3 decembrie a fost anul în care Natalya Safronova a leșinat în timpul antrenamentului

La început, medicii au luptat pentru viața ei, și apoi pentru faptul că Natalia a deschis ochii, ei se luptă acum pentru a deveni noul campion mondial pentru mișcările și cuvintele.





Uneori, camera lui Natasha sunete cântece; ele sunt cântate, adevărul nu este deloc distractiv: Natalia învață să vorbească din nou ... și pronunță cuvinte. Clasele cu un terapeut de vorbire, temele: de exemplu, călcarea sau coaserea nasturilor, exerciții la sala de sport ... Natalia Safronova trăiește într-un program încărcat, și după ce toate aceste activități cade la pământ. Ea se comportă totuși într-un mod sportiv. Bad starea de spirit sau nu - de a instrui nu refuză.







Tatyana Vilenovna Safronova: "Uneori arăți, alți pacienți se ocupă mai întâi cu greu, iar apoi nu sunt vizibili. La urma urmei, atunci când o persoană nu obține lucruri simple de uz casnic, mâinile sale coboară. Natasha, de asemenea, se pot supara ... uneori, întreabă-mă, „Mamă, când pot să merg?“ Dar, chiar dacă ea are o stare proasta, Natasha este încă și a fost. "

3 decembrie a fost anul în care Natalya Safronova a leșinat în timpul antrenamentului
La una dintre clase, Natasha este întrebat: "Ce vom face mai întâi?"

"Face", răspunde cu încredere și începe cu dispreț și sârguință să execute toate poruncile medicului. "Acum ne încruntăm, dar acum suntem surprinși, dar acum ne umflă obrajii și acum zâmbim".

Zâmbind, Natasha, trebuie să spun, este frumoasă - absolut la fel ca înainte. Ochi albaștri, mișcări luxuriante și o privire absolut bună, luminată.

Maria Perepyolkina: "Am vizitat-o ​​înainte de a pleca la Cupa Mondială și mi-a plăcut foarte mult starea ei. Ea zâmbește, cântă cântece, învață să lege legaturile, glume. E foarte pozitivă! "

Un lot unic al licitatiei de caritate va fi un desen, pe care Safronova si-a desenat-o singura. Acestea sunt cele trei lalele galbene desenate de pastel. (Pencils în prima sa vizită la Natasha a fost prezentată de Ekaterina Gamova).







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: