24 - Recenzii ale principalului spital militar clinic fsb Rusia, Moscova g

Vladimir Pavlovici

Opinia mea personală. Acum doi ani, am avut o operație în unitatea de oncologie, eliminând teratomul. Vreau să mulțumesc chirurg Eremenko Viaceslav Vasilievici, mâinile de aur, cusătura este aproape invizibil, iar sensibilitatea este recuperată aproape în întregime.





Vă mulțumim din nou la chirurg Viaceslav Vasilievici, probabil, profesia ta nu poate fi dobândită, este necesar să se nască chirurg. Toate cele mai bune pentru tine și întregul personal al departamentului de oncologie.







Opinia mea personală. Un spital bun, cu o hernie. Eu însumi din St. Petersburg, mi-au dat chiar și un număr de taxi în Golitsyno. Aici, dacă cineva are nevoie, o firmă bună și ieftină: +7 (926) 412-03-61. M-au adus ieftin și m-au luat pe mașini galbene. Medicii sunt buni, au făcut-o repede.

Opinia mea personală. Doctorul care participă la eveniment nu intră nici măcar în camera Anikeyev, spune un lucru, iar în spatele lui are altul. Harlow este liniștită. Are nevoie să pună asfalt, și nu pe oameni să se vindece, numai hernia poate tăia. Nici măcar nu știe că, în plus față de educația fizică, există medicamente.

Opinia mea personală. Atitudinea Neatent a medicilor și șeful Departamentului de Urologie la pacienți, în conformitate cu „grabă pentru a scăpa de.“ Examinarea necorespunzătoare, care este un diagnostic incorect. Și a călătorit cu speranța de ajutor.

Opinia mea personală. Multe mulțumiri pentru chirurgi Rogozina Mary Rostislavovna, Khanin Mihail Yurevich, din cauza mâinile de aur lor, atenția și atitudinea caldă față de pacienți, pentru care doresc să trăiască și să lupte. Multe mulțumiri personalului medical! Să vă arătați puțin!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: