2) Înlocuirea kitului de reparare pentru frânele spate

Toată lumea salut din nou, pentru o zi două înregistrări, desigur, am deja o mulțime de experiență cu ea acumulate pe reparatie.
În vara a existat un înlocuitor pentru toate plăcuțele de frână în fața discurilor de frână, tamburilor din spate.






Nu voi picta cum a schimbat totul. Pot spune un lucru pe care la lasat sa transpir)
Din cauza cilindrului de frână spate înclinat, a trebuit să merg în jurul întregului oraș în căutare de ora 22:00 și să încep să se schimbe.
Și totul a început cu faptul că într-o seară am fost de conducere celălalt pe strada principală a orașului Barnaul prin apăsarea pedalei de frână este ciudat într-un fel bătut undeva în partea din spate a mașinii și a fost răzuirea, ei bine, ne rupă motiv, sa oprit arata bine. Ne-am așezat și am condus, iar când am frânat pedala am început să batem valurile. nu un sentiment plăcut. Au decis să schimbe spatele. tampoane Cumparata vin deschis, și există un soldat a sărit șaibele (de la vârsta ei erau ruginite și să păstreze totul pe sopelki) cu o frână podklininnogo datorită primăvara cilindrului, și din cauza aceasta o clipă.






Schimbat cilindrul, dar aici kitul de reparare a întregului tambur nu a fost, tristețea nu este)
Aici este timpul pentru iernile și înghețurile severe, din anumite motive, același tambur a început să scârțâie, dar nu există bătăi, voi încerca să ajung la NG pentru a schimba setul de reparații. Am comandat Firmele: Bbp (Piese de frână mai bune) Art.17282

Compania a fost înființată în 1981. Numele complet este piesa de frână mai bună. La început, compania a furnizat kituri de reparații de calitate numai pentru a restabili etrierele de frână, dar ulterior și-a extins domeniul de aplicare la toate seturile de reparații pentru sistemele de frânare. În prezent, Better Parts de frânare este specializată în fabricarea și furnizarea de kituri de reparații pentru discuri și tamburi, precum și frâne de parcare pentru toate brandurile populare. Sortimentul cuprinde aproximativ 4 mii articole, incluzând fitinguri, pistoane de etriere și cilindri de lucru, ghidaje, antere, manșete, bucșe și prize, precum și arcuri, inele de blocare, elemente de fixare. Specializarea companiei oferă produse de înaltă calitate. Există certificate ISO și certificate rusești. Toate produsele sunt testate și îndeplinesc sau depășesc cerințele S.A.E. Există un laborator de testare și un personal de ingineri calificați. Produsele sunt livrate celor mai mari agenți de ambalare și comercializare din America de Nord și America Latină și acum în Europa. Tara: Statele Unite Website oficial: www.betterbrake.com

Etichetă de preț: 790 ₽ Kilometraj 281000 km







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: