12 pagini html gratuite și template-uri în curând și site-ul de reconstrucție, abramo8a

12 pagini html gratuite și template-uri în curând și site-ul de reconstrucție, abramo8a
Dragi prieteni, Olga Abramova este încă în legătură cu dvs. și astăzi vă ofer o selecție de pagini și șabloane gratuite HTML pentru Coming Soon (în curând să fie lansate) și Website Under Construction.





Astfel, aceste pagini sunt un element important pentru afaceri, organizație sau individ a companiei, atunci când domeniul este achiziționat, dar încă nu a început să dezvolte site-ul sau actualiza merge. Aceasta este cea mai bună opțiune pentru utilizarea temporară.

Sunt de acord că acest lucru este mai civilizat decât un site de exploatare jumătate gol, pe care au fost create o grămadă de pagini și rubrici, iar aproape fiecare spune că site-ul este în curs de dezvoltare și nu există nimic în el. Mă întâlnesc cu mulți astfel de oameni. Nu numai că utilizatorii își pierd timpul, ciocnind pe filele goale, deci și motoarele de căutare nu se uită la astfel de site-uri. Are nevoie de cineva?







1. Pagină elegantă "Website în dezvoltare"

În curând apare pagina HTML5 cu data de numărătoare inversă

12 pagini html gratuite și template-uri în curând și site-ul de reconstrucție, abramo8a

2. Template-ul paginii "În curând lansat": Blue Horizon

12 pagini html gratuite și template-uri în curând și site-ul de reconstrucție, abramo8a

Pentru a vedea un astfel de șablon este mult mai plăcut decât un site pe jumătate gol. Sincer, nu înțeleg de ce ar trebui să creez zece categorii în care nu există un singur articol. Puteți să o faceți treptat.

Mulți oameni fac acest lucru ca marcare. Pentru a evalua vizual ceea ce va fi pe site și cum va arăta. Dar atâta timp cât nu există o imagine întreagă, puteți ascunde temporar site-ul de ochii altor oameni. Sau umpleți-l separat. Am făcut exact asta, paginar 🙂

Olga, vă mulțumesc pentru o compilație interesantă și utilă. La un moment dat, când site-ul meu a fost în reconstrucție, am folosit un plugin. Atunci nu știam despre astfel de oportunități.

Victoria, te rog. Există multe astfel de posibilități. Am numărat personal câte 4 🙂

Mulțumesc Olga, voi profita de aceste oportunități, înainte de a ști doar despre lucrul tehnic plug-in.

Lidia, te rog, poate că va veni la îndemână.

Bună ziua, Olga!
Drăguț șabloane, vă mulțumesc!
Am pus un link la ele în articolul său despre plugin-ul Maintenance Mode - plugin pentru a crea pagina „Site-ul în construcție“ de pe pagina de start pe EP.

Alexandra, salut,
și mulțumiri. Judecând după statistici, aceste modele sunt foarte solicitate. Deci, veți avea trafic 🙂







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: