205 Comentarii reale - hotel grand hotel, abano terme

"Mi-a plăcut foarte mult!"

Toate foarte mult! Hotel minunat, personal de ajutor. proceduri excelente! locația hotelului este excelentă. sucuri proaspete stoarse Vreau sa notrez mai ales - diverse si foarte gustoase.

Aș dori să optimizez procesul de eliberare a prosoapelor pentru piscină. emiterea și înlocuirea pentru a se organiza direct în zona piscinei.

Atingeți murdăria și praful vechi.

Parc frumos în jurul piscinei. ȘI TOATE.

"Masaj la nivel mediu"

Masaj de nivel mediu

"Nu există destule prosoape din camerele din bazinele termale".

În bazinele termale nu există destule prosoape din camere. Este necesar să se organizeze gratuit livrarea și recepția de prosoape folosite chiar la piscina termală, de exemplu în multe hoteluri termale. Este îngrozitor de ciudat după ce piscina să poarte prosopul umed, folosit, în cameră, pentru că în caz contrar nu va fi schimbat în stare proaspătă. Vezi cum a fost făcut, de exemplu, la Hotel Kwelenhoff din Bad Ragaz. Și în baie nu există destule cârlige pentru prosoape. Podeaua din sala de mese este ca o sală de tratament într-un spital. Ar trebui să fie parchet într-un astfel de hotel.

"O mare odihnă în termale"

Complex termal foarte bun, trei piscine cu diferite temperaturi termice, un centru spa excelent și complex medical. Cameră liniștită, o baie bună, totul nou.

"În oraș există puține restaurante și lucrează cu strictețe. "

în oraș nu există restaurante suficiente și se lucrează la un program strict

Un hotel minunat. Camerele sunt excelente (am avut o cameră cu vedere la parc), șic specială la sunet. A luat o pensiune completă, recomand acest lucru tuturor călătorilor. Mâncărurile gustoase din Abano sunt greu de găsit. Mic dejun excelent. Mese și mese sunt minunate. Personalul este prietenos și receptiv. Totuși, am fost foarte norocoși cu turiștii. Ne-am intalnit foarte frumosi oameni din toata fosta URSS. Și cum înțelegeți - toți cei care au vizitat aici cel puțin o dată. trebuie să se întoarcă.

vreme))) grade la 5 mai mari și ar fi super! Dar nu este în puterea hotelului.

"Unul dintre cele mai bune hoteluri din călătoriile noastre!"

Unul dintre cele mai bune hoteluri din călătoriile noastre! Hotelul este situat foarte convenabil în centrul localității Abano Terme. Există o parcare mare. O grădină frumoasă se separă de zgomotul străzii. Piscinele excelente spa și termale oferă o relaxare completă. Este minunat că puteți închiria biciclete: cu plăcere schiată în împrejurimile pitorești. Mi-a plăcut foarte mult mâncarea din restaurante: mic dejun bun, prânzuri mari și mese festive, o listă decentă de vinuri. După prima cină, a devenit clar că nu ar trebui să căutăm cele mai bune. Aproape în fiecare zi sunt serile muzicale. Asigurați-vă că pentru a lua rochii pentru seara afară! În general, aș dori să laud activitatea întregului personal, dar mai ales: chelneri inimitabile Alina si Vincenzo pentru capacitatea lor de a crea o atmosferă veselă și Stefano cu primirea atitudinii simpatic față de problemele oaspeților, și, desigur, controlul Francesco sincer bun venit!

O dorință: în sala de fitness ar fi frumos să adăugați mai multe simulatoare.

"Sunt aici pentru a treia oară și o pot recomanda tuturor!"

"Confort, foarte profesional. mereu gata să vă ajute. "

Confort, foarte profesional. întotdeauna gata să ajute personalul, un restaurant bun cu servicii excelente (chelnerii Vicenza și Alina), un spa minunat - alegerea și calitatea procedurilor

Planificarea nereușită a bazinelor.

"Organizarea de petrecere a timpului liber pe care hotelul le oferă în fiecare zi. "

Organizarea de odihnă zilnică a hotelului vă oferă petrecerea unei zile în Abano și Veneto - plimbări cu biciclete, tururi gastronomice și vinuri. Și tratament magnific și proceduri

Personalul uimitor! La recepția Stefano, Christina. În clădirea medicală a lui Mary, Oksana. Andrea este un fango maestru! Merită menționată somelierul Roberto și chelnerul Camille! Profesionalism înalt al bucătarilor! Un parc magnific! Vreau să revin din nou!

Salvați tot ce este!

"Un hotel magnific pentru restaurarea sufletului și a corpului!"

Foarte slab Wi-Fi, conexiunea a fost constant rupt. Intrare parolă incomodă pentru WiFi. Nu ne-a plăcut micul dejun, nu niște legume și fructe suficiente, nici chifle de secară. În general, alegerea pentru micul dejun este mică, nu există fructe de pădure, clătite, pește ușor sărat. În general, nu ar face rău să se diversifice.

"Îi recomand tuturor prietenilor! Și ne vom întoarce! "

Mi-a plăcut totul! Proceduri de nămol cu ​​Maria, comunicare la recepție cu Stefano, cu Segei și chelneri la bar.

Locație, confort, teritoriu, proceduri de wellness.

Procedura (albă) halat timp de 10 zile nu sa schimbat. În restaurantul pentru vin de cină. în principiu, a fost necesar să se toarnă pe cont propriu (pentru a vedea că, de asemenea, veni singuri doamnelor în anii, a fost jenant).

"În acest hotel avem cinci ani la rând ne place totul foarte mult."

În acest hotel avem cinci ani la rând ne place foarte mult. Personalul este foarte atent și prietenos. Camerele sunt curățate în fiecare zi, foarte curat și în fiecare zi, schimbarea bele.Zavtraki bufet pentru toate gusturile ne plac chelnerii sunt foarte vnimatelnye.I doresc să menționez că sunt întotdeauna Rusko vorbesc poate ajuta în orice problemă în special doresc să menționez Serghei Usatova și Zoe în spa medical tsentre.Ogromnoe datorită maseur Paulo.Konechno meritul că o astfel de comandă pe site-ul și în hoteluri, datorită Francesco vă mulțumesc tot personalul pe care le rezervă de zile a avut loc în acest hotel.

"Tacerea, cântând păsările, apa termală caldă caldă."

Tăcerea, păsările cântând, apa termală caldă și afectuoasă, deosebit de bine în primăvara devreme, un oraș confortabil.Starină cu elemente moderne, sculptură urbană impresionantă.

"Camere de lux pentru 45 m2."

Camere de lux pe 45m2. Interiorul clasic cu picturi. Madul delicios kuhu.menu sa schimbat în fiecare zi. Serviciul în restaurant este, mai presus de toate, laudă.

"Curățenia, bucătăria excelentă, precauția și foarte mult. "

Curățenia, bucătăria excelentă, un personal de precauție și foarte harnici (Sergei și Stefano - recepționeri extra-clasați).

Nu există avertismente sau pe site-ul hotelului sau pe site-ul Booking.com, acesta este un hotel foarte personal, hoteluri hibrid de cinci stele si casele de ingrijire medicala. O mulțime de oameni de bătrânețe. Nu am nimic împotriva lor (eu am schimbat a șasea decadă), dar mulți dintre ei cu probleme mentale evident. De exemplu, în timp ce am fost de înot în piscină, unul dintre păpădia lui Dumnezeu a luat halatul cu geanta de plajă, în cazul în care acestea erau trunchiuri interschimbabile, ochelari de protecție și cel mai trist, cheia camerei. Deci, hotelul trebuie să țină un ochi.

"Locație excelentă, personal foarte prietenos. "

locație excelentă, personal foarte prietenos (mulțumiri speciale de limbă rusă personalul de la recepție Serghei, Stefano, Hope. parc excelent în jurul otelya.Mnogoobrazie și abundența de bufete pentru prânz și cină.

Unul ar putea prevedea un preț mai mic pentru un serviciu de spălătorie atunci când predă lucrurile pentru copii, mai degrabă decât să numere ca pentru adulți.

"Locul de amplasare, un serviciu bun, personalul de ajutor"

Locul de amplasare, un serviciu bun, personalul de ajutor

Piscina este deschisă până la ora 19:00 (((((

"Un hotel minunat, interior frumos, diluat cu pricepere. "

"Mi-a plăcut totul: personal minunat, bun. "

Mi-a plăcut totul: personal excelent, locație bună, spa excelent. Recomand ca toata lumea sa ia cura de noroi - doar ca o procedura de ambalare, nu cosmetica. Și asigurați-vă că luați o pensiune completă - mâncarea este uimitoare, pentru că este puțin probabil ca acești bani să găsească un astfel de nivel de serviciu și calitate.

"Acesta este cel mai chic hotel din Abano Terme."

Acesta este cel mai chic hotel din Abano Terme. Mai bine nu. În mod separat, aș vrea să observ dimensiunea patului din cameră: este imens și foarte confortabil. Doar cele mai dulci vise sunt visate.

"Totul, în special bucătăria!"

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt 136 636 855 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț



















  • Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: