119 - Recenzii ale serviciului medical, Moscova 32-lea microdistrict (Yaroslavl), autostrada Yaroslavl, 144

Opinia mea personală. Cu ocazia unei cosmetologii, voi fi de acord. În sala de clasă Medline-Service cu tot echipamentul, multe au fost, și masaje și meso. și a achiziționat recent un abonament la întinerirea cu laser.





A fost o acțiune pentru el și, de mult timp, am vrut să încerc, ce fel de animal este acest lucru. Prietenul a făcut sau a făcut în această clinică și a rămas fericit sau suficient, a avut mici falduri de mimică, nu au devenit așa de apreciabile. La mine mimez mai profund, de aceea nu aștept un miracol, dar cel puțin o corecție ar fi de dorit.







Opinia mea personală. În serviciul medical s-au dus la diferite tipuri de masaj și darsonval. Ce pot spune, procedurile din clinică nu vor fi niciodată comparate cu aceleași proceduri în orice birou cosmetic. Calificarea medicului joacă un rol. Și prețurile în medline nu aș spune că drept este mare, mediu. Dar masaj același curs ar trebui să fie făcut, așa că încă nu funcționează ieftin.

Opinia mea personală. Îmi place serviciul din clinica serviciului medical de la stația de râu. Am fost acolo de aproape trei ani, nu mă duc la fostul meu loc de reședință. du-te acolo doar negativ pentru a obține și să stea în linie. aici am semnat pentru timp, ai fost primit la timp. fără probleme. medici și alte persoane sunt toate normale, cultivate și tratați uman. și este convenabil dacă este necesar să faceți uzi sau chiar un fel de examinare, nu așteptați o săptămână când va veni rândul tău.

Opinia mea personală. Există întotdeauna un fel de atmosferă specială în medlină. Nu simte că a venit la spital. Afectează atitudinea medicilor și a personalului. În comparație cu angajații instituțiilor statului, cer și pământ. Mă bucur că prețurile nu se ridică aici. Mă duc la ginecolog și terapeut, toate prețurile sunt aceleași, dar m-am dus pentru al treilea an ...

Opinia mea personală. Pentru o lungă perioadă de timp folosesc serviciile experților de la Clinica Medline Service. În general, puteți spune că sunt mulțumit de tot. Cel puțin pentru că nu am întâlnit nici un doctor convingător. În plus, doi specialiști (nu voi spune sfera deoarece aceste informații nu sunt pentru Internet) au găsit răni grave în mine și le-ar putea opri și le-ar putea vindeca în timp. Pentru care sunt foarte recunoscători.

Hilkevich Arthur

Svetlana Muranova

Opinia mea personală. Vreau să-mi exprim recunoștința enormă Elenei Alexandrovna Surkova, foarte amabilă, simpatică și plăcută și, cel mai important, cu experiență, medicul este un profesionist în domeniul ei. A fost de mai multe ori pe ultrasunete ei în stadiile incipiente ale sarcinii, este întotdeauna totul ma privit în mod clar în fiecare milimetru, au o mică problemă, ea a spus că orice băutură Vitaminka și așa mai departe, este foarte sensibil și atent la mine ca ea a fost nebună. Excelente sfaturi despre problemele femeilor, vă mulțumesc foarte mult Elena, mai mulți medici ca tine. Și în clinică personalul și medicii sunt toți dragi pe autostrada Yaroslavl)))







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: