50 Idei noi de la Tony Robbins, site-ul lui Elizabeth Babanovoi

50 Idei noi de la Tony Robbins, site-ul lui Elizabeth Babanovoi

Acum o săptămână am fost suficient de norocos pentru a vizita din nou pe formarea de transformare Tony Robbins, „Data With Destiny“. Prima sa întâmplat anul trecut și, bineînțeles, am primit o mulțime de idei.







Și anul acesta am făcut-o într-o companie extinsă de prieteni asemănători. Și de această dată plăcerile, fericirea și bucuriile experienței transformatoare comune au fost și mai mari.

Am scris în repetate rânduri despre cine este pentru mine - Tony Robbins. Aceasta este cineva care își dau seama pe deplin toate calitatile cele mai bune lor pe deplin a arătat un bărbat și femeie, și a biruit toate limitările - de sărăcia în care a crescut, terminând cu o tumoare la creier asociate cu hormon de creștere necontrolată, din cauza pe care el a crescut atât de mare.







Iată cele 50 de citate cele mai interesante pe care le-am scris pentru mine în timpul pasajului "Dating with Destiny". Sper că ele vor re-trezi în tine o dorință irezistibilă de dezvoltare și realizare.

  1. Satisfacție / saturație
  2. nemulțumire
  3. Limita emoțională
  4. Momentul înțelegerii
  5. Deschidere: afirmarea adevăratului sine

Și câteva întrebări / recomandări de la Tony:

1. Care este cel mai important eveniment care a influențat formarea personalității tale? Este o poveste bună sau o poveste rea? Poate fi rescrisă la bine, astfel încât acest eveniment să vă dea putere, în loc să-i scoateți?

3. Îți amintești ce sa întâmplat în viața ta? De ce ai făcut asta? Cu siguranță că te-ai concentrat pe succes, nu pe frică. Faceți acest lucru pentru noile obiective.

P.S. Și acum vreau să aud de la tine! Ce citatie ai cenzurat cel mai mult si ce te-a inspirat sa o faci?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: