10 ruble bimetal - 10 mii de piese - un multitool cu ​​ridicata!

Multilot de monede bimetalice

(lista cu prețurile și cantitatea vezi mai jos)

Pentru a nu completa lista de loturi care prezintă 1 monedă pentru confortul dvs., a creat acest multipolot.





În opoziție cu numele - prețul și numărul de monede în stoc (suma se schimbă în mod constant, deci nu întârziați cu achiziția)

Monede cu cifra de afaceri, starea obisnuita pentru cifra de afaceri, ocazional sunt oameni spalati care vin la bursa, nu o fac eu insumi, daca ai nevoie, poti cumpara de la mine un instrument universal pentru curatarea monedelor - Asidol-M







CUM VĂ CUMPĂRAȚI ÎN MULTILOT: Faceți un pariu pe 1 monedă și apoi scrieți-vă cât mai multe comenzi!


Există un sortiment vast de albume pentru orice monedă.

VEZI TOATE LOTUL MEU.

Sortimentul este în continuă creștere, adăugați-mă la vânzătorii dvs. preferați.

Toate loturile comandate sunt combinate într-o singură comandă / transfer și costul transferului nu este însumat în loturi, dar este recalculat în funcție de comanda totală - veți economisi la livrare.

Plata pentru cardul Sberbank sau pentru sistemele de plată Gold Crown, Contact, Western Union, Unistream.

Expedierea mărfurilor numai la primirea banilor. Pentru activitatea Postului și companiile de transport nu poartă răspundere!

TRIMITE PENTRU RF Firmele poștale sau de transport: Linii de afaceri, PEC, Energie, KIT, Zheldorexpedition, SDEK

Întâlniri personale în oraș NUMAI atunci când comenzi în valoare de mai mult de 5000 de ruble. În cazul în care ordinul pentru o sumă mai mică, apoi trimiterea orașului de Postul rus sau la adunările generale organizate de mine prin forumul local o dată la 2 luni!

Plătesc pentru lotul achiziționat timp de 5 zile. Comenzile de trimitere merg în fiecare zi, inclusiv în weekend-uri.

ORICE (toate) plățile / cheltuielile pentru livrare, returnare, înlocuire, schimb, etc. - complet pe cumpărător și pe cheltuiala sa!

Puneți întrebări înainte de a cumpăra!

Prin efectuarea unui pariu, sunteți de acord cu termenii mei, dacă nu vă convine, vă rog să nu licitați.







Trimiteți-le prietenilor: