43 de răspunsuri pentru Efrement la Solnechnogorsk, strada Sovetskaya, 7

Nu înțeleg pe cei care scriu comentarii rău despre un astfel de doctor minunat Ivan Ivanovici! Am avut un dinte de înțelepciune pe jumătate retras. Îndepărtarea este una dintre cele mai dificile. Au mai fost inainte la mai multi stomatologi din Moscova si acolo au refuzat sa indeparteze un astfel de dinte complicat! A fost torturat cu el un pod de an, până când gingia a început să se inflameze și nu mai putea rezista. Am fost la dacha și am decis să găsesc stomatologie la Solnechnogorsk, la un preț mai mic. Mai întâi am intrat în Efrement - am fost niște doctori tineri. Data viitoare ›







Toate recenziile negative sunt false, clinica este super-duper. Suntem tratați toată familia, fără plângeri. Îi sfătuiesc pe toți.

Tratam dinții în această clinică cu întreaga familie timp de mai mult de șase ani. Foarte multumit de munca lor! O echipă excelentă care funcționează rapid și eficient!







Clinica excelenta, doctori calificati, cu experienta. Întotdeauna răspunde la întrebări, ajutor, dacă trebuie să rămâi, nu o întrebare.

A fost un dinte timp de două zile (înțelept). Cu 10 minute înainte de închiderea convorbirii am semnat (văd anul al treilea) Ivan Ivanovici, Doamne ferește, a fost amânată. În general, dintele a fost îndepărtat rapid și precis! Sunt mulțumit. Îi recomand tuturor!

Prostii, toate recenziile proaste,) întreaga familie sunt tratate - un doctor excelent și o clinică! Și coroanele au pus și sigilat și au îndepărtat dinții - toate rapid, calitativ, fără "divorț". Am plecat și voi merge doar aici!

Doar în groază a venit, după ce am citit recenzii negative pe acest site - am fost de gând să această clinică de mai mulți ani de la Moscova și va continua să călătorească. Medicii sunt foarte atenți și profesionale (în special Ivan), minusuri nu se observa, deși sigilate în sus, și ia pus coroana. În comparație cu clinicile private din Moscova - prețurile sunt foarte rezonabile.

Dintii nu am stabilit încă, dar până acum îmi place totul și sper că în câteva săptămâni, voi reveni la acest site și scrie că totul este super, sunt confortabile, confortabile și frumos. Îmi doresc tuturor sănătății!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: