6 Situații amuzante decât copii foarte ocupați când părinții părăsesc acasă

Ar fi minunat dacă copiii, lăsați singuri, să stea și să-și facă temele. Iar cei mai responsabili dintre ei au fost curățați de parohia noastră și ne-au spus mai târziu cât de mari au petrecut timp fără noi.





Vis? Și acum ajungem la realitate.

Amintiți-vă acele vremuri glorioase când părinții erau departe de afaceri și am fost sever pedepsiți să stea liniștit sub apă, sub iarbă. Stăteam puțin ... puțin. Și apoi imaginația noastră și energia irepresibilă nu ne-au dat pace. Și numai ce am făcut!







Fii pregătit pentru faptul că băieții tăi fete sunt puțin probabil să stea, dor și așteptați pentru întoarcerea ta. Am hotărât că aceste acțiuni se petrec cel mai adesea în lipsa noastră.

  1. Ei au tăiat muzica în măsura maximă. Sigur că va fi distractiv toată lumea - vecini cu un copil mic, bunica de la parterul casei opuse, care a reușit să învețe albumul de Justin Bieber pe inimă. Principalul lucru, știi tu, ai un tânăr muzician în creștere și un adevărat cunoscător de sunet de calitate!
  • Îmbracă-te în super-eroi și fotomodele. Ei bine, că foaia nu este o mantie de superman, dar pantofii mamei mele de lac pe un ac de păr pentru câteva mărimi de bolshevaty! Arată natural, deci este adevărat.
  • Ei numesc toți prietenii și prietenii prietenilor. Atunci când părinții nu sunt acasă, casa de odihnă ușoară a familiei devine un loc pentru o petrecere. Distracția de toate, desigur, este regele petrecerii - mai ales când este timpul pentru curățenie. Care încă nimeni nu sa încheiat vreodată cu o puritate perfectă.
  • Reînnoiți interiorul. Este minunat să desenați câteva flori pe tapet alb sau să adăugați câteva picturi de vopsea pe canapeaua din piele. Și de ce, de fapt, nu. Toată lumea poate contribui la decorarea și decorarea apartamentului.
  • Aranjați căutări în jurul casei. Nu ai sărit de pe canapea pe un scaun, imaginându-ți că podeaua este o lavă arzătoare? Același lucru este! Ei bine, copiii tăi nu au legat colile împreună să coboare din dulap!

    Pe dureros: Un băiat, de îndată ce părinții lui au ieșit din prag, au decis să-și invite un prieten și să se joace cu el în poeți decadenți. Ei, la rîndul lor, au recitat poezii, însoțind lectura cu o bătaie pe podeaua de ochelari de la serviciul preferat al mamei mele - așa cum era obiceiul poeților. Dar mama nu a apreciat-o.

    Indiferent de școlile dvs., încercați să nu le certați. Chiar dacă vedeți că perdelele au devenit vele pentru o navă invizibilă, vecinul lui Valya a scris deja o cerere la poliție. Poate nu este atât de rău ca copiii să joace trucuri și să dea aerisire emotiilor?

    Fiți pregătiți pentru tot și nu uitați de regulile importante:

    Alte articole din această secțiune

    Dacă doriți să trimiteți un copil la un sanatoriu pentru tratament, va trebui să pregătiți documente speciale. Obligatorie este cardul spa. Vă vom spune ce informații includ acest document și cum este elaborat.
    4

    Jucăriile sunt încă importante în timpul liber al copiilor. La vârsta de 9 ani, băieții și fetele pot alege ele însele jucării, însă controlul parental trebuie să fie în continuare prezent.
    1

    Ele sunt unghiulare, nesigure, pline de hormoni și îndoieli, suferă de schimbări de dispoziție, iar adolescenții sunt totuși cool!
    7

    Avem o sticlă de Chikko de bunăvoință de la naștere, cea cu un suzetă siliconică. Volumul este mic, doar 150 ml, doar pentru nou-născuți și luni până la patru-șase luni aproximativ. Sfarcul este din silicon, asta mi se pare mai convenabil pentru mine. Cu ceilalți, fiica mea nu putea să mănânce bine, era capricioasă și nervoasă. Este foarte convenabil atunci când, așa cum este în articol, este scris, toate sticlele și sfarcurile unei mărci. Folosim sterilizatorul Chikko, l-am folosit la fierbere în vechiul mod). Vom începe să introducem nada, vom cumpăra mai multe sfârcuri pentru cereale, aceste sticle sunt de asemenea potrivite, este convenabil.

    Eu însumi am alergii, zahăr exclus complet, de pui, de asemenea, de la molochki lapte doar 1,5% și tonul numai în ceai, Turcia nu a mâncat, am mânca dovlecei, cartofi, carne de vită, hrișcă, pâine maro. El revarsă pe obraji, și nu trece. Suntem 2 luni și el e obrazul t.

    6 Situații amuzante decât copii foarte ocupați când părinții părăsesc acasă

    Da, sunt necesare două condiții. Și unde sunt ei? Ca și cum din articol au părăsit începutul și sfârșitul, restul a fost aruncat ((

    6 Situații amuzante decât copii foarte ocupați când părinții părăsesc acasă

    6 Situații amuzante decât copii foarte ocupați când părinții părăsesc acasă







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: