7 Motive pentru care fetele provinciale câștigă moscoviți - blog minunat

7 Motive pentru care fetele provinciale câștigă moscoviți - blog minunat

Sincer, am fost tentat să scriu acest post cu mult timp în urmă, dar încă nu puteam să-mi pun mâna pe ea. Ceva - din observațiile mele, ceva de la discuții cu prietenii, ceva, așa cum se spune, din astral a venit.





Deci, să nu tragem pe nimeni pentru nimic, ci să începem:

1) femeile provinciale apreciază bărbații.

2) Fetele Nemoskovskie nu ezita sa fie feminine.

Ei vă pot întreba după 5 minute de cunoștință de a purta ceva greu pentru ei, cel mai probabil se vor prinde pe braț și vor asculta cu grijă și cu răbdare, ca o femeie. Și nu le păsa de emancipare. O femeie este o femeie, iar un bărbat este un bărbat. Toată lumea are rolul său propriu, și nu are nimic de demonstrat cu cunoștințele sale despre Schopenhauer. Tendința și feminitatea sunt uneori mai atractive decât conversațiile inteligente. Observați, acest lucru nu înseamnă că trebuie să vă construiți un nebun sau să fiți ei!







3) Alimentează mereu.

Mama mi-a învățat că un bărbat ar trebui să fie bine hrănit, ca să fie bun. Prin urmare, vor aduce ceva de acasă, vor lua ceva pe drum - vedeți, iar pe masă nu mai este gol. Dragi fetițe metropolitane, amintiți-vă: chiar și bărbații cei mai invazivi doamnelor caută singura cu care se pot așeza. Și se hrănește. Și cu conversațiile voastre cum ar fi "lăsați-l să se căsătorească cu un bucătar", nu veți fi hrană! Da, ei vor fi, de asemenea, scoși de pe masă, iar aceasta nu este "închirierea unei femei de curățenie!" Dar unul sincer: "Da, chiar acum, îmi place când se șterge".

4) Nu au tabu idiotic în pat.

În primul rând, noi trăim într-un timp și nu faptul că un cuplu de ani și poți „așa.“ În al doilea rând, la bătrânețe va fi ceva de reținut. În al treilea rând, nu veți da - prietena dvs. va da. Prindeți și adăugați mai multe. Și veți sta și veți da jos, toată regina impregnabilă. Noi, oamenii, desigur, ca și tramvaiele, unul stanga - altul vine, pur și simplu nu sunt sigur că va fi traseul dumneavoastră, și din nou - tramvaiele noi merge știi, cum ar fi - poate să crească vechi până la dozhdeshsya.

În cele din urmă, eu nu exclud faptul că ei doar iubesc sexul, și nu știu ce e la modă să ascund.

5) Fetele provinciale nu se tem să întrebe.

Da, probabil sunt și mândri. Numai dacă este nevoie de ceva, ei știu cum să ceară unui om să ajute, atât de mult încât să fie și el fericit și să nu "scârțâie ... scoate din nou creierul!"

6) Când este necesar, ei pot rezolva singuri problemele.

Te poți baza pe ele. Feminitatea este feminină, iar o femeie din viața unui bărbat este de asemenea prietenă și prietenă. Imaginați-vă că ambii ar trebui să fie unul pentru celălalt o speranță și un sprijin.

7) într-adevăr nu vor să meargă acasă.

Aceasta este +5 în karma, +10 energie și +3 pentru economie.

P.S. Nu vreau să spun că ești condamnat - doar informație pentru reflecție







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: