4 luni - încă nu râd (- nu râd la 4 luni - înregistrarea utilizatorului Mary (chilita) în

Fetelor, am vrut să te întreb, când începi să râzi? Sonochka 4 luni și 2 zile. Vocea nu râde! Foarte rar pot râde puțin. Deci, el chicoti puțin, dar nu mai mult. Zâmbește de multe ori, dar nu râde. Și ultimele 2.







Bună ziua tuturor. Suntem aproape de 5,5 luni. Pentru a auzi khyh este necesar să transpirați corect, copilul nu izbucnește cu râs. Squeals, zâmbește, plânge cu bucurie, dar nu râde. A fost cineva de genul asta? Când au început să râdă? Cum faci un râs de copil?

Suntem în curând trei luni, iar fiica nu a râs niciodată. Înălța larg, era mulțumită de jucării, dar nu voia să râdă. Fiul amintesc devreme a început să râdă. Mama a spus că nici măcar nu am zâmbit, dar.

La naiba, e grozav. Astăzi, soacra mea a ținut-o pe Sashka, în timp ce pregăteam lucrurile curate, purtând după baie, o frânta cu grijă și râdea. Atât de cool. Ieri a făcut-o sau la făcut să-l masageze, și el a râs și el). Totuși, el nu este prezent 2.







Fiica a doua zi va fi de 5 luni, ea încă nu râde, zâmbind nu este foarte activ. De la spate la stomac, de asemenea, nu se întoarce. Potrivit tuturor tabelelor cu norme de dezvoltare, copilul ar trebui să râdă. Sunt foarte îngrijorat de dezvoltare.

Și noi avem doar 12 zile. Și în timpul vegherii, templul doar zâmbește ușor și destul de rar (acest lucru este normal, se pare, până la 2-3 luni). Și astăzi ea a râs imediat, adormind la piept. Nu cred.

Bună ziua tuturor. Eu scriu aici din nou. Timp de 4,5 luni încă nu râdem, doar zâmbim și râdem orice sunet de râs. Gulit (cea mai mare parte sună ae, ay, ea), așa că toată lumea zâmbește.

Astăzi, Glebke, exact la ora 10:00, a împlinit 3 luni! Fiul nostru mare este deja mare. Au fost multe lucruri, și fericire la lacrimi, frustrare și nopți nedormite. Ce sa întâmplat? Cum? Ce poate? și așa mai departe. Sa născut 29.

Suntem în vârstă de 3 luni Sofochka crește atât de rapid, conform măsurătorilor la domiciliu, creșterea este de 61 (62 bucăți), greutate 6 (6055g) kg. Zâmbește, glumește, bâjbâind, încearcă să râdă, se pare ușor. Râde când i-ai spus să „aga-aga-agugusiki“ sau o parodie a lui Donald Daka.Svoy exprimă încântare atât de tare încât urechile.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: