Munca unui conducător de ambulanță în Omsk - 1582 de locuri de muncă, jooble

Doctor de urgență și servicii medicale de urgență

Stabilirea bugetară a asistenței medicale în regiunea Omsk "- Omsk 20210 - 50000 rub.

Cerințe față de candidat: ОБРАЗОВАНИЕ: ЛЕЧЕБНОЕ ДЕЛО, ПЕДИАТРИЯ; PROF.OBRAZOVANIE SUPLIMENTARE ȘI CERTIFICAT ÎN specialității taxe „ambulanțelor“: furnizarea de îngrijiri medicale de urgență de urgență pentru bolnavi și răniți, în conformitate cu.

Medic de urgență

Orasul Nizhnevartovskaya stație de urgență medicală oraș - Omsk 60650 freca.

Responsabilitati: # Servicii medicale de urgenta Cerinte: # Invatamantul superior superior in specialitatea "Medicina", "Pediatrie", stagiar sau rezidenta in specialitatea "Asistenta medicala de urgenta" sau recalificare profesionala.

Șeful departamentului de organizare a îngrijirilor medicale pentru copiii din instituțiile de învățământ

Должностные обязанности: Să organizeze activitatea departamentului pentru a asigura procesul medical-diagnostic în întregime, la timp, la zi. Controale de contabilitate și raportare la birou. Furnizați un raport privind activitatea biroului în termenul stabilit.

Asistent pentru ambulanță

Responsabilitate, diligență, capacitatea de a lucra într-o echipă. Experiența muncii. Disponibilitatea certificatului Condiții de muncă severe și nocive. Specialistul calificat este responsabil, diligent, capabil să lucreze într-o echipă. Experiența muncii. Disponibilitatea certificatelor

БУЗОО Шербакульская ЦРБ - Омск 15000 fre.

Lucrări pe teritoriul angajatorului: Regiunea Omsk, r.p. Scopurile Sherbakul: oferă asistență medicală de urgență în cantitatea de asistență pre-spitalicească în conformitate cu standardele aprobate. Asistarea medicului în furnizarea asistenței medicale de urgență.

instituția medicală de stat din regiunea Omsk "Clinical - Omsk 10350 - 17871 rub.

Yamalneft - Omsk 50000 - 55000 freca.

Feldsher în departamentul organizației pentru a ajuta copiii în adăpost

Urmați recomandările medicilor pentru examinarea suplimentară a persoanelor care au nevoie de ele. Asigurați asistență medicală în ambulatoriu și acordați asistență medicală de urgență celor care au nevoie de asistență medicală Monitorizarea organizării educației fizice, inclusiv a activităților.

MONOPOLY - Omsk 85000 - 95000 freca.

Axor, Actros și Euro KAMAZ; Repararea, întreținerea și curățarea fără conducător auto; Suport non-stop în calea serviciului coordonatorilor, orientare pe teren; Asistență de 24 de ore pentru mecanici de servicii; Comunicare mobilă corporativă, cazare la hotel;

"Linii de afaceri" - Omsk 70000 freca.

Driver-expeditor pentru o instalație de ambalare a cărnii

Mâna de măcelar - omsk 45000 freca.

Driver-expeditor la MPP

Prima companie expediționară - Omsk

Șoferul din mașina companiei

Yandex. Taxi - Omsk 80000 freca.

Soferul masinii URAL PPU

AS "Polul de Aur" - Omsk 60000 freca.

Caracteristici superioare: Managementul vehiculului URAL PPU 1600/100. Controlul generatorului de aburi. Efectuarea reparațiilor și a mașinii ETO. Cerințe: Certificat de conducere Cat. C. Certificarea șoferului PPU. Permis de conducere.