3 ani de nuntă

Ziua nunții pe care nu o uitați
Și sărbători anual.
Ai trăit până la piele de nuntă,
Drumul lor a mers, nehozhenoy.
Familia sa dezvoltat puternic -
Fenomenul este plin de bucurie, rar.






În dragoste trăiți, dar nu transpirați,
Faceți viața mai frumoasă.
Ridica-ti fiul,
Consolidați afacerea de familie.
Și Dumnezeu vă dă astfel să trăiți,
Vatra este magazinul tău de familie.
Lasă-ți casa să fie o ceașcă plină.
Vă admirăm familia.
Trei ani au trăit în armonie,
În viață, realizându-și visul.

Dragă nevastă, tu ești glorioasa mea!
Cât am trăit nu este principalul lucru.
In viata doresc sa fiu cel mai fericit,
Cel mai sanatos și cel mai frumos!

În acest jubileu, dorim să vă dați dorința ca bolile și necazurile să ocolească întotdeauna familia ta fericită cu o petrecere, pentru ca tu
sănătos pentru mulți ani. Că prietenii și rudele tale ți-au dat întotdeauna numai fericire, devotament, zâmbete și râsete
în inimile voastre a domnit întotdeauna pace, fericire și primăvară veșnică! Fii fericit!

Dragul meu soț! Vreau să vă felicit pentru jubileul nostru, în această zi fericită la care am trăit împreună! Vreau să-mi doresc






aveți succes, zâmbete mai fericite și râsete vesele! Vreau să vă urez fericire în sufletul tău, astfel încât ușa noastră să nu se deterioreze niciodată.
nenorociri nenorocite! Fii fericit, draga mea, și numai cu mine!

Dragi vinovați de această sărbătoare! Vrem să vă dorim toate bunurile pământești, un cer liniștit peste cap și o iubire reciprocă puternică!
Lăsați-vă viața fericită de familie să fie întotdeauna încălzită de dragoste, să fie mereu fiabilă și puternică. Felicitări
din toată inima și ridica-ți ochelarii pentru tine!

Dragul meu soț! Vă felicit pentru aniversarea dvs., cu nunta noastră din piele! Vreau să vă urez în această zi fericită și fericită
fericire, bunătate, bogăție și căldură. Și vreau să fiu mereu la fel de atent și responsabil față de noi
uniunea conjugală! Felicitări!

Să ridicăm toți ochelarii împreună cu vinul și să-i felicităm pe eroii noștri dragi cu nunta lor din piele. Să le dăm voie să trăiască
o nuntă de aur și că au trăit fericiți și fericiți. Îi dorim o viață lungă și o sănătate bună. Fii fericit, nostru
Jubileuri din piele!

Draga mea fiică! Astăzi este aniversarea nunții tale. În această zi festivă, vreau să vă felicit și vă doresc să trăiți întotdeauna fără întristare, pentru a supraviețui durerii, nenorocirii și a tot felul de necazuri. De asemenea, doresc să vă urez bun, dulce, frumos și întotdeauna iubit!
Felicitări pentru tine și pentru soțul tău!

Nu mai este mai puțin decât mâinile tale,
Nu ai nici un fel de ochi,
Nu va fi niciodată separare
Și avem nenorociri.
Poate distracție și fericire
Vom fi întotdeauna cu noi,
La lacrimi și la bătrânețe
Nu ați venit vreodată!

Dacă lumea devine mai strânsă,
Credincioșia soțului tău te va ajuta.
Mâna mea de încredere
Pentru tine va dura întotdeauna!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: