5350 km, oile sunt sănătoase!

până când am uitat să descriu cu o zi înainte de aventura de ieri în lumea auto pentru a înlocui senzorul invers.

destul de ciudat, dar a trebuit să ne înscriem la recepție deja pentru câteva zile, spun un sold-out! de la mijlocul săptămânii, cel mai apropiat timp a fost vineri seara, pentru a fi exact 16:40. destul de întârziat în depozitele din grădina botanică, așa că nu vroiam să părăsesc tropicalele de la Moscova, trebuia să-mi luminez tocuri pentru a accepta. a venit la ora 17.20, dar nu a surprins pe nimeni, ceea ce este bun. în zadar se temea că o vor întoarce acasă.







design, stăpânul ca doctor cu veșmintele lui "ce vă plângeți ...", care coboară pe scări, ajungând pe "drumul spre cer" și aici este, trăiască multă viață! abia după 40 de minute, cineva a venit la mine, mai exact când eram deja disperat și flămând, m-am dus într-o cafenea și am mâncat. întoarce-te, și cineva de sub capotă, - bine, ia-o!

problemă, așa cum părea la prima vedere, în contact rău cu senzorul invers. Bine, cel mai important lucru pentru mine să lucrez. închise tinuta, hârtii decorate, toate gratuit. M-am așezat, am început, și trebuia să ieșesc prost, tot timpul drept, cred că ei spun "brusc" și să-și lipsească spatele, emoție zero. Nu ardeti si nu scormoneti. nu funcționează!







din nou maestrul, bucăți de hârtie. scara, documente. așteptați din nou o oră până când mecanicul este liber, apoi liftul ... a condus, a atârnat, a demonstrat, a înșurubat, a asamblat, a verificat munca. fuuh! așteptați din nou până când maestrul expulzează mașina, apoi scările, hârtiile, scările și ieșirea pe "drumul din fund" la bocanciul și la libertate. pentru totul despre toate cele 3,5 ore, cu o activitate reală în 15 minute cu fum de țigară! tipii ăștia știu să tragă timpul. Am fost gata pentru asta, așa că nu te obișnui cu asta. principalul lucru care ar funcționa și nu a existat nici un motiv și dorință de a vizita ofițerii din nou!

despre sledsarovarazosov și victimele lor

doar am intrat în atelier, un mic țăran plăcut a alergat, a început să mă întrebe, așa cum spun viața, ca EUR. prosvesatil pe această temă, el a fost surprins că există GURs pe priori și nu numai acest lucru.


cel de-al doilea caz în fața ochilor mei, e un băiat pe prik 72nd suite. masina 45mage. la întrebarea și cum? a trebuit să urmeze o mulțime de lucruri interesante, dar ele nu ne-au dat șansa să vorbim ... cu mașina 4E, problema cu supraîncălzirea și XX nu a fost niciodată rezolvată! în lumea automobilelor, ei împrăștie apa într-un mortar, schimbă senzorii și tremură că, cu cusutul nostru este în ordinea lucrurilor, nu putem ajuta. i-a dat autocolantul forumului, a dat câteva sfaturi pentru viitor. cel mai important lucru este că oamenii se abat de la ora 11 dimineața în serviciu, dispoziția sa schimbat de la cea ucigașă la cea puțin pozitivă. așa că în curând vom aștepta oaspeții!)

Etichetă de preț: 0 ₽ Kilometraj 5350 km







Trimiteți-le prietenilor: