Obiectiv: Bukarov, 11, Hust 80 (pen.) - Klose, 18, 47, Mueller, 66, Robben, 81

"Zenith". Borodin (Zaitsev, 46, Telegin (Cheminava, 63) Anyukov (Alves, 46), Lomberts (Nicolás Peñailillo, 63) Gubochan (Terentev 73), Ionov, Hust Denisov (Zyrianov 46), Fayzulin (Petrov, 73 ) Lazovich (Danny, 46) Buharov (Kerzhakov, 63)

Înlocuitori: Zaitsev, Terentyev, Alves, Terentyev, Cheminava, Nicolás Peñailillo, Danny, Zyryanov, Petrov, Kerzhakov

Avertizare. Alves, 60 de ani.

90 + 1 "Arbitrul nu a adus nimic și victoria," Bavaria ".

90 + 1 "Ribery făcea o trecere prin poartă. Zaitsev salvează și fluiera.

90 'Și echipa tocmai termină. Minutul rămâne. Mingea este "Zenith". Rănind printr-un partener, nu găsește o continuare, a trebuit să se mute înapoi.

89 Alexander îl urmă pe croak, ținând piciorul. Jucătorul părăsește terenul. "Zenith" în 10.

88 'Ionov lungă trecere înainte Kerzhakov găsit, dar el a fost în ofsaid.

87 'Robben a ținut mâna lui Petrova, așa că nu a ajuns la minge. Judecătorul vede totul, fluieră.

86 'Kets a înlocuit-o pe Tymoshchuk, care în ultimul moment sa dizolvat.

85 "Doar din flancul spre centrul de la Kerzhakov, Alexander a prins mingea, dar a lovit după prima linie.

84 'A venit jocul vesel. Câteva din sistemul brazilian au aplicat "Bavaria". Apropo, ultimul are un alt înlocuitor.

82'Butt trage mingea dupa ce Ionov loveste, proiectilul a trecut exact sub bara transversala.

81'GOOOLLLLLLLLLL. Ribery bate Terentyev, a intrat în zona de pedeapsă și a făcut o trecere la partener. Robben trimite mingea în plasă.

80'Husti și 2: 3. Nu a ghicit direcția loviturii, Butt.

79'Gomez pe teren, gazdele în atac. Creează un jucător de fotbal, "Zenith" și o penalizare! A fost o nenorocire.

78 'Numai pe Kerzhakov, el trimite Danny, iar Miguel nu a putut trimite balonul în portar. Înlocuirea.

77 "Alves a trimis de două ori mingea înainte, a doua oară cu mai mult succes. Pe partea stângă, ei nu au permis să treacă departe atacul "Zenith".

76 "Cross a făcut transferul la Klose, evident că nu a fost gata și, prin urmare, a respins mingea cu genunchiul său.

75 "Strike la poarta în spectacolul lui Cross, proiectilul se ridică de sus și se îndepărtează de poarta, în afara câmpului.

74 "Ultimele două înlocuiri de la proprietari. Tinerii au intrat în acțiune.

73 'oaspeții continuă să meargă înainte. Perepass pe flancul drept și jucătorii forțați în roșu să se mute înapoi. Ribery a încercat să treacă pe flanc, a fost eliminat.

72 'Mueller absolut în pizhonski a decis să lovească mingea. El nu a putut să ia în mod corespunzător coaja și să o proceseze, ci doar a decis să împingă călcâiul în plasă. Nu au făcut-o.

70 "Toată rezerva lui încercând să testeze antrenorul principal," Zenith ". Se pregătește un alt înlocuitor. Între timp, Muller a jefuit gazdele și a fost dornic de poartă, apărătorul gazdei salvează.

69 'Zyryanov în centrul pe Ionov, cel de pe Husta, care a trimis de-a lungul portarului mingea mingea. Tymoschuk bate proiectilul.

68 'continuă apărarea lui "Zenith" de a face greșeli, doar scorul nu a devenit 1: 4. Din nou, camera de-a lungul porții, de data aceasta pur și simplu nimeni nu se închidea.

66 'ГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ. Pentru a lovit din înainte de „Bavaria“ de pe flancul stâng de-a lungul poarta de transmisie, Zaitsev înhămat mingea, dar nu s-ar putea ridica, iar Mueller a fost primul transfer blocat.

65 "Viteza în timpul meciului este una, medie, chiar mai aproape de scăzut.

64 'Ribery a interceptat mingea, a jucat de la partenerul său și aproape sa îndreptat spre posesiunile lui Zaitsev.

62 'Apăsarea în joc a oaspeților, aproape a condus la un pericol. Ionov în centru. Trimiterea la Bukharova și mingea zboară deasupra porții. Înlocuirea.

61 „Pentru ca piciorul Ribery bate Gubochana, Tomas nu am dormit în acest moment și a trecut pe flancul, adevărul în această privință nu a mers.

Alves pentru conversații devine galben, și nu numai. Robben a căzut.

59 'Pe flancul drept merg fotbalistii, "Bavaria". Robben a primit o pasă venită din afara terenului de marcaj și a lovit de la 20 metri, pe poartă portarul.

58 'Klose a încercat să stea în portarul lui Ribery, nu exact.

57 'Danny la viteza lăsată de Tymoschuk, dar Butt a fost primul în zona de pedeapsă de pe minge.

56 'Colțul oaspeților. Au jucat și au dat trecerea către Kroos, la centru. Tony a lovit-o. și Zaitsev a fost salvat.

55 "Justi bate și în perete, ricochet și mingea zboară în spatele frontului, dar deja de la el Szabolcsa.

54 "Alb-albastru" continuă să atace, lăsându-l pe Danny lângă cutia de penalizare.

53 „Mingea a zburat douăzeci de secunde de penalizare,«Bavaria», Zyryanov a avut posibilitatea să finalizeze toate lovitură bătut proiectilul în timpul vizitei.

52'Ionov în centrul cu flnaga pe Alvesha, care mai departe, mingea a zburat departe Hustle și mingea zboară la partea de sus nouă, Butt salvează echipa.

51 'Patru înlocuiri făcute de Luciano Spalletti. Și aici este Zenit în atac. Transmisia pe distanțe lungi către Danny, pur și simplu nu ajunge.

50 '"Bayern" continuă să atace. Gazdele nu au mai fost în atac de mult timp. Domină oaspeții.

49 "Înlocuirea, după modul în care a fost o mulțime, doar oficial ei nu au anunțat, pe calea vom înțelege.

48 'GOOOOOOOLALLLLL Ribery a primit un proiectil pe flanc, a trecut, a trecut printr-o pasă către centru, unde apărătorul de proiectil "Zenith" a sărit în Klose și 1: 2.

47 'Zaitsev a fost înlocuit de Borodin. Și mai mulți înlocuitori nu ar vrea. Müller a rănit înainte, dar a intrat în ofsaid. Începeți rapid.

46 'Fluierul a început să lovească pentru a doua repriză.

45 + 1 "Bukharov se află pe gazon, a primit multe. Doctorii de pe teren. Alexandru fără succes a făcut o abordare.

45 + 1 "Încălcarea regulilor, Lazovic pe gazon după ce a primit Ribery.

45 „faulturi Gubochan pe Müller și lovituri dintr-un unghi ascuțit, desen, arhivare în portar și atacul«Zenith». Ionov pe flanc, dând în centru și încălcând regulile. A fost adăugat un minut.

44 'Timp de jumătate de minute, oaspeții au fost mutați calm în zona "Zenith". Offside-ul previne dezvoltarea atacului.

43 "Lam a mers în jurul fundașului și a făcut un transfer precis de-a lungul porții la partener, nu sa putut adapta la minge.

42 'Lovitură de la colț pentru Bayern München. Robben cu Lam a jucat, continuă să se combine. Gubochan sparge idila, dar nu pentru mult timp.

41 "Kros a mers unul câte unul cu Borodin, sa apropiat și a lovit bara transversală.

Denisov sa săturat de asta, a mers mai departe, la Lazovici și apoi la Ionov. Atacul se încheie cu o apropiere de Butt și îl salvează pe portar.

39 "A trecut mult timp în atac," Zenith ". Deja a treia trecere pentru o jumătate de minut pe portar.

38 'Lovitură ușor de joc departe de jucătorii lor de poartă în "albastru și alb". Anyukova a căzut pe gazon.

37 'Gubochan nu a văzut transferul către inamic. Înlocuirea în compunerea oaspeților.

Pentru un minut stați jucători, "Bavaria" în atac. Numai datorită erorilor în transfer Petrograders au reușit să intercepteze mingea.

35 'Invitații continuă să avanseze, dar Zenit continuă să lupte și nu eșuează.

33 "Cutoff de la jucatori," Zenith "si Robben ar putea conduce echipa inainte. În partea dreaptă a intrat în mijlocașul de pedeapsă, a ajuns la Borodin, dar nu a putut să bată asta.

32 'Ritmul rămâne același. Dar există destule programe inadecvate din partea "Zenith".

31 'Fayzulin a dat drumul partenerului său, dar sa dovedit a fi ofsaid. Cutoff-ul și oaspeții cu greu de atac nu au închis transferul până la marcajul de 11 metri.

30 'Lomberts ar fi putut înclina intenția de a scăpa așadând la corner, dar șutul slab al acestuia a trecut puțin peste poarta.

29 'Ionov a fost agățat din flancul drept către postul de la Husty, Lam a fost în alertă.

28 'Timoshchuk este foarte nepoliticos astăzi, mai multe faulturi din partea lui au fost deja.

27 "Faizulin și Robben s-au ciocnit la etajul al doilea, Victor a fost crud, dar Arjen a intrat în conflict. Judecătorul încă mai gestionează.

26 "Din porțile lor încep să atace jucătorii," Zenith "în două treceri mingea a ajuns în zona de pedeapsă," Bavaria ", dar nu foarte exact, Husty a fost departe.

25 'Bukharov, a părăsit adversarul, a mers 10 metri și a transferat cochilie în centrul terenului, unde protecția oaspeților la altitudine.

Denisov din spate a lovit picioarele lui Kros, fluierul sau ceva grav.

23 'Ribery a mers pe flanc, a mers în jurul apărătorilor și a trimis mingea la partenerul său - Klose, dar nu i sa permis să treacă.

22 'Jocul se află în centrul terenului, mai aproape de bordură, o mulțime de pierderi.

21 "Ionov se conectează la atac, aduce cazul la prima linie, dar apărătorul îl împinge și se lovește de poartă.

20 'A trebuit doar să arate echipa oaspeților. Mingea este mutată din flanc în zona de pedeapsă, gazdele sunt bate. A doua rată. Bayern se afla în zona de atac.

19 'Corner la proprietari, un teren înalt Lazovic, iar mingea zboară către "Bavaria". Lam a ajuns în centrul câmpului și a pierdut o cochilie.

17 "Ne-am sculat în zona oaspeților" Zenith ", perepas pe penalizare și gol. Klose! O combinație bună cu trei trepte, iar apărătorii doar au văzut mișcările proiectilului. Dar Borodin nu putea închide complet colțul.

16 "Încălcarea lui Lazovic, fără galben. Tymoshchuk a încălcat regulile, însă arbitrul sa limitat la standard. Fayzulin de la marginea penalty-ului a încercat să închidă treapta superioară, nu exact.

15 "Anyukov pe flancul drept, a intrat în accident și a pierdut proiectilul. Interceptarea rapidă, dar a oprit oaspeții din mijlocul terenului în centrul terenului.

Gros pe gazon, a stat puțin și jocul a continuat. Dezvolta imediat ataca jucatorii, "Bavaria" nu a reusit.

13 "Mingea în plasa poarta," Zenith ", dar în afara jocului. Piesa este frumoasă, dar Ribery sa grăbit puțin.

12 "Gubochan pe flancul în contact Justin, lupta și mingea merge la Denisov, Igor a lovit de la 25 de metri, dar partea de jos și centrul poarta.

11 'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLDLLLLLLLLL Bukharov. Alexander van Buyten a fost bătut de un portar în fața portarului și a trimis proiectilul la colțul din depărtare. Nu prea mult "Bayern" a încercat să câștige din nou în apărare.

11 'Depunere în suprafața de pedeapsă. Clough nu avea timp.

10 "Ribery a făcut o greșeală în transfer, dar Lazovic nu a putut profita de acest moment, iar Frank câștigă bine apărarea.

9 'Gazdele în atac, merge agresiv înainte. Denisov a luptat pentru minge, a câștigat pe flancul stâng și de la doi pași a lovit din afara zonei de pedeapsă, trecut.

8 'Colțul de "Zenith" fura la postul apropiat, Gubochan a primit-o în centrul penalty-ului, dar spatele lui. Nu m-am putut descurca.

7 'Cross a primit un transfer de la partenerii din zona de penalizare, într-o reducere. Nu a dat apărătorilor "Zenith" alunecare la jucător.

6 'Klose aproape a făcut o greșeală în propriul penalty, a căzut pe teren plat, dar a reușit să împingă cochilia către portar.

5 "Denisov a trecut peste margine și a luptat pentru proiectil și a scăpat rapid să lucreze în apărare. Tempo nu este mare, aproape pe jos.

4 "Tymoshchuk transmite spre înainte în centrul câmpului, el a tăiat. Continuarea și Petrogradul poartă o cochilie.

3 "Prima încălcare, a căzut un jucător de fotbal în uniformă albastră. Un raliu rapid din centrul terenului și interceptarea oaspeților. Nu e periculos.

2 "Oaspeții au apăsat imediat rușii la porțile lor. Câteva transferuri către centru și la margine - întregul atac. "Zenith" a interceptat proiectilul și încet începe de la porțile lor.

1 'Meciul este în plină desfășurare. În centrul terenului mingea a fost jucată de oaspeți.

Bună seară, dragi fani ai fotbalului. Cateva minute mai tarziu, meciul incepe in Sankt Petersburg, unde "Zenith" in terenul sau ia "Bavaria". Echipele merg pe teren. Sub piesa Roxette, echipele s-au dus la bordură. Sună imnul Germaniei. Imnul Federației Ruse sună.