8 Fapte despre bărbații britanici

8 Fapte despre bărbații britanici

Un fapt uluitor! 42% dintre bărbați au spus că fetița (soția) îi va atrage mai puțin dacă se îmbolnăvește. Cu toate acestea, ceea ce este atât de surprinzător!

2. Despre curățenia

Se știe că bărbații nu sunt purificatori ca femeile. Potrivit statisticilor, 20% din burlac schimba lenjeria de pat o dată pe lună! Nu este acest motiv pentru singurătatea lor?







3. Despre sex

Un fapt interesant, 17% dintre bărbați au avut o experiență sexuală o singură dată. Să sperăm că înainte de asta și-au schimbat lenjeria!

5. Despre partenerii sexuali







Există multe ipoteze despre bărbați și sex, cele mai multe dintre ele fiind legate de experiența noastră personală. Curios, 24% dintre bărbați au avut o experiență de trei ori în legătură cu sexul. Adevărat, nu există nici o înregistrare dacă era un trio de 2 băieți / 1 fată sau invers. Fiți în alertă!

Întotdeauna am știut că femeile sunt sexe puternice, nu-i așa?) Și 76% dintre bărbați sunt de acord cu acest lucru, ei cred că femeile suferă mult mai bine. ! Slăbănogi

7. Despre mumii

Un alt fapt binecunoscut este că bărbații își adoră mamele. Potrivit statisticilor, un bărbat petrece o medie de 35 de dolari pe un cadou de Ziua Mamei. Și i-ai dat-o din nou la CD pentru o zi de naștere.

8. Despre atractivitate

Vrei să știi cum să atragi un bărbat? Potrivit statisticilor, 28% dintre bărbați, în primul rând, să acorde o atenție la păr! Cred că nu merită menționat faptul că celelalte 72% acordă atenție în primul rând.

Dacă v-ați dus la Londra și doriți să aduceți un număr imens de fotografii cu un bărbat britanic sau fără, citiți articolul - Cum să fotografiați corect Londra?

Desigur, sunt multe lucruri interesante despre bărbați. Poate ai ceva de împărțit?
Fotografie de credit: francisco







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: