Un pic despre reglarea puterii mari t12

În acest post am vrut să acoperim problema tuning-ului Grand Power T12

De fapt, T12 este un LLC civil pentru a purta de zi cu zi "brusc ce, acele pipeturi"

Aceasta nu este o armă sportivă (dacă nu luăm clasa IDPA corespunzătoare) și aceasta nu este o armă de serviciu (dacă nu luăm în considerare "obișnuința" operelor de a purta traume dincolo de orarul de timp)







În balama completă, este doar Judecătorul legislativ Dredd;)

Cu toate acestea, piața de accesorii pentru tuning T12 un mare număr - sunt declanșatoare alternative, ciocane, ghiduri, butoane de eliberare stochează design diferit, cadru consolidat de declanșare, puncte de interes cu fibra optica si tritiu, maner original, tapiterie, arcurile de revenire, magazine de locuințe cu cartușe contra , tocurile din oțel și alimentatoarele de culori strălucitoare.







În general, ochii se epuizează, iar mâncăriile labei pe care le colectează din păpușă "nu sunt frumusețe umană. Am avut acest moment și aproape că am cedat gravei de a ordona tot ce pot pentru T12, dar din fericire, bunul simț a predominat.

Așa cum am scris mai sus T12 lucru pentru a păstra nosheniya- toate încercările de a puncte de interes alternative, eliberați butonul, de declanșare tip STI - conduce la faptul că dispozitivul este aglomerat cu margini ascuțite, agățându-se de tot ceea ce este posibil, și, desigur, complica extragerea pistolului.

GrandPower are o tuning extrem de confortabilă pentru T12 - acesta este un înlocuitor al butonului de evacuare al magaziei (și înainte de a nu schimba aderența, nu la fiecare mână poate ajunge) pe levier. DAR, aceasta conduce la necesitatea majorității plitelor de plastic (sub o nouă umflare a pârghiei)

Călcâiul oțel al magazinului este încă un mister pentru mine. Am înțeles de ce acest lucru este necesar călcâi magazin Gloku-, care este foarte ușor, luat în plastic și cu toleranțe mici este introdus într-o mină de plastic, și dacă votknetsya l ud sau murdar, acesta fiind gol, el este foarte fericit să nu părăsească locul de reședință. În acest caz, călcâiul din oțel adaugă greutate și împrumută difuzorul la resetare.

Magazinul de oțel T12, grea cu un bot îngust, se lipeste în mina confortabil și cu toleranțe mari. În ceea ce privește teama de a rupe un călcâi. Am aruncat o mulțime de magazine și CheZeta (și acestea sunt foarte similare cu GP) și prin Glock-ul pe diferite acoperiri și a rupt nr. Și apoi, când de formare de fotografiere pot găsi întotdeauna un loc unde să renunțe la magazin, și în caz de urgență, chiar dacă vă imaginați că aveți nevoie de mai mult de unul, și să-l înlocuiască cu prietenii suplimentare sbrosom-, nu faptul că veți avea o șansă de a ridica un gol, nu că ceea ce să-l dota din nou.

Sintetizează toate gândurile de mai sus - am auzit literalmente piesa mea de fier - "PZI, ce vreți, proprietarul - dame sau du-te?" Această problemă a format ulterior direcția modificărilor mele pentru T12.

Primul lucru din magazine a fost eliminat limitatorul pentru încărcarea a 10 cartușe. (Exclusiv pentru zonele de fotografiere - atunci când sunt purtate în conformitate cu ZOO mai mult de 10 nu dau echipamentul)

Apoi, în ordine, sa realizat țintirea: punctele au fost umplute cu smalt alb pe cușcă (și acolo erau niște șanțuri corespunzătoare).

Inițial, a fost achiziționată zbura originală cu fibră optică, dar după instalare a devenit clar că se agăța de tocuri. Ca urmare, muștele de stoc au fost ușor forate și fibra optică a fost pusă în ea luminos și confortabil.

Sub mânerul fierului de lipit, au fost organizate zone subțiri pe cadru și cadrul declanșatorului, sub brațul stâng.

În general, pentru a fi cinstit, un FIG că Thunderstorm ca T12. Totul vine dintr-un cartuș, în caz de traumă, calitatea glonțului din cauciuc și stabilitatea cîntarului sunt extrem de importante. La noi ambii și cei care plutesc de la petrecere la petrecere, pentru a vorbi despre oprirea acțiunii și care este mai puternic - este inutil.

Din punct de vedere tehnic, ambele OOP sunt fiabile, fără probleme și pot fi întreținute. Principalul avantaj al modelului T12 îl reprezintă gama sporită și precizia datorată barei drepte, fără știfturi. Una dintre aceste zile am hotărât să o "încălzesc" și a împușcat 100 de fotografii în zona de tragere. Pe cartușul ACBS, totul este neclintit, fără erori, o punctualitate de 7 metri, toate într-un cerc de dimensiunea unui pachet de țigări. De la 12 metri și 15 metri, o grămadă de diametru în jurul unui disc compact de 10 fotografii, cea mai mare parte a acestuia se află în centrul cercului, dar 3-4 fotografii oferă pauze într-o direcție imprevizibilă - aceasta este calitatea unui glonț din cauciuc.

Dintre minusuri - în calibrul cartușelor de 10x28 numai traumatizante, zgomotoase și fără percuție, dar ar fi util.

Ultima întrebare: la permisiunea mea ROK este scrisă "pentru depozitarea și transportul PNEUMATICULUI VÂNĂTOR, FIREARMS". Asta înseamnă că mă pot cumpăra o adevărată împușcătură?

cu o nouă licență, pentru următorii 5 ani, doar cu nerăbdare

Ultima întrebare: la permisiunea mea ROK este scrisă "pentru depozitarea și transportul PNEUMATICULUI VÂNĂTOR, FIREARMS". Asta înseamnă că mă pot cumpăra o adevărată împușcătură?

Dar acest lucru este mai bine clarificat în LRO. Acum, în emisiunea mea, două autorizații - una pentru PLO și una pentru armele de arme de vânătoare (o pensulă netedă, pentru achiziționarea unui pușcă cu șanț lung, aveți nevoie de cel puțin 5 ani de experiență în posesia unui butoi neted)

Am o furtună. Spune-mi ce este mai bine sau mai rău. Nu înțeleg prea multe despre asta și vreau o traume bună. Merită schimbarea furtunii la T12? Potrivit recenziilor și în magazin a spus o furtună-02 privind fiabilitatea și uciderea cele mai bune. Mulțumesc.

Am o întrebare despre pistolul propriu-zis. Înțeleg corect că aceasta este cea mai bună traumă? Cel mai bun dintre pistoalele de design tradițional și nu de tipul de OCA.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: