3-B-1 cu apă curată pentru față - "curățarea este cea mai importantă etapă a îngrijirii pielii facială

Curățarea este cea mai importantă etapă a îngrijirii pielii. Puritatea sa este o garanție a sănătății. Asa ca imi iau cu grija machiajul in cursul serii si imi reface pielea dimineata. Trebuie să mă spăl cu apă obișnuită, folosind mijloace speciale pentru spălare. Dar nu consider că purificarea este completă fără folosirea tonicilor.







AVON oferă o noutate din seria Anew - apă de curățare pentru fața "Curățare" 3 în 1. În afară de curățare, tonifiere și înlăturare a machiajului, se confruntă cu schimbări legate de vârstă.

Vodicka este potrivit pentru toate tipurile de piele. Are o aromă plăcută, delicată și discretă. Transparent, mi sa părut puțin mai vâscos decât apa obișnuită. Când flaconul este agitat, se formează bule groase, nu ca în apa obișnuită.







O sticla cu perle placute de 200 ml. Pe gât este un dozator cu o gaură mică. Acest lucru este foarte convenabil - puteți controla "fluxul" de apă pe un tampon de bumbac. Sticla este forma obișnuită și se află confortabil în mână. Are instrucțiuni de utilizare, este indicată compoziția. Data fabricației este ștampilată în partea de jos.

Apa îndepărtează într-adevăr machiajul ușor, chiar și încăpățânat. Este suficient să țineți un disc umed și pielea să fie ușor curățată de fondurile tonale și de produsele cosmetice decorative. Ochii mei nu irită apa deloc. Chiar și cu o intrare nereușită în ochi, nu a existat nici măcar o tristețe.

Tonifică pielea apei - pielea este proaspătă și hidratată. Dar singurul dezavantaj - vodichka un pic lipicios, deși acest sentiment trece rapid. Poate că, în aceiași răgușire, lupta împotriva schimbărilor legate de vârstă se ascunde. Desigur, chiar și cu aplicarea timp de trei săptămâni, pielea mea nu este mai mică, dar nu am crescut-o cu siguranță!

Vă recomandăm utilizarea de curățare a apei pentru față de „purificare“ 3 până la 1 în dimineața după spălare principală pentru tonifiere a pielii, iar seara poate ajuta la eliminarea machiaj, apoi se spală din nou și ștergeți pielea cu puțină apă și pentru tonifiere.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: