, și înălțimea de 1, 5 cm, cam, nu mai mult. Conform greutății și 100 gr. Nu a fost. Pizza 4 brânză este, de asemenea, ceva. Brânza dor blu a fost într-un singur loc pizza și, de asemenea, dimensiunea de 5 ruble, dar mai ales în pizza nu a fost brânză, și sos de roșii. Pentru astfel de porțiuni este costisitor. Mă simt înșelat. Nu mai picior acolo.

Acest lucru este, în general, oribil. Irina ne-a întâlnit, pare să aibă un manager. Au spus ziua lor de naștere - au luat pașaportul. Am mâncat și înainte să plătiți nu ceea ce a făcut reducerea, ne-a ofensat spunând că nu dorește o reducere deoarece nu este în spirit. Ne-a spus să ne întoarcem altă dată. Nu v-aș sfătui nici să mergeți acolo. Chelnerii pur și simplu nu umilesc pe toată lumea, dar ea nu este o persoană, ci o fiară. Te rog trage-o.

Cât timp a fost convins că acest restaurant nu dorește să-și vadă clienții! Abordarea oaspetelui este oprită! Să ne întoarcem în acest loc. Au întrebat dacă pe verandă erau locuri libere. Ca răspuns, suna. Nimic, atunci fata a spus că există o masă, dar scaunul nu este de ajuns. Apoi a spus să vă așezați în hol! Ei bine, ei s-au așezat, au ordonat, au mâncat, au plecat acasă! În dimineața următoare soțul meu sa simțit bolnav, temperatura a crescut, picioarele au devenit vată, etc. Deci ne-am odihnit în week-end, acum decide. Data viitoare ›

Mai departe, cu atât mai rău. În momentul de față, stăm cu prietenii din Yakitoriya Novokosino. Oaspeții frecvenți ai acestei instituții, dar, cu atât mai mult, cu atât serviciul este mai rău. Totul a început frumos. A întâlnit administratorul, a fost invitat la o masă, a făcut o comandă pentru băuturi. Băuturile au adus repede, dar. Ospătari "morți". A așteptat 10 minute până când vin. După ordine, stăm timp de 30 de minute, așteptăm. Chem chelnerița, vă întreb, așteptați mult timp? Ea arată la băieții de la masă, spune că, iată, ei se răsucesc. Bine. Așteptăm. Se pare că e vânt. Pe. Data viitoare ›







Serviciul dezgustător, mătușa mea la intrare - bâjbâi și deznădejde, acestea trebuie să fie respinse! Oamenii nu merg acolo și să nu cheltui bani pe ea, sunt dintr-o mulțime de mnyat - nu necesită un pașaport, atunci când stătea un om cu un meniu înainte de această forțat să-l aștepte la intrare, masa de aparent goale, cu toate că acestea sunt complet acolo șomeri, inadecvat Inlet prima dată! Nu mai stați!

Foarte des, am comanda o masă cu soția mea la acest restaurant m. Volokolamsk, la fel ca toate cu excepția unuia, dar de îndată ce mă face să înțeleg „îmbunătățire“ în procesele lor ca regia prin schimbarea calității alimentelor preparate. Pe lângă faptul că mâncăm la Yakitoria ca sosul de soia, ghimbirul și wasabi, pot fi folosite deja, nu știu. Ultima dată, atunci când ați comandat produse alimentare, gustul de ghimbir și sos de soia nu a fost atât de cald, și judecând după pachetul care le-au schimbat fabricantul produsului. Cineva ia decizii greșite. Data viitoare ›

În loc de conținut caloric, felurile de mâncare ar scrie greutate sau ne vor păcăli. În orice mod, greutatea diferă de harta tehnologică. Am comandat rou picant și shakra rou. Porțiune de 6 bucăți. Diametrul ruloului este de 2 ruble. moneda, și înălțimea de 1, 5 cm, cam, nu mai mult. Conform greutății și 100 gr. Nu a fost. Pizza 4 brânză este, de asemenea, ceva. Brânza dor blu a fost într-un singur loc pizza și, de asemenea, dimensiunea de 5 ruble, dar mai ales în pizza nu a fost brânză, și sos de roșii. Pentru astfel de porțiuni este costisitor. Mă simt înșelat. Nu mai picior acolo.

Acest lucru este, în general, oribil. Irina ne-a întâlnit, pare să aibă un manager. Au spus ziua lor de naștere - au luat pașaportul. Am mâncat și, înainte de a vă plăti ceea ce a făcut reducerea, ne-a ofensat spunând că nu dorește o reducere deoarece nu este în spirit. Ne-a spus să ne întoarcem altă dată. Nu v-aș sfătui nici să mergeți acolo. Chelnerii pur și simplu nu umilesc pe toată lumea, dar ea nu este o persoană, ci o fiară. Te rog trage-o.

Yakitoria are 100 de ani. Întotdeauna m-am gândit - ar trebui să scrie un comentariu, și apoi a revenit la Turcia - un comentariu pentru acest hotel a scris o dată, și aici atât de mulți ani mă duc acolo în Yakitori, și încă mai pot). În general, vreau să spun cine nu a fost încă acolo - sfătuiesc foarte mult! Gustos, sufletesc, confortabil. O mulțime de acțiuni diferite, întotdeauna, există un bar excelent, meniul este foarte diferit - mi se pare că nu există nici o persoană care să nu găsească aici ceva care să vă placă. Îmi place mai ales sushi aici pentru a comanda.

În Yakitoria, există întotdeauna ceva de ales pentru a mânca. Și felurile de mâncare de o calitate excelentă, pe de altă parte și nu spun, nici măcar nu este nimic de înțeles. Rolls sunt gătite rapid, foarte frumos servit și la gustul ei sunt cool! O completare delicioasă în cantitate suficientă, orez bun, sosuri exact ce ar trebui să fie, totul este grozav! Manânca numai rapid, satisfăcând după tot felul de câte trei pary- destul de mult, dar încercați să mai pur și simplu nu au forțe), pentru că de fiecare dată când mergem și ordine ceva nou. Mulțumesc Yakitoria pentru o bucătărie bună!

O excursie la Yakitoria mi-a fost de ajuns să o apreciez. Decorul interior și interior este rezervat, liniștit, mi-a plăcut cu adevărat. Nu-mi place când încearcă să strângă excesul, când privesc deschis ornamentele. Cu toate acestea, curățenia și ordinea creează o atmosferă confortabilă și plăcută. Meniul are un număr mare de feluri de mâncare, designul meniului este excelent, arată apetisant. Atât în ​​exterior, cât și în gust, rulourile sunt excelente, cele mai delicioase, pe care am reușit să le încerc. Suntem acum. Data viitoare ›

Yakitoria a reusit, pentru prima oara, sa o "guste" literal si figurativ datorita livrarii bucatariei japoneze in casa. Prețurile păreau acceptabile pentru noi (comandă minimă de 990 de ruble), meniul a fost de asemenea mulțumit, iar comanda a fost livrată destul de repede. Calitatea felurilor de mâncare din primele cinci, bine, ce altceva este nevoie - a făcut o notă despre calitatea întregii rețele și apoi a venit deja să le viziteze pentru seara într-una din zile libere. Surprinși odată numărul de vizitatori, mesele erau ocupate complet. Mulțumit de serviciu. Data viitoare ›

Cât timp a fost convins că acest restaurant nu dorește să-și vadă clienții! Abordarea oaspetelui este oprită! Să ne întoarcem în acest loc. Au întrebat dacă pe verandă erau locuri libere. Ca răspuns, suna. Nimic, atunci fata a spus că există o masă, dar scaunul nu este de ajuns. Apoi a spus să vă așezați în hol! Ei bine, ei s-au așezat, au ordonat, au mâncat, au plecat acasă! În dimineața următoare soțul meu sa simțit bolnav, temperatura a crescut, picioarele au devenit vată, etc. Deci ne-am odihnit în week-end, acum decide. Data viitoare ›

Mai departe, cu atât mai rău. În momentul de față, stăm cu prietenii din Yakitoriya Novokosino. Oaspeții frecvenți ai acestei instituții, dar, cu atât mai mult, cu atât serviciul este mai rău. Totul a început frumos. A întâlnit administratorul, a fost invitat la o masă, a făcut o comandă pentru băuturi. Băuturile au adus repede, dar. Ospătari "morți". A așteptat 10 minute până când vin. După ordine, stăm timp de 30 de minute, așteptăm. Chem chelnerița, vă întreb, așteptați mult timp? Ea arată la băieții de la masă, spune că, iată, ei se răsucesc. Bine. Așteptăm. Se pare că e vânt. Pe. Data viitoare ›

Serviciul dezgustător, mătușa mea la intrare - bâjbâi și deznădejde, acestea trebuie să fie respinse! Oamenii nu merg acolo și să nu cheltui bani pe ea, sunt dintr-o mulțime de mnyat - nu necesită un pașaport, atunci când stătea un om cu un meniu înainte de această forțat să-l aștepte la intrare, masa de aparent goale, cu toate că acestea sunt complet acolo șomeri, inadecvat Inlet prima dată! Nu mai stați!

Aceasta corespunde calității acelorași restaurante din Moscova. Mâncarea este delicioasă, porțiunile sunt de dimensiuni tradiționale. Minus - a durat mult timp pentru a aștepta o comandă, pentru că un mare aflux de oameni. Interiorul nu este original.

Decent restaurant cu bucătărie japoneză. Interiorul corespunzător, mai multe săli, există, în general, karaoke pentru fiecare gust. gustos, rapid, variat. În ceea ce privește prețurile, mi se păreau mai mari decât în ​​alte unități. Dar prețul se justifică. Trebuie să plătiți pentru calitate. Împotriva personalului de serviciu, de asemenea, nu am nimic împotriva. Am întâlnit numai chelneri îngrijiți și îngrijiți.

Foarte des, am comanda o masă cu soția mea la acest restaurant m. Volokolamsk, la fel ca toate cu excepția unuia, dar de îndată ce mă face să înțeleg „îmbunătățire“ în procesele lor ca regia prin schimbarea calității alimentelor preparate. Pe lângă faptul că mâncăm la Yakitoria ca sosul de soia, ghimbirul și wasabi, pot fi folosite deja, nu știu. Ultima dată, atunci când ați comandat produse alimentare, gustul de ghimbir și sos de soia nu a fost atât de cald, și judecând după pachetul care le-au schimbat fabricantul produsului. Cineva ia decizii greșite. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: