17 Fraze care înseamnă mai mult decât "Te iubesc"

Iubitorii de peste tot în lume poate pretinde să aibă fraza „eu te iubesc“ - acesta este cel mai frumos lucru pe care partenerii lor le spun - dar adevărul este că, uneori, cu alte cuvinte mai simple, înseamnă mult mai mult.





El știe că-l iubiți, dar uneori trebuie să spuneți ceva diferit ... ceva care va fi drag al inimii sale nu mai puțin decât "Te iubesc".

Numai dragostea ne face să ne simțim uimitor de bine chiar și în cea mai proastă zi. Și cu siguranță se va simți minunat dacă îi reamintiți că este special.







2. "Tu ești cel mai bun lucru care mi sa întâmplat"

Dacă vrei să îmbătrânești împreună, el ar dori să știe că el continuă să fie același tip uimitor pe care erai atunci când te-ai întâlnit prima oară și te-ai îndrăgostit.

17 Fraze care înseamnă mai mult decât

3. "Cred în tine. Puteți face acest lucru "

În zilele în care credința în el însuși este epuizată, credința în el îl face să se ridice și să meargă mai departe. Aceasta este una dintre cele mai uimitoare proprietăți ale dragostei despre care tocmai am auzit.

4. "Oricare ar fi decizia ta, voi fi cu tine"

Nu vă puteți imagina puterea deplină a acestor cuvinte, deoarece le oferă oamenilor un astfel de sprijin, care îi îndeamnă să meargă înainte și să obțină tot ceea ce doresc cu adevărat.

5. "Nu vei fi niciodată singur"

Chiar și cei mai viteji oameni se tem de singurătate, dar să știe că cineva va fi întotdeauna de partea ta este pură fericire.

17 Fraze care înseamnă mai mult decât

Lasă-l să fie garda ta personală. Fiți importanți și necesari.

Cu toții facem greșeli și nimic, cu excepția faptului că persoana pe care o iubim ne-a iertat, nu va elimina această povară din umeri.

A ști că o femeie iubită într-adevăr înțelege (sau cel puțin încearcă să înțeleagă) este extrem de importantă pentru un bărbat.

17 Fraze care înseamnă mai mult decât

9. "Voi face totul pentru voi"

Cine nu vrea ca cel puțin o persoană din viață să fie pregătită să facă ceva pentru a vedea zâmbetul iubitului său?

10. "Această lume va fi goală fără tine"

Dacă nu puteți exprima dragostea în propriile voastre cuvinte, amintiți-vă lumea și amintiți-vă că este lumea voastră.
11. "Te voi proteja"

Chiar dacă nu are nevoie de ea, este bine să știți că există întotdeauna cineva care este gata să se ridice pentru tine, nu-i așa?

Deci, veți lăsa să știți ce credeți despre preferatul dvs. în fiecare secundă.

17 Fraze care înseamnă mai mult decât

13. "Mă inspirați"

El va fi flatat de astfel de cuvinte.

14. "Mă faci fericit"

Crede-mă, el a vrut mereu să audă, pentru că în cele din urmă nu este doar un tip amuzant care te face să râzi cu glumele lui.

17 Fraze care înseamnă mai mult decât

15. "Îmi place când mă atingi"

Uneori ar trebui să audă că atingerea lui fizică este importantă pentru tine!

16. "Dacă e atât de important pentru tine, atunci da"

Nu este minunat că o fată este dispusă să se pună pe sine și pe nevoile ei chiar sub opinia sa? Un om trebuie să vadă și să înțeleagă că el este șeful acestei nave.

17. "Mulțumesc pentru tot"

Recunoștința întărește numai iubirea și face ca un partener să se simtă și mai iubit decât înainte.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: