(7) vitraliu, ooo, clinica dentara pe bulevardul pasionat, 13a st1 (etajul 1)

Opinia mea personală. A fost necesară restabilirea dintelui frontal. A fost scrisă o săptămână. Am așteptat. Înainte de data stabilită, nimeni nu a sunat și nu a confirmat primirea. Am aflat despre această stomatologie de la site-ul biglion. Am cumpărat un cupon pentru servicii de 10 000 de ruble. Înainte de a vă asigura că cuponul pentru mine este suficient pentru acest serviciu. Atitudinea lui HAM în timpul înregistrării mi sa părut că sunt zile proaste. Vino cu mine la starea de prag care nu există nici o garanție că va restaura dintele, recepția a fost reținut timp de 40 de minute! În scaun se dovedește că acest serviciu nu este inclus în cupon deloc, doar la preț și la costul total și nu astăzi. Ridicat, crescut. a inventat diverse pretexte doar pentru a nu îndeplini contractul! Costul site-ului este de 8000 de ruble. In alte stomatologi 6500. Și au numărat 14,080 pentru restaurarea dintelui frontal 1, si eu au dus la întâlnire și a făcut o reducere de 20%. Nu există cecuri sau documente de raportare privind activitatea nu am fost dat, dar numai a trimis * acasă pentru bani *))) Tot la fel, am întrebat ce aș putea face pe cont propriu certificat - carie de tratament pe un singur dinte)))) a apărut în 5200, cca puteți uita restul banilor!













Opinia mea personală. Din păcate, trebuie să scriu o revizuire negativă.

Opinia mea personală. O clinică dezgustătoare. Pentru a instala MFP coroana „medicul“ a devenit mele canale dentare rasplombirovyvat și dinte străpuns canalul acului pentru gingii, fără a spune nimic, a pus o umplere temporară, dinte dureau teribil, eu - prost-tolerat 2 zile (Vitraliul este închis la sfârșit de săptămână). Când am ajuns după 2 zile în spital, am avut o imagine a unui dinte cu un ac interior și a raportat că o puncție făcută acum 10 ani, iar acum aveți posibilitatea să eliminați doar un dinte! Asemenea prostii! Toate cele 10 de ani de dintele nu a fost bolnav, a fost consultat în 2 spitale și doctorat medicale a spus că puncția se face acum, altfel mi-ar fi mult timp în urmă a pierdut un dinte din cauza inflamatiei. Ca rezultat, nu aveam un dinte care să poată fi salvat.

Opinia mea personală. O mulțime de mulțumiri medicului Andrei Ruznyaev pentru dintele salvat! Am ocolit 3 clinici, am convins pretutindeni să scot și să pun implantul, este de înțeles, pentru că puteți câștiga mai mult. Doar Andrew a fost în stare să mă ajute fără să-mi îndepărtez. Dintele este viu și bine pentru mai mult de un an.
Apropo, Andrei a folosit un laser în timpul tratamentului. Și acest dispozitiv nu este suficient în nici o clinică, chiar și cea mai scumpă se va întâlni!
Revizuirea anterioară a fost scrisă în mod clar de concurenți. De exemplu, nu pot evalua calitatea materialelor. Acest lucru este valabil numai pentru profesioniști.
Îmi încredințez acum dinții lui Andrei. Încă o dată, mulțumim lui și întregului personal al Stomatologiei despre Strastnoy!

Petrova Elizaveta Vasilyevna

Opinia mea personală. Nu mergeți la stomatologie pe pasionat, dacă nu doriți să refaceți ulterior sigiliile și să vă repetați dinții. Ei iau bani decente, dar lucrează cu cele mai ieftine materiale. Tehnologiile din această stomatologie sunt de asemenea depășite. De asemenea, nu se întâlnesc foarte mult, puteți să vă înscrieți și să așteptați mai mult de o oră.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: