26 Comentarii despre Travel Club at Pushkino g

A renunțat la soțul ei în Cipru 09.07. - 16.07 în Golful Adelais 3 *. Hotelul este elegant, personalul este prietenos, vorbesc cu ușurință limba rusă. Transmite-cipriotii au un depozit pentru orice lucru pe care nu întreba, dacă fier, adaptor (există alți conectori în priză) sau telecomanda televizorului.





Cu toate acestea, cu rozete a apărut o problemă: adaptorul de joasă tensiune (1A) este adecvat numai pentru mașinile de ras. Dacă doriți să includeți, de exemplu, un computer - nu se întâmplă nimic. În Cipru este foarte cald în timpul zilei, soarele arde nemilos, dar vă puteți ascunde. Data viitoare ›







Vă mulțumim pentru ajutor în alegerea turului în Crimeea. Casă de vacanță "Actor" în Miskhor - odihnă economică. Locul este frumos, există o mulțime de atracții în apropiere. Camera a fost spartană. Dar marea, soarele, propria plajă și parcul Mishor - excelent!

Emiratele Arabe Unite, Sharjah, LOU`LOU`A BEACH RESORT. Impresiile rămân remarcabile. Mi-a plăcut totul. Hotelul este mic confortabil în jurul valorii de mare, piscină, restaurant. Personal vorbitor de limbă rusă, au rezolvat toate problemele. Toate sunt prietenoase. Mananca un nebun bun de foame. Pepene de verdeață, ananas, mandarine, banane au fost întotdeauna. Cel mai important lucru pe care super-ul nu la vrut să iasă. În acvariu exista un număr de pești. Am mers într-o excursie la ocean, ghidul Valera a povestit interesant totul și a răspuns la toate întrebările. Ne-am oprit de piață. Data viitoare ›

Încă o dată, vreau să-mi exprim recunoștința față de Stanislav și Svetlana, pentru minunata lor atitudine și mare profesionalism. Ei au călătorit cu ajutorul lor în Crimeea pentru un preț atât de scăzut încât nimeni nu crede 8). Mulțumesc!

Bună ziua! Tocmai sa întors din Creta, familia odihnit la hotel Iliana 2. Orașul în care este amplasat hotelul este numit Panormo - sat mic, confortabil din Creta, în cazul în care există o plimbare și admirați vederile. Nivelul de servicii și calitatea apartamentelor sunt la o altitudine. Plaja este de 2-3 minute la supermarket, și chiar mai puțin, taverne în jurul valorii de toate. Camerele sunt curate, luminoase, toate mobilierul este in stare excelenta, bucătăria are tot ce ai nevoie, cald și rece. nu există probleme cu apa, totul funcționează, o zonă convenabilă de depozitare este mică. Data viitoare ›

Astăzi ne-am întors din turneul Sochi-Olimpic Village. Deja a patra rundă de 2 ani, cumpărată în Clubul Travel. Și - ca întotdeauna - totul este pe primul loc: prețul este minim, sfatul este detaliat, calitatea serviciului este cea mai mare. Ca de obicei, recomand Clubul de Turism tuturor!

Rareori las feedback, dar nu pot rămâne tăcut aici, deoarece nu am văzut o astfel de atitudine în sectorul serviciilor de foarte mult timp. Voi explic imediat: o astfel de persoană umană și profesională. Răspunsul meu nu este călărit și nici o ordine și sunt gata să confirm fiecare cuvânt, oferind contactele mele, pentru că totul este adevărul pur și mi sa întâmplat. Astfel, cu ajutorul băieților (Clubul Travel) au zburat de 2 ori. Prima dată când am fost victime ale labirinturilor (operatorul de turism Labyrinth "acoperit") și am aflat despre asta cu câteva zile înainte de zbor. Data viitoare ›

Au zburat la Kaliningrad pentru weekend. Călătoria nu a fost planificată, totul sa petrecut în mod spontan. Foarte repede am fost luați de un tur potrivit. Am ales un moment convenabil de plecare și de sosire. Tururi foarte interesante, un hotel bun.

Rareori las feedback, dar nu pot rămâne tăcut aici, deoarece nu am văzut o astfel de atitudine în sectorul serviciilor de foarte mult timp. Voi explic imediat: o astfel de persoană umană și profesională. Răspunsul meu nu este călcând și nici o ordine și sunt gata să confirm fiecare cuvânt, dând contactele mele, pentru că tot adevărul pur mi sa întâmplat. Și astfel, cu ajutorul băieților (Clubul Travel) au zburat de 2 ori. Prima dată când am fost victime ale labirinturilor (operatorul de turism Labyrinth "acoperit") și am aflat despre asta cu câteva zile înainte de zbor. Data viitoare ›

Relitat în Cipru, stațiunea Ayia Napa, hotelul Faros 4 *. De la 14.09 la 21.09. Totul a fost minunat, nu am avut destule timp de 7 zile, deci ia mai mult. Mai întâi am ales un turneu în Turcia, Fethiye, dar după câteva luni ne-am răzgândit și ne-am mutat în Cipru. Mulțumită lui Svetlana și Stanislav pentru răbdarea lor, de când am ales Turcia, ne-am gândit mult timp și ne-am îndoit. Asezat lungul statiune si hotel. În Cipru, am mâncat la micul dejun și la cină. Dacă doriți să puteți plăti la hotel pentru prânz. Prânz la costurile hotelului. Data viitoare ›

A renunțat la soțul ei în Cipru 09.07. - 16.07 în Golful Adelais 3 *. Hotelul este elegant, personalul este prietenos, vorbesc cu ușurință limba rusă. Transmite-cipriotii au un depozit pentru orice lucru pe care nu întreba, dacă fier, adaptor (există alți conectori în priză) sau telecomanda televizorului. Cu toate acestea, cu piețe de desfacere au o problemă: un adaptor de putere mică (1A) potrivit numai pentru aparatele de ras. Dacă doriți să includeți, de exemplu, un computer - nu se întâmplă nimic. În Cipru, a doua zi este foarte cald, soarele bate în jos fără milă, dar te poți ascunde. Data viitoare ›

Vă mulțumim pentru ajutor în alegerea turului în Crimeea. Casă de vacanță "Actor" în Miskhor - odihnă economică. Locul este frumos, există numeroase atracții în apropiere. Camera a fost spartană. Dar marea, soarele, propria plajă și parcul Mishor - excelent!

Emiratele Arabe Unite, Sharjah, LOU`LOU`A BEACH RESORT. Impresiile rămân remarcabile. Mi-a plăcut totul. Hotelul este mic confortabil în jurul valorii de mare, piscină, restaurant. Personal vorbitor de limbă rusă, au rezolvat toate problemele. Toate sunt prietenoase. Mananca un nebun bun de foame. Pepene de verdeață, ananas, mandarine, banane au fost întotdeauna. Cel mai important lucru pe care super-ul nu la vrut să iasă. În acvariu exista un număr de pești. Am mers într-o excursie la ocean, ghidul Valera a povestit interesant totul și a răspuns la toate întrebările. Ne-am oprit de piață. Data viitoare ›

Încă o dată, vreau să-mi exprim recunoștința față de Stanislav și Svetlana, pentru minunata lor atitudine și mare profesionalism. Ei au călătorit cu ajutorul lor în Crimeea pentru un preț atât de scăzut încât nimeni nu crede 8). Mulțumesc!

Bună ziua! Tocmai sa întors din Creta, familia odihnit la hotel Iliana 2. Orașul în care este amplasat hotelul este numit Panormo - sat mic, confortabil din Creta, în cazul în care există o plimbare și admirați vederile. Nivelul de servicii și calitatea apartamentelor se află la o altitudine. La plaja 2-3 minute, la supermarket și chiar mai puțin, tavernele sunt toate în apropiere. Camerele sunt curate, luminoase, toate mobilierul este in stare excelenta, bucătăria are tot ce ai nevoie, cald și rece. nu există probleme cu apa, totul funcționează, o zonă convenabilă de depozitare este mică. Data viitoare ›

Astăzi ne-am întors din turneul Sochi-Olimpic Village. Deja a patra rundă de 2 ani, cumpărată în Clubul Travel. Și - ca întotdeauna - totul este pe primul loc: prețul este minim, sfatul este detaliat, calitatea serviciului este cea mai mare. Ca de obicei, recomand Clubul de Turism tuturor!

Rareori las feedback, dar nu pot rămâne tăcut aici, deoarece nu am văzut o astfel de atitudine în sectorul serviciilor de foarte mult timp. Voi explic imediat: o astfel de persoană umană și profesională. Răspunsul meu nu este trolling sau comanda, și sunt gata să confirme fiecare cuvânt prin contactul meu, pentru că totul este adevărul pur și mi sa întâmplat. Astfel, cu ajutorul băieților (Clubul Travel) au zburat de 2 ori. Prima dată când am fost victime ale labirinturilor (operatorul de turism Labyrinth "acoperit") și am aflat despre asta cu câteva zile înainte de zbor. Data viitoare ›

Au zburat la Kaliningrad pentru weekend. Călătoria nu a fost planificată, totul sa petrecut în mod spontan. Foarte repede am fost luați de un tur potrivit. Am ales un moment convenabil de plecare și de sosire. Tururi foarte interesante, un hotel bun.

Rareori las feedback, dar nu pot rămâne tăcut aici, deoarece nu am văzut o astfel de atitudine în sectorul serviciilor de foarte mult timp. Voi explic imediat: o astfel de persoană umană și profesională. Răspunsul meu nu este călcând și nici o ordine și sunt gata să confirm fiecare cuvânt, dând contactele mele, pentru că tot adevărul pur mi sa întâmplat. Și astfel, cu ajutorul băieților (Clubul Travel) au zburat de 2 ori. Prima dată când am fost victime ale labirinturilor (operatorul de turism Labyrinth "acoperit") și am aflat despre asta cu câteva zile înainte de zbor. Data viitoare ›

Relitat în Cipru, stațiunea Ayia Napa, hotelul Faros 4 *. De la 14.09 la 21.09. Totul a fost minunat, nu am avut destule timp de 7 zile, deci ia mai mult. Mai întâi am ales un turneu în Turcia, Fethiye, dar după câteva luni ne-am răzgândit și ne-am mutat în Cipru. Mulțumită lui Svetlana și Stanislav pentru răbdarea lor, de când am ales Turcia, ne-am gândit mult timp și ne-am îndoit. Asezat lungul statiune si hotel. În Cipru, am mâncat la micul dejun și la cină. Dacă doriți să puteți plăti la hotel pentru prânz. Prânz la costurile hotelului. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: