10 Top bloggeri ruși care au nevoie să citească să nu fie denigrați - zilnic

10 Top bloggeri ruși care au nevoie să citească să nu fie denigrați - zilnic

10 Top bloggeri ruși care au nevoie să citească să nu fie denigrați - zilnic

Rustem Adagamov este un blogger popular al LiveJournal drugoi. Drugoi publică în mod regulat în jurnalul său înregistrări noi, reprezentând în cea mai mare parte rapoarte foto. În total, el a scris aproximativ 13 mii de înregistrări. Este pe lista de prieteni de la mai mult de 63 de mii de utilizatori ai LiveJournal (ocupând primul loc pe acest indicator), a adăugat 764 de bloggeri în lista sa de prieteni.







10 Top bloggeri ruși care au nevoie să citească să nu fie denigrați - zilnic

10 Top bloggeri ruși care au nevoie să citească să nu fie denigrați - zilnic

Scandalosul blog miss_tramell face parte dintr-un scriitor scandalos și un fan ardent al fitness Lene Miro (Mironenko). Miro a lansat mai multe cărți, inclusiv romane, și două cărți despre fitness. Cititorii continuă să argumenteze dacă există, de fapt, un blogger scandalos sau este un proiect comercial de succes, al cărui scriitor de față Lena Miro pur și simplu este. miss_tramell cunoscut pentru directness sale: nu se teme de a apela deschis la cititori leneși porci și ovules, de exemplu. Cu câțiva ani în urmă m-am făcut un sân silicon, despre care am scris în mod deschis în LJ.

10 Top bloggeri ruși care au nevoie să citească să nu fie denigrați - zilnic

10 Top bloggeri ruși care au nevoie să citească să nu fie denigrați - zilnic






10 Top bloggeri ruși care au nevoie să citească să nu fie denigrați - zilnic

În această revistă veți găsi doar o mulțime de povestiri fotografice despre locuri și țări, oameni și modul lor de viață. Veți vedea cu ochii voștri frumusețea naturii, veți auzi cântecele pe străzile orașelor îndepărtate. Nu-mi plac plimbările cu motor, deși aproape că merg mereu cu mașina. Dar obiectivul principal este acela de a obține, pe cât posibil, capitalele și principalele artere, să studiezi complet țara sau regiunea. "

10 Top bloggeri ruși care au nevoie să citească să nu fie denigrați - zilnic

Blogul EVO_LUTIO conduce un psiholog talentat Marina Komissarova. Blog despre relații și psihologie. "Acesta este cel mai bun, inteligent creier și cel mai practic ghid de acțiune pe care l-am citit doar pe subiecte de auto-dezvoltare și relații personale", scrie cititorii de blog.

10 Top bloggeri ruși care au nevoie să citească să nu fie denigrați - zilnic

10 Top bloggeri ruși care au nevoie să citească să nu fie denigrați - zilnic

Revista MIUMAU este deținută de Ian Frank. Iată ce spune ea despre ea: "Am trăit în rețea de mulți ani cu pseudonimul Miu Mau. A trăit în design, devenind treptat director de artă și director de creație, apoi a decis să renunțe la designul web, să lucreze într-o agenție și să facă alte lucruri.

Experiența a arătat că am "sărit de pe carusel" cu întârziere - înainte de a putea începe o viață nouă și de a face orice altceva, m-am îmbolnăvit de cancer, ca urmare a căruia s-au dezvoltat destul de multe lucruri în viața mea nu așa cum am planificat. Din moment ce boala mă supune în mod regulat, lipsindu-mă de capacitatea de a vă distra cu texte inteligente și poze vesele, uneori dispar și apoi scriu despre cum eram bolnav.

Dar, în general, încerc să mai plâng mai puțin și să petrec mai mult timp cu avantaj. După cum puteți vedea, totul este mult mai bun.
Încă mai lucrez la design, dar rareori. Practic, fac ceva pentru familia mea și pentru prietenii mei, sau fac proiecte dacă sunt foarte interesante și inspirate. Altfel, scriu tot mai mult despre design. "

10 Top bloggeri ruși care au nevoie să citească să nu fie denigrați - zilnic

NEMIHAIL - blog de Mihail Nefedov. Este un fost polițist. angajat al biroului de pașapoarte (pe care nu-l regretă, pentru că există nervi). Acum, în afaceri de construcții legate de sexe, precum și blogger-eclecticist. Combină un blogger-călător, designer, de asemenea, unul dintre cei mai străluciți reprezentanți ai noii formări de bloggeri -

Scrie cu erori. Principalele subiecte ale blogului: Mentovskie zapiski, Minusuyu design, Travel și CHEZAGOROD?

Aceasta este doar o duzină de top bloggeri ruși. Datele sunt luate de aici. Apropo, este posibil și vezi LJ care nu a intrat în top zece, dar încă primește atenție. De exemplu, aflați bespridanitsa sau morena_morana. precum și Anton Nosik, al cărui LiveJournal se numește dolboeb.

Citiți de asemenea







Trimiteți-le prietenilor: