2 În 1 adamex mars - on

Bună ziua! Am cumpărat acest cărucior cu un an în urmă, Adamex Marte! La început, totul este bine! Acum, după iarnă, pielea de pe mâner totul sa întors și a ieșit din cusătură! Cusăturile în care se strânge sigiliul sunt sparte și crăpăturile se sting, croissantul scârțâie, acum este dat pentru reparare! M-am dus cu ea pretutindeni în toate locurile, poate din cauza asta și am dat-o razna! Am spus, de asemenea, cărucior bun, dar pentru șase luni de curent! Nu vă sfătuiesc dacă vă așteptați să o luați mult timp! Și nu toate mașinile pe care le vând, dacă chiar dezasamblați complet!







Fetele din căruciorul meu Adameks Marte, și vecinul zeiks.Obe clasa de transport manevrabilitate ei, ca rezervorul va fi peste tot, mersul pe jos foarte confortabil, dar că zeiks leagăn, care merge pe jos un pic mai puțin de un copil marse.Tak că este mare sfătui Marte. Eu folosesc o jumătate de an de un cărucior.

Avem Adamex Marte șase luni, e destul de greu să te duci la etajul al treilea. Pentru iarnă, roțile din față sunt mici, nu veți trece peste tot și trebuie să le blocați. O roată este cracată, înlocuirea nu a fost încă căutată, dacă există probleme cu aceasta, atunci este tristă. Cărucior pentru clasa C cu plus.

Acum două zile au cumpărat acest cărucior, la fel ca în imagine, gri-turcoaz. Mi-a plăcut foarte mult. Inițial planificat să cumpere Anmar Zico, dar recent Adamex Mars a fost adus la magazin și nu am putut rezista. Cu Anmar Zico au o serie de diferențe, în opinia mea, în Marte este mult mai convenabil coș de cumpărături, acesta este atașat nu numai la buton, dar, de asemenea, pe încuietorile, în interiorul leagăne de umplutură, de asemenea, pe lacăt în Zico nu este fix și permanent se mută, plus țesătura lui Marte arată mult mai scumpă, căruciorul în sine este mult mai atractiv, chiar mi-a plăcut mai mult decât Zippi, ca să spun așa. Face ceea ce este doar un singur coș de cumpărături este în valoare, nici o aparență, și în nici o operație, așa cum mulți se plâng, deși slyamzili Marte cu ea, dar a terminat coșul în minte.







Și am cumpărat Adamex Nitro 3 în 1, foarte asemănător doar pentru noi, pentru fetița luminată purpuriu, cu un cenușă cenușie întunecată. Deși au considerat, de asemenea, de unde și ce să ia, și despre gândirea italiană, dar prietenul mama dissuaded ei 2 copii mai întâi a luat italiană pentru 30 de mii ... apoi a vândut-o la prețul de podea ... atunci când a doua gaură a achiziționat Adamex Nitro pe sfatul prietenilor ei ... ea e diferența vede numai preț și pietre ... pe primele cristale au fost))) Dar ele pot fi cu o dorință puternică și lipirea de sine)) Amezhdu Marte sau nitro ... și într-adevăr nu știu diferența arata la fel chiar și în magazin numai culori diferite)) cărucior bun))

a cumpărat astăzi un cărucior și supărat - unii era șubredă și oblică, unitatea scaunului este instalat corect, dar suportul este necesar pentru a împinge greu, mă tem că, încă o dată, ceva va cădea. Dar cea mai mare problemă cu plierea este aceea că roțile din față dintre roțile din spate nu se potrivesc și prin urmare nu se îndoaie complet. Te rog, spune-mi ce poți să faci? Poate că am ceva defect sau sunt? m

Nu am putut alege între aceste modele. După ce a citit totul și totul a ajuns la concluzia că Tutis este mai bine lituanian, adică Cei care sunt zippi și nu cred. Aceste calități suferă. Despre adamex: aici totul este mai complicat. Am înțeles că compania care produce le bătături „suprapusă“ Fermoar, iar modelul a devenit fals legal. Adesea, astfel de "falsuri" depășesc originalul, dar nu l-am dorit. Alegeți tot același Zippy. Modelele lor Zippy imediat periat pe cei care nu au o impregnare specială, facilitând îngrijirea și onest Pia (nu-mi plac culorile), iar apoi am fost blocat pe eco-piele și alegerea mea: Tuttis Fermoar leater, culoare 220. Este demn de așteptare în ea a pus un ursuleț de pluș

ea se confruntă cu aceeași alegere, în cele din urmă a luat futuro verdi 3v1, judecând după recenziile pe care le-am citit, este mai bine în calitate. ea are doar o cenzură, șuruburile care atașează capota, devin libere și trebuie să fie strânse periodic. restul în recenziile a fost scris că undeva plastic este cracare, undeva există o problemă cu roțile.

Cu alegerea mea am rămas absolut

Am avut un turn Zippi timp de 2.5 ani, rulat, vehicul pe teren, nu o singură cenzură, l-am vândut ca unul nou. Nu am regretat niciodată că nu am luat tutisul. Doar la numeroase eșecuri, se întoarce în opinia mea mai calitativ.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: